Asansörlü Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Asansörlü Evden Eve Nakliyat FiyatlarıIstanbul Asansörlü Nakliyat

Evden eve nakliyat işlemi, bir bölgede bulunan ev, ofis eşyaları gibi eşyaların bulunduğu alandan başka bir alana taşınması işlemidir. Bu evden eve nakliyat işlemi profesyonel ekipler ile birlikte belli bir sıra ve düzen içinde gerçekleştirilir. Bu sıra şu şekilde gerçekleşir:

  • Eşyaların parçalara ayrılması ve paketlenmesi,
  • Eşyaların nakliye aracına taşınması,
  • Yeni adrese taşınacak olan eşyaların götürülmesi,
  • Eşyaların yeni binaya taşınması,
  • Taşınan insanların monte edilmesi ve istenen alana yerleştirilmesidir.

Tüm bu hizmetleri taşınma işlemi için anlaşılan nakliye firması karşılar ve eşya sahibi dilerse eşyalarını belli bir süre uygun bir depoda muhafaza edebilir ve istediği bir zaman yeni yerine taşınmasını isteyebilir. Asansörlü evden eve nakliyat fiyatları maliyet açısından ise şu şekilde gerçekleşir: Maliyet giderleri şehirlerarası nakliye işlemlerinde toplam maliyetin yüzde elli bir, şehir içinde yüzde on bir olarak hesaplanır.

Maliyet hesaplamasında işçilik kalemi şehirlerarası toplam maliyetin yüzde otuz sekizini oluştururken, şehir içinde bu oran yüzde elli altıya çıkar. Paketleme işleminde maliyet her iki durumda da en düşük gelir kalemini oluşturur. Evden eve nakliyat hizmeti için işlemlerin çok büyük bir kısmı telefon üzerinden gerçekleşir ve bu yüzden her iki taraf için de iletişimin sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesi gerekir. Bu hizmet için belirlenen fiyat bu iletişim üzerinden yapılacağı için iletişimin eksik veya tecrübesiz şekilde oluşması fiyat konusunda sorun yaratabilir.

Evden eve nakliye şirketleriIstanbul Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliye şirketleri taşınacak olan eşyaları; kara, hava, deniz, demiryolu taşınmalarında meydana gelebilecek olan kaza kaybolma, doğal afetlerden oluşabilecek olan zararlara karşı bir güvence sağlamaktadır ve bu işleme nakliye sigortası denir. Hasara yönelik masrafları masraflar poliçede belirlendiği sınırlar içinde sigorta şirketi aracılığıyla karşılanır. Nakliye sigortasının türleri ise şu şekildedir:

  • Emtia Nakliye Sigortası: Kara, deniz, hava ve demiryolu vasıtasıyla gerçekleşen taşınma sırasında meydana gelecek olan kaza ve kaybolma durumlarına karşı teminat sağlayan bir sigorta çeşididir.
  • Navlun Sigortası: Taşınma sırasında bir olay meydana geldiğinde bu olayın oluşmasında eğer nakliye firmasının hatalı olduğu anlaşılırsa navlun sigortası devreye girer.
  • Kıymet Nakliyatı Sigortası: Mücevher, para, değerli evrakların transferi için kullanılan bir sigorta türüdür.
  • Tekne ve Yat Sigortası: Kişinin özel olarak kullandığı yat, tekne gibi araçların başka bir yere nakliyesi sırasında kullanılır.

Nakliye firmamız değerli müşterilerimize nakliye işleminin gerçekleşecek olan her aşamasında planlı hareket etmeyi, güvenliği ve sağlam bir şekilde nakliye işlemi gerçekleştirmeyi garanti eder.

Asansörlü Nakliyat FiyatlarıSimbo Nakliyat Ana Sayfa

Asansörlü nakliyat, belli yükseklikteki binalar için eşya taşıma işlemini hızlandırmak, harcanan zamanı ve insan sayısını azaltmak için tercih edilen bir evden eve nakliyat çeşididir. Asansörlü nakliyat işlemi, eşya taşınacak olan binada açılan geniş bir kapı veya pencere ile gerçekleşir. Binanın içinden gerçekleşen taşınma işlemlerine oranla asansörlü nakliye işlemi yüksek binalar için özellikle son dönemlerde oldukça sık tercih edilen bir nakliye yöntemidir. Asansörlü evden eve nakliyat fiyatları ise genel olarak kat yüksekliğine göre değişkenlik gösterebilir.

Asansörlü nakliye hizmetinin gerçekleşemeyeceği bazı durumlar söz konusudur. Nakliye hizmeti gerçekleştirilecek binaların çevresinde ağaçlık ve yeşil alan bulunması asansör mekanizmasının binaya yaklaşmasını engeller ve böyle durumlarda asansör hizmeti gerçekleşemeyebilir. Ayrıca gökdelen gibi kat sayısı oldukça fazla olan binalarda da asansör hizmetinden faydalanmak oldukça düşük bir ihtimaldir.

Asansörlü evden eve nakliyat fiyatları ise aslında kat yüksekliğine göre değişebilir. Genel olarak asansörlü evden eve nakliyat hizmetlerinden bahsedecek olursak; 1-7 kat, 7-10 kat, 11-12 kat, 13-14 kat, 15-16 kat, 17 kat, 18 kat, 19 kat, 20 kat, 21 kat, 22 kat, 23 kat, 24 kat, 25 kat için farklı fiyatlar söz konusu olabilir. Firmamız asansörlü evden eve nakliye hizmetleri konusunda sağlıklı asansör mekanizmalarımız ve uzman ekiplerimizle en uygun ve en doğru hizmeti sunar.

Ara
× Whatsapp Destek