Ataşehir nakliyat firması olarak amacımız siz müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve eşyalarınız güvenle gideceği yere ulaştırmaktır her işte olduğu gibi taşınma yani nakliyat işinin de birtakım zorlukları vardır bu yüzden uzman kadrolu ve güvenilir nakliyat şirketi seçmeliyiz. Taşınma önemli bir iştir basit görülmemelidir. Firmamız %100 güven garantisi altında nakliyat işlerinizi gerçekleştirmektedir nakliyat işinden önce paketleme, aracı seçeneklerinden yararlanma ve numaralandırma gibi işlemler mutlaka yapılmalıdır.Ataşehir Evden eve nakliyat işinde sizin için en titiz ve özenli halimiz ile çalışacağımızın garantisini verebiliriz.

Ataşehir Eşya Paketleme

Her eşyanın özel paketlenişi vardır örneğin bir ahşap eşya hava alan naylon ve plaka adı verilen kartonlar ile paketlenmelidir bizde nakliyat firması olarak bu özelliklere dikkat etmekteyiz.

Evden eve taşıma işleminde yatak ya da koltuk eşyalar ilk olarak strech adı verilen ürün ile paketlenmelidir tercihe göre havalı naylonlarda kullanılabilmektedir eğer şifonyer, masa veya sehpa gibi eşyalarınız var ise bunlara köpük ile sağlam kaplama yapılmalıdır çünkü herhangi bir çarpmada zarar oluşabilir bunu yaptıktan sonra ise strech ile sarılır muhafıza edilir.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi eşyaların hassaslık durumları vardır Ataşehir Evden eve nakliyat olarak tavsiyemiz şudur ki mutlaka uzman ekibimizden yardım almalısınız.

NAKLİYAT HİZMETİ NASIL YAPILIR?Ataşehir şehir içi taşıma işleminde ilk olarak taşınacak eşyalar için eşyalarınızın sığabileceği araç ayarlanır daha sonrasında ise taşıma işlemini yapacak kişi sayısı ve eşya paketleme işi halledilir taşınma işleminde olabilecek hasarlar için mutlaka sigorta yaptırılmalıdır. Eğer kırılacak eşya mevcut ise daha özen ve titizlikle paketlenir yapılan her paket numaralandırma işleminden geçer. Son olarak ise nakliyat firmamız eşyalarınızı araca taşıyarak hareket haline hazırlanır.

ÜCRETSİZ EKSPERTİZ HİZMETİ

Ataşehir evden eve naklıyat firmamız Ücretsiz Ekspertiz hizmetini tecrübeli personelleri ile profesyonel olarak siz değerli müşterilerine sunan firmamız bulunduğumuz bölgede uzman bir hizmet sunmaktadır aynı zamanda en iyiler arasında da yer almaktadır. Her türlü taşımacılık hizmetlerimizde siz değerli müşterilerimize en kaliteli ekspertiz hizmetini sunan profesyonel ekspertiz hizmeti karşılığında siz değerli müşterilerimizden hiçbir Ekspertiz ücreti istemiyoruz. istanbul nakliyat

EKSPERTİZ HİZMETİ NEDİR?

Ataşehir Evden Eve Nakliyat firmamız siparişlerinizde sizlere hizmet sunan tecrübeli ücretsiz ekspertiz hizmeti ile ekibimizden biri evinize gelerek eşyalarınızın özelliklerine, büyüklüğüne, miktarına, ağırlığına, cinsine ve diğer özelliklerini inceleyerek ona göre nasıl bir taşınma işleminde geçeceğine ve taşınma için zaman planlaması ile kolaylık sağlayan hizmetler hakkında siz değerli müşterilerimize ayrıntılı bir bilgi verecektir.  Ücretsiz ekspertiz hizmetlerimiz siz müşterilerimize özel ince bir detay ile gerçekleştirilmekte olup en iyisi için çalışılmaktadır.

Depolama

Firmamızda depolama hizmeti bulunmaktadır.  Hizmetimiz de hiçbir sınır yoktur. Sizlere sunduğumuz depolama hizmetlerinde eşyalarınız en üst seviyede korunmakta güvenliği sağlanmaktadır böylece eşyalarınız hiçbir zara görmeyecektir. Tüm işlemlerimizde olduğu gibi tabi ki depolama hizmetlerimizi de en iyi şekilde yapmaktayız.

Depolama Hizmetleri Nedir?

Günümüzde pek çok depolama hizmeti veren nakliyat firması mevcuttur fakat günümüzde çoğu kalitesiz olmakla kalmayıp eşyalarınızın güvenliğini de tehlikeye atmaktadır. Bu yüzden depolama hizmetlerinizi mutlaka araştırarak en iyi firmalarla yapmanız gerekmektedir. Biz bu konu da kendimize güvenmekteyiz çünkü bizim için önemli olan müşterilerimizin memnuniyetidir. çalışmarımız prensiplerle daima en iyisi olma hedefimize ulaşmak için çalışıyoruz.

Ataşehir Güvenilir taşımacılıkGüvenilir taşımacılık sayesinde nereden nereye taşınmanız gerekirse gereksin, hiç endişe duymadan, hem gönül rahatlığıyla hem de bütçenizin hafif rahatlığıyla en uygun fiyatlarla anlaşma yapabilirsiniz. Böylelikle hem çok masraf yapmadan hem de en kaliteli şekilde eşyalarınızın taşınmasını ve yerleştirilmesini izleyebilirsiniz. Özellikle de eşyalarınız çok yeniyse ve bunun garantisini almak istiyorsanız, elbette kendi başınıza bu işi gerçekleştirmek yerine uzman birilerinden destek almanız çok daha mantıklı ve uygundur. Sizler de mutlaka nakliyat firmaları ile görüşebilir ve alanında uzman nakliyeciler ile anlaşma yaparak olabildiğinden daha kısa süre içerisinde taşınabilirsiniz.Ataşehir evden eve nakliyat firması her zaman en kaliteli ve büyük nakliye araçlarını kullanır. Tüm eşyalarınız her zaman sağlam yapılı şekilde taşınır. Aynı zamanda eşyalarınız hiçbir zarar görmeden ulaştırılması gereken yere ulaştırılır.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Modern zamanların en önemli ihtiyaçlarından birisi olan taşınma kavramı, evden eve nakliyat hizmetleri ile daha kolay bir hale geliyor. Günümüzde kentsel dönüşümün artması ile birlikte insanlar kendilerine daha güzel ve yaşanabilir alanlar buluyor ve oralara taşınmak istiyor. Bu esnada da işinde iyi olan kaliteli Ataşehir evden eve nakliyat firmaları ile çalışmak istiyor. İşte bu noktada İstanbul’da imdadınıza yetişen Simbo Nakliyat, sizlere güvenilir bir taşımacılık hizmeti sağlıyor.

Ataşehir evden eve nakliyat konusunda müşterilerine yardım eden Simbo Nakliyat, uygun fiyatları nedeniyle de birçok insanın ilk tercihi oluyor. Adından sık sık söz ettiren firma, müşterilerin güvenilir kapısı olmaya da devam ediyor.

Evden eve nakliyat süreci şu aşamaları içerir:

-Ekspertiz aracılığı ile eşyaların incelenmesi ve taşınma planının ortaya konulması.

-Paketleme ve mobilya gibi taşıması zor eşyalar varsa demontajlama

-Eşyaların nakliyat aracına yüklenmesi (asansörle ya da geleneksel yöntemlerle)

-Eşyaların taşınılması planlanan mekana getirilmesi

-Eşyaların araçtan indirilerek, taşınılacak noktaya çıkarılması

-Demonte edilen eşyaların marangoz tarafından yeniden montajlanması

Bahsettiğimiz bu süreçlerin hepsi çok önemlidir ve hiçbirini atlamamak gerekmektedir. Tabi bu süreçlerden önce müşterilerin dikkat etmesi gereken başka hususlar da vardır:


EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMASI SEÇERKEN…

Peki nedir Ataşehir evden eve nakliyat, bu konuda nelere dikkat etmek gerekmektedir? Firma seçerken mutlaka, firmanın yetki belgeleri olmasına önem vermek lazımdır. Bu eşyalarına değer veren her müşterinin birinciliği olmalıdır. Daha sonra firmanın Sigortalı nakliyat hizmeti ile eşyaları sigortalayıp sigortalamadığını da önemseme gerekmektedir. Sektörde Simbo Nakliyat gibi birçok başarılı firma müşterilerine değer vermekte ve onların herhangi bir mağduruiyet yaşamasına engel olmak için sigortalama yapmaktadır.

Firma seçerken ucuzluğa aldanmamak gerekmektedir. Ortalıkta birçok fiyatı ucuz tutup, kötü yöntemlerle eşya taşıyan firmalar vardır. Bu firmalarla çalışmak bütçeyi zorlamayayım derken sizi zarar ettirme ihtimali yüksek olan firmalardır. Örneğin sigortalama yapmazlar bu nedenle olası bir kazada eşyalarınız zarar görerek sizin de problem yaşamanıza neden olurlar.

Bu nedenle Ataşehir evden eve nakliyat konusunda Simbo Nakliyat ile çalışmanızı tavsiye ediyoruz. Eğer bizimle çalışmak isterseniz lütfen İletişime geçiniz.

Ara