Askılı Tekstil Taşımacılığı

Askılı Tekstil Taşımacılığı

İstanbul Tekstil TaşımaOldukça hassas bir taşıma gerektiren askılı tekstil taşımacılığında uygun araçları ile fark yaratan Simbo Nakliyat sizlere hızlı ve başarılı bir hizmet sunmaktadır. Özellikle moda ve tekstil sektörünün sık sık talep ettiği tekstil taşımacılığında 17 yılın verdiği tecrübeyi kullanan firma, müşterilerini memnun etmektedir.

Tekstil ürünlerinizin ulaşması gereken yere hızlı ve güvenilir bir biçimde ulaştırılarak tekrar vitrinlerdeki yerini almasını sağlayan Simbo Nakliyat, kıyafetlerin kırışmaması ve lekelenmemesi için son teknoloji ekipman ve araçlar kullanmaktadır. Özel askılı sisteme sahip olan geniş araç filosu sayesinde eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde taşıyan firma ayrıca uygun fiyatlarıyla da göz doldurmaktadır. Başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye’te tekstil taşımacılığı konusunda kaliteli bir hizmet veren firma başarısıyla sektörde önemli bir konuma yerleşmiştir.

Tekstil Taşımacılığında Neden Simbo Nakliyat’ı Seçmeliyiz?

Tekstil taşımacılığı sektörünü ve tüm yenilikleri yakından takip eden Simbo Nakliyat, müşterilerine hızlı ve sorunsuz bir hizmet sağlamaktadır. Kaliteli ekipman ve alanında eğitimli çalışanları sayesinde fark yaratan firma sizlere şu avantajları sağlamaktadır:

  • Simbo Nakliyat ile ürünleriniz hızlı ve sorunsuz bir biçimde taşındığı için yeni mekanınızda vitrinlerinize hemen yerleştirilebilmektedir.
  • Geniş araç filosunda bulunan askı sistemleri sayesinde kıyafetleriniz taşınırken kirlenmemekte ve kırışmamaktadır. Geleneksel yöntemlerde kullanılan kolileme işlemleri kıyafetlerin zarar görmesine neden olmaktaydı fakat Simbo Nakliyat ile yapacağınız taşınma işlemlerinde böyle bir riskle karşılaşmanız mümkün olmamaktadır.
  • Firma bünyesinde bulunan kalite kontrol ekipleri sayesinde ürünler hasar süreçlerinin kontrolünden de geçmektedir. Bu sayede müşterinin hakları koruma altına alınır.
  • Ürünlerin olası bir aksilik durumunda geri ödemesi yapılabilmesi için sigortalama işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Simbo Nakliyat İle Hızlı Nakliyat Farkı

17 yıllık tecrübesini evden eve taşımacılık hizmetine aktaran Simbo Nakliyat, başarısıyla adından sık sık söz ettirmektedir. Türkiye’nin tüm şehirlerine tekstil taşımacılığı hizmeti veren firma, uygun fiyatları sayesinde de bütçeyi zorlamamaktadır. Elbiselerinizin en iyi şekilde kırışmadan ve zarar görmeden taşınmasını istiyorsanız, Simbo Nakliyat’ın hizmetlerinden mutlaka yararlanmalısınız. İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet veren , askılı araçları ile tekstil taşımacılığında fark yaratmaktadır.

Ara
× Whatsapp Destek