Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat

Bahçeşehir Evden Eve Nakliyatistanbul asansörlü nakliyat

Evden eve nakliyat  artık profesyonel güvenilir bir şekilde  gerçekleştirilmektedir. Eşyaların özenli bir şekilde paketlenerek ambalaj yapılması gerekmektedir. Ambalaj işi detaylı yapılmalı kırılacak eşyalar ambalaj sonrası kolilere konulmalıdır. Büyük eşyalar özenle sarılmalıdır. Nakliye işinde kullanılan ara aparatlar naylon koli ya da ipler özenle kullanılır.

Deneyim ve konfor içerisinde eşyaların taşınmasını istiyorsanız Bahçeşehir evden eve nakliyat sizin için özenle tercih edebileceğiniz bir hizmet kurumudur. Eşyalar özenle türlerine göre ayrılır. Taşıma öncesi montaj ve kurulum firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Aynı şekilde taşıma sonrası montaj ve kurulumda firmamız tarafından oluşturulur.

Nakliye hizmeti öncesi taşınacak eşyanın katı belirlenir. Taşınacağı yerdeki adres  belirlenir. Adres tayini çok önemlidir. Hem ücret ve maliyet bu duruma göre tespit edilir. Yol durumu ve eşyanın taşınacağı zaman için sözleşme yapılır. Ayrıca diğer firma ve kurumlardan farklı olarak eşyalar sigortalanır. Eşya taşımacılığı sigorta ile taşınacak her bir eşyanız güven altına alınmış olur. Kırılması ve deforme olma riski de ortadan kalkmış olacaktır.

Evden Eve Nakliyat Süreci

Bahçeşehir evden eve nakliyat  çalışanları güler yüzlü hizmeti ile taşımacılık sektöründe itinalı ve kaliteli hizmeti vermeyi sürdürmektedir. Çalışanlar deneyimli taşıma işi ve tecrübesini kazanmış eğitimli donanımlı kişilerdir. İş güvenliği  eğitimi almış ve sigortalı olarak çalışan personele sahiptir. Sektörde  devamlılık ilkesini prensip edinen firma farklı olmayı kendine hedef olarak belirlemiştir. Kaliteli bir hizmetin devamlı olabilmesi için firma kendini sürekli yeniler ve geliştirir. Taşıma standartlarına uygun arabalar uygun personel ile en farklı hizmeti gerçekleştirmektedir. Arabaların tüm bakımları yapılmış ve tüm kontrollerden geçirilmiş olması gerekir. Bu taşıma öncesi bir süreçtir. Taşıma sonrası için bir iş planı hazırlanır.

Taşınacak yerin eşyaları tespit edilir. Ön bir çalışma yapılır evin planı eşyaların taşınma durumu öncelik derecesine göre belirlenir. İstanbul kalabalık bir şehir insan sayısı ve konut sayısı fazladır. Taşımacılık trafik ile yorulabilir. Uygun zaman ve saat belirlenerek taşımacılık gerçekleştirilir. Eşyalarınız yüksek bir kattan taşınmak isteniyorsa eşyalar asansör sistemi ile güvenli şekilde indirilir. Asansörlü taşıma sistem ile eşyalarınız önce düzgünce paketlenir güvenle araca yerleştirilir. Yeni adresinize istediğiniz gün ve saatte ulaşması sağlanır. Trafiğin yoğun olduğu bir şehir İstanbul’u düşündüğümüzde şehrin trafiği eşyaların zamanın da yerine ulaşılması için oldukça önemlidir.

Kurumsal Kimlikle Hizmetimiz

Bahçeşehir evden eve nakliyat kurumsal bir kimliğe sahiptir. Planlı ve titiz çalışır. Müşteri memnuniyeti işinin önceliğidir. Firma yapacağı işi önceden planlayarak kaliteli bir hizmet verir. Bir çalışma planı hazırlar ve kendine göre bir iş planı oluşturur.

 • Taşınacak ev belirlenir.
 • Eşyalar tespit edilir.
 • Kolileme ve paketleme işlemi özenle yapılır.
 • Eşyalara sigorta yapılır
 • Yüksek katlı binalarda asansör hizmeti de gerçekleştirilmektedir.
 • Yol güzergâhı tayin edilir.
 • Eşya kapasitesine göre araç tahsisi sağlanır.
 • Eşya kaç kişi ile taşınmalı bu belirlenir.
 • Eşyayı taşıyacak personel donanımlı ve sigortalıdır.
 • İş güvenliği eğitimlerini tamamlamış personel tercih edilir.
 • Donanımlı uygun iş kıyafetli elemanlar tarafından taşıma gerçekleştirilir.

Vizyonumuz kalite ve müşteri memnuniyeti üzerine kurulmuştur. Taşımacılığın tüm incelikleri düşünülerek hizmet kurulmuş devamı sağlanmıştır. Yapılan hizmetin tanıtım ve müşteri ayağı da çok önemlidir.  Müşteri bir kurumun devamlılığını sağlar. Müşteri portföyünü oluştururken  hizmetin detayları düzenli bir şekilde kayıt altına alınır.  Telefonda randevu oluşturulur. Yeni müşterilere hizmetin incelikleri anlatılarak müşteri için cazip olanaklar sergilenir.

Taşımacılık ve nakliye bir hizmet sektörüdür. Sektör güncel  yenilikleri takip eder. Reklamını internet sitesini ve müşterilerini en son teknoloji ile tüm rakiplerinden farklı olmak tek hedefidir.

Call Now ButtonAra
× Whatsapp Destek