Asansörlü Nakliye ile Teknolojiye Ayak Uydurun !

Asansörlü Nakliye ile Teknolojiye Ayak Uydurun !

Neydi eskiden bundan çok geriye gitmeye gerek yok 2010 yılı ve öncesi 20 kat 30 kat taşı babam taşı, dar merdivenler yüksek katlar ne taşımaya insan bulunabilirdi. Bulsak yevmiye 200 iken 1000 lira ; fakat yıllar ilerledi teknoloji geldi Son model asansörlü taşımacılık araçları gelişti. Eskisi gibi kırıldı derdi yok yoruldu derdi yok elemana çok para verildi derdi yok.

Asansörlü taşıma sistemi en çok ta bizler kadar nakliye talebi insanlara da yaradı. Eleman maliyeti ve vakit ten kazanan firmamız fiyatları da bayağı bir aşağıya çekerek sizlerin ekonomisi için artı kazanç sağlamıştır. 2020 model ve üstü araçlar ile İstanbul Evden Eve Nakliyat hizmeti veren Simbo Nakliyat firmamız Asansörlü Nakliye hizmeti ile de sizlere çözümler üretmeye başlamıştır.

Asansörlü nakliyat hizmeti için daima önceden keşif yapılması mecburidir. Sokak ve binaya göre aracımızın modelini belirleyerek doğru işlem sağlamamız için mutlaka keşif talebi yada sokak ve binanın fotoğraf ve videolarını telefonunuzu yatay tutarak bizlere göndermenizi rica ederiz. Yeni bir hizmetimizi daha sizler ile paylaşmaktan onur duyarız.

Kaynak :  https://simbonakliyat.com/

Ara
× Whatsapp Destek