Ardahan Evden Eve Nakliyat

Ardahan Evden Eve NakliyatSimbo Nakliyat Ana Sayfa

Ardahan ülkemizin kuzeydoğusunda yer alan nüfusu bakımından Türkiye’nin en küçük illerinden biridir. Buna rağmen şehre her yıl birçok insanın taşınması, birçok insanın şehir içinde yer değiştirmesi ile bu şehirde de bir nakliye ihtiyacı oluşmuştur. Simbo firması da 22 yıldan uzun bir süredir Türkiye’nin dört bir yanında hizmet vererek, Ardahan evden eve nakliyat şubesiyle bölgede yoğun ve kaliteli bir hizmet vermektedir. Ev, ofis, iş yeri ve parça eşya taşımacılığında bölgede en kaliteli hizmeti veren firmaların başında yer alarak, şehir halkının güvenini kazanmış ve çok fazla tercih edilmiştir. Bir çok küçük şehirde olmayan imkanları büyük bir nakliye firması olarak, halkın ayağına getirmiştir.

Ardahan Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Taşınma işlemleri insanlar için her zaman zorlu bir süreç olmuştur. Eşyaların nasıl taşınacağı, bu sürecin nasıl atlatılacağı, eşyaların zarar görmeden bu sürecin tamamlanması, insanları her zaman tedirgin etmiştir. Ancak Simbo nakliye firması 22 yıldır nakliye alanında sunduğu hizmetlerle, Ardahan evden eve nakliyat şubesiyle bu süreci son derece kolaylaştırmaktadır. Bu hizmetler ise şu şekildedir;

Ön inceleme ve ekspertiz

Ön inceleme ve ekspertiz: Taşınma işlemi için firma ile iletişime geçildiğinde, firma tarafından yönlendirilen ekip elemanları adresinize gelerek, eşyalarınızı özenle inceleyip, taşınacak eşyalar için gereken araç sayısı, eleman sayısı, gerekecek ambalaj malzemeleri belirlenip, bir taşıma planı hazırlamaktadır. Plan hazırlandıktan sonra müşteriye sunulacak hizmet için bir fiyat verilmektedir.

Ambalaj ve paketleme

Ambalaj ve paketleme: Eğer müşteri ile anlaşılırsa ekip elemanları belirlenen tarihte adrese gelerek, bütün eşyaları özenle paketleyip taşıma aşamasına uygun hale getirmektedir.

Deneyimli ekip elemanları

Deneyimli ekip elemanları: Firma taşıma işlemlerini güvenli ve kaliteli bir şekilde müşteriye sunabilmek için, her zaman alanında uzman, belirli eğitimlerden geçmiş deneyimli ekip elemanları ile çalışmaktadır.,

Son model nakliye araçları

Son model nakliye araçları: Firma hizmet verdiği ilk yıldan itibaren her zaman son model nakliye araçlarıyla hizmet vermektedir. Bu araçları geniş ve çelik kasalı araçlardan seçmektedir.,

Nakliye asansörü

Nakliye asansörü: Genellikle yüksek katlı ve geçiş alanı zor olan binalarda, balkon ve pencerelere dayandırılan nakliye asansörleri kullanılarak, taşınma işlemi son derece kolay bir şekilde yapılmaktadır.

Sigortalı nakliyat hizmeti

Sigortalı nakliyat hizmeti: Taşıma esnasında oluşabilecek bir kaza ve hasar durumunda, müşterinin mağdur olmaması için, nakliye asansörü hizmeti verilmektedir.

Ardahan Evden Eve Nakliyat Taşınma AşamalarıSultangazi Nakliyat- Sultangazi Evden Eve Nakliyat - Sultangazi Nakliyat Firmaları

Ardahan evden eve nakliyat firması ile, iletişime geçildiğinde ekip elemanları adrese gelip ücretsiz bir şekilde, ekspertiz işlemi yaparak, bir taşıma plan ve programı çizer. Bu plan dahilinde ekip elemanları belirlenen bir tarihte tekrar adrese gelerek, eşyaları kaliteli malzemeleriyle özenle paketleyerek taşıma aşamasına uygun hale getirir. Taşıma aşamasına uygun hale getirilen eşyalar deneyimli ekip elemanlarıyla nakliye asansörlerine bindirilerek araçların yanına indirilir. Daha sonrasında bu eşyalar özenli bir şekilde nakliye araçlarına dizilerek, yeni adrese doğru yola çıkar. Yeni adreste de benzer işlemlerden geçen bu eşyalar özenli bir şekilde meskene taşınarak, özenli bir şekilde odalara yerleştirilir.

Ardahan Evden Eve Nakliyat Avantajları

 • Firma kurulduğu ilk günden itibaren her zaman kaliteli hizmeti uygun fiyata sunmaktadır.
  • Taşıma işlemlerini kolaylaştırmak için nakliye asansörleri kullanmaktadır.
  • Nakliye filosundaki bütün araçlar, son model geniş ve çelik kasalı araçlardan seçilmiştir.
  • Şehir içi ve şehirler arası hizmet vererek, Türkiye’nin dört bir yanına hizmet götürmektedir.
  • Taşınmadan önce sözleşme imzalanarak, asla anlaşılan fiyatın üzerine çıkılmamaktadır.
  • Eşyalarını yeni adrese ileriki bir tarihte taşıyacaklar için depolama işlemi de yapılmaktadır.
  • Ev, ofis, iş yeri ve parça eşya taşımacılığı yapılmaktadır.
Call Now ButtonAra
× Whatsapp Destek