2023 En İyi Sarıyer Nakliyat Şirketi

Sarıyer Evden Eve NakliyatIstanbul Evden Eve Nakliyat

Sarıyer evden eve nakliyat, eşyalarınızın bir evden diğer bir eve güvenli bir şekilde taşınma işlemidir. Bu taşınma yöntemi günümüzde en çok tercih edilen nakliyat yöntemidir. Evden eve nakliyat hizmetinde evdeki eşyaların ayrı ayrı parçalara bölünmesi ve paketlenmesi nakliye firmasına aittir.

Firmamız asansörlü nakliyat hizmeti sunmaktadır. Aynı zamanda tüm eşyalar için yapılan sigorta sayesinde bütün eşyalar garantiye alınmış olur ve güvenle taşınır. Taşıma öncesi gerekli görülenler hazırlanarak teknik yöntemler göz önünde bulundurularak evden eve nakliye hizmeti vermekteyiz.

Sarıyer Sigortalı Nakliyat

Sigortalı Sarıyer evden eve nakliyat taşıma sırasında eşyaların güvenliği açısından önemlidir. Taşınma sırasında darbeler, hasarlar veya doğal afetler gibi beklenmedik olaylar ile beraber yaşanan bazı olaylar sonucunda oluşan kazalara karşı güvence sağlanır. Sigortalı evden eve nakliyat sayesinde bu tehlikenin önüne geçilmesi sağlanmaktadır. Taşınma sırasında ortaya çıkması muhtemel olan hasarlar sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır ve evden eve nakliyat durumunda nakliyat şirketleri eşyaları sigortalatmak zorundadır. Nakliyat sigortasının genel şartları ise şu şekilde sıralanabilir:

  • Alıkoyma gibi birtakım olaylara karşı eşyalar güvence altına alınır, fakat küresel ya da iç savaş gibi durumlarda poliçe kapsamında değişmeler olabilir.
  • Grev, halk ayaklanmaları ve buna benzer birtakım olaylardan doğan eşya kaybı ve hasarlar poliçe kapsamındadır.
  • Paketleme hatası sebebiyle oluşan dağılma sonucu olan kazalar poliçe kapsamında değildir.
  • Kaçak ve yasak eşyaların taşınması sigorta kapsamında değildir.
  • Yağmur suyu, nemlenme ve paslanma gibi durumlar poliçe kapsamında değildir.

Sarıyer Asansörlü NakliyatIstanbul Asansörlü Nakliyat

Belli bir kat yüksekliğinde eşyaların nakliyesini hızlandırmak ve zaman israfını önlemek için tercih edilen bir evden eve nakliyat yöntemidir. Asansörlü nakliyat vasıtasıyla binaların her tarafından eşya taşınacak katta açılacak balkon veya camdan eşyaların taşınması yapılır. Bu yöntem hem nakliye firmaları hem de müşteri için kolaylık sağlamaktadır.

Eşyanın taşınacak olduğu binanın çevresinde yeşil alanın en az seviyede olması gerekir. Aksi halde taşıma yapılacak araç binaya yaklaşamaz ve nakliyat işlemi gerçekleşemez. Ayrıca eşya taşınacak katta büyük bir pencere ya da kapı olması, eşyaların asansöre yerleştirilmesi konusunda daha yararlı olacaktır. Taşınacak olan eşyaların parçalara ayrılma imkânları varsa, paketlenmiş halde de taşınması nakliye açısından önemli bir fayda sağlayacaktır. Diğer küçük eşyaların nakliyesi ise bina içinden merdiven ya da asansör ile yapılabilir.

Asansörlü nakliyat

Asansörlü nakliyat işi yapacak olan kişilerin tecrübeli olması gerekir. Çünkü her iş gibi asansörlü nakliyatında kendi içinde birtakım riskleri mevcuttur. Fakat iyi ve güvenilir asansörlerle çalışan ve bu işin ustası olan kişiler ile çalışıldığı zaman bu riskler en az seviyeye indirilir. Asansörle Sarıyer evden eve nakliyat bütün güvenlik önlemleri alındığı takdirde oldukça olumlu bir yöntemdir. Makinenin kurulduğu alan sağlam ve güvenilirse, hava şartları nakliye işi için olumlu halde ise, binaya yaslanan asansör ile bina arasında bir problem bulunmuyorsa bu yöntem en güvenli eşya taşıma yöntemidir.

Asansör ile yapılan taşıma işlemlerinde daha az çalışana gerek duyulurken, merdiven veya bina asansörü kullanılarak yapılan nakliye işlemlerinde daha fazla fiziksel güç gerekeceği için çalışan kişi sayısında artış olacaktır. Bina asansörü ya da merdiven kullanılarak yapılan nakliyelerde insan gücü de daha fazla gerektiği için taşıma işlemi daha uzun sürebilir. Bu süre çalışan sayısında ve bina kat sayısına göre değişiklik gösterir.

Ara
× Whatsapp Destek