Aydın Evden Eve Nakliyat

 Aydın Evden Eve NakliyatSimbo Nakliyat Ana Sayfa

Aydın Türkiye’nin Ege bölgesinde yer yalan, nüfusu 1milyon 145 bin olan kalabalık şehirlerden bir tanesidir. Bu şehirde yapılan turizm faaliyetleri sayesinde her yıl binlerce insan bu bölgelere akın etmekte, bu fa yaz aylarında bu şehrin nüfusunu neredeyse ikiye katlamaktadır. Özellikle şehirde yeni yapılan konut projeleriyle de taşıma ve taşımacılık alanlarında büyük bir nakliye ağına ihtiyaç duyulmuş ve bölgede irili ufaklı sayısız nakliye firması kurulmuştur. Simbo firması ise 22 yıldır bu sektörde yer alarak, Aydın evden eve nakliyat şubesiyle bölgede son derece kaliteli bir hizmet verilmektedir.

Öyle ki şehir halkı tarafından en çok tercih edilen firmalar arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Firma her zaman kaliteli hizmet, uygun fiyat anlayışıyla hareket ederek, bütün şubelerinde olduğu gibi Aydın şubesinde de aynı hizmeti vererek, müşterilerinin güvenli ve planlı bir şekilde taşınmalarına imkan sağlamaktadır. Şehir içi ve şehirler arası taşımacılık imkanı sunan firma, nakliye işlemlerini son derece güvenli bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Aydın Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Aydın evden eve nakliyat firması, Simbo firmasının bünyesinde hizmet vermeye başlamış, kendini bu bölgede kanıtlamış son derece kaliteli ve güvenli bir firmadır. Bu nedenle her koşulda müşteri memnuniyeti ile hareket edilerek bu bağlamda yoğun bir hizmet verilmektedir. Bu nedenle firma taşıma işlemlerini kolaylaştırmak ve güvenli kılmak adına, müşterilerine birbirinden farklı hizmetler sunmaktadır. Firmanın sunduğu hizmetler ise şöyledir;

Ücretsiz ekspertiz ve ön inceleme

Ücretsiz ekspertiz ve ön inceleme: Taşıma ve taşınma işlemleri için firma ile iletişime geçtiğinizde, firma tarafından adresinize yönlendirilen ekip elemanları gelerek, bütün eşyalarınızı inceleyip, buna göre gerekecek nakliye aracı sayısı ve büyüklüğü, gerekecek eleman sayısı, konumunuza göre nakliye asansörü gerekip gerekmediği, ayrıca kullanılacak ambalaj ve paketleme malzemelerinin miktarını belirleyerek bir taşıma plan ve programı çizilmekte. Bu işlem tamamen ücretsiz olup, gerçekleşecek taşıma işlemi için müşteriye bir fiyat sunulmaktadır.

Ambalaj ve paketleme

Ambalaj ve paketleme: Eğer müşteri ile fiyat ve şartlarda anlaşılırsa, ekip elemanları tekrar adrese gelerek, bütün eşyalar hazar alma ihtimallerine karşı özenli bir şekilde sarılıp  paketleyerek, taşıma aşamasına uygun hale getirilmektedir.

Deneyimli ekip elemanları

Deneyimli ekip elemanları: Firma bütün şubelerinde olduğu gibi, Aydın evden eve nakliyat şubesinde de, her zaman alanından uzman, daha önce nakliye sektöründe çalışmış, belirli eğitimlerden geçmiş deneyimli ekip elemanları çalıştırmaktadır.

Son model nakliye araçları

Son model nakliye araçları: Firma son model yeni nesil nakliye araçları kullanmaktadır. Bu araçları geniş ve çelik kasalı araçlardan seçerek, taşıma işlemini güvenli bir şekilde yapmaktadır.

Nakliye asansörü

Nakliye asansörü: Yüksek katlı binalarda ve geçiş alanı dar olan alanlarda, nakliye asansörleri kullanarak, taşıma işlemini son derece kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Sigortalı taşımacılık: Taşımacılık işlemlerinde, olası sorunlarda eşyaların zarar görmesi durumunda müşterilerin mağdur olmaması için, sigortalı taşımacılık hizmeti verilmektedir.

Aydın Evden Eve Nakliyat AvantajlarıSultangazi Nakliyat- Sultangazi Evden Eve Nakliyat - Sultangazi Nakliyat Firmaları

Aydın evden eve nakliyat firması, Simbo firmasının bünyesinde hizmet veren bir şube olarak, bütün şubelerde olduğu gibi, her zaman kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmaktadır.
• Müşterilerine güvenli bir hizmet sunabilmek için, nakliye araçlarının belirli periyotlarla bakım ve onarımını yaparak, belli bir kullanımdan sonra son model yeni nesil araçlarla değiştirmektedir.
• Taşıma eşyasında eşyaları sarıp paketleyebilmek için, olası bir hasar almamaları için, kaliteli ve sıfır ambalaj malzemeleri kullanılarak, bütün eşyalar son derece özenli bir şekilde paketlenmektedir.
• Müşterilerin olası hasarlarda mağdur olmaması için, sigortalı taşımacılık hizmeti verilmektedir. Firma kaynaklı bütün zararlar firma tarafından karşılanmaktadır.

Ara
× Whatsapp Destek