Edirne Evden Eve Nakliyat

Edirne Evden Eve Nakliyat

Edirne Marmara ilinin Trakya kesiminde yer alan, nüfusu 407 bin olan, doğası ve kültürüyle dikkat çeken nadide illerimizden bir tanesidir. Bu bölge Marmara bölgesinde yer alması, sınır kapılarının olması nedeniyle sanayi ve ticaretin gelişmiş olduğu bir şehirdir. Bu sebepten ötürü şehirde nakliyeye her zaman ihtiyaç duyulmuş irili ufaklı çık sayıda nakliye firma oluşmuştur. Bu firmalardan bir tanesi olan Simbo firması ise Türkiye’nin dört bir yanında hizmet verdiği gibi, Edirne evden eve nakliyat şubesinde de son derece kaliteli ve güvenli bir hizmet sunmaktadır. Firma ev, iş yeri ve ofis taşımacılığının yanında depolama işlemi ve parça eşya taşımacılığı da yaparak şehir içi ve şehirler arası hizmet vermektedir.

Edirne Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Simbo firması 22 yıldan beridir nakliyat sektöründe hizmet vererek zamanalar şubeleşmiş, Türkiye’nin dört bir yanında hizmet vermeye başlamıştır. Edirne evden eve nakliyat şubesi de firmaya bağlı son derece kaliteli ve güvenli bir hizmet sunmaktadır. Firmanın sunmuş olduğu hizmetler ise şöyledir;

Ücretsiz ekspertiz hizmeti

Ücretsiz ekspertiz hizmeti: Taşıma işlemlerinde, bir fiyat almak ve eşyaların durumunu firmaya bildirmek için, firma ile iletişime geçildiğinde, firma tarafından yönlendirilen ekip elemanları adrese gelerek, bütün eşyaları inceleyerek, bir taşıma plan ve programı oluşturarak müşteriye bir fiyat sunmaktadır.

Ambalaj ve paketleme

Ambalaj ve paketleme: Taşıma işlemlerinde müşteri ile anlaşılırsa, firma tarafından yönlendirilen ekip elemanları tekrar adrese gelerek, bütün eşyaları özenli ve dikkatli bir şekilde paketleyerek, taşıma aşamasına uygun bir duruma getirmektedir.

Depolama Hizmeti

Depolama Hizmeti: Çoğu zaman müşteriler, taşınacak bir adres bulamamakta veya henüz taşınacakları adres hazır değildir. Bazı durumlarda ise müşteriler evlerindeki fazlalık eşyaları elden çıkarana kadar muhafaza edebilecekleri bir yer aramaktadır. Bu gibi durumlarda firma belirli bir ücret karşılığında müşterinin eşyalarını alacağı zamana kadar paketleyerek depolamaktadır.

Parça eşya taşımacılığı

Parça eşya taşımacılığı: Büyük taşınma işlemlerinin yanı sıra, beyaz eşya, mobilya ve koli şeklindeki eşyalar, büyük nakliye araçlarıyla tek başına gönderilemeyeceğinden, firma tarafından yönlendirilen daha küçük araçlarla eşyalar alınarak, aynı yöne giden, diğer müşterilerinin eşyalarıyla birleştirilerek büyük araçlara yüklenerek yeni adrese gönderilmektedir.

Nakliye Asansörü hizmeti

Nakliye Asansörü hizmeti: Yüksek katlı binalarda eşyalar çok daha zor ve güvensiz bir şekilde taşınmaktadır. Bu gibi durumlarda firma nakliye asansörü hizmeti verilerek, eşyalar çık daha güvenli bir şekilde taşınmaktadır.

Sigortalı taşımacılık

Sigortalı taşımacılık: Taşınma işlemlerinde, güvenli bir şekilde hizmet sunmak için  sigortalı taşımacılık hizmeti verilmektedir. Böylelikle olası bir zarar durumunda mültecilerin mağdur olması önlenmektedir.

Edirne Evden Eve Nakliyat Güvenli mi ?Sultangazi Nakliyat- Sultangazi Evden Eve Nakliyat - Sultangazi Nakliyat Firmaları

Bir terden bir yere taşınmak her zaman stresli bir süreçtir. Bu nedenle insanlar kendileri için en güvenli ve en kaliteli hizmeti sunan firmalar ile çalışmak istemektedir. Simbo firmasının Edirne evden eve nakliyat şubesi olarak, teknolojiyi yakından takip ederek, bu doğrultuda hizmet vermekte, bölgenin sayılı firmaları arasında yer almaktadır. Firma bu bağlamda alanında uzman, daha önce nakliye sektöründe çalışmış deneyimli nakliye elemanları ile çalışmaktadır. Ayrıca nakliye işlemlerinde mobilyaların sökülüp takılması ve montaj işlemlerinde güvenli bir hizmet sunabilmek adına ekipte usta marangozlar da bulundurmaktadır.

Edirne Evden Eve Nakliyat Araçlarımız

Nakliye araçlarının şoförleri en az beş yıllık bir deneyimle çalışmakta araçların bakımları düzenli periyotlar şeklinde yapılarak, bu araçlar belli bir kullanımdan sonra sıfır araçlarla değiştirilmekte böylelikle eşyaların taşınma aşamasında olabildiğinde güvenli bir hizmet sunulmaktadır. Bütün taşıma işlemlerinde eğer müşteri ile anlaşılırsa ek bir ücret karşılığında sigortalı taşımacılık hizmeti verilmektedir. Böylelikle taşınma esnasında firma kaynaklı olarak oluşan bütün zararlar yine firma tarafından karşılanarak, müşterinin mağdur olması önlenmektedir.

Edirne Evden Eve Nakliyat

Bağcılar Evden Eve Nakliyat Şişli Evden Eve Nakliyat Çatalca  Evden Eve Nakliyat Bitlis Evden Eve Nakliyat
Beyoğlu Evden Eve Nakliyat Arnavutköy Evden Eve Nakliyat Esenler Evden Eve Nakliyat Tatvan Evden Eve Nakliyat
Beşiktaş  Evden Eve Nakliyat Avcılar Evden Eve Nakliyat Kâğıthane Evden Eve Nakliyat Bebek Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat Bahçelievler Evden Eve Nakliyat Esenyurt Evden Eve Nakliyat Florya Evden Eve Nakliyat
Evden Eve Nakliyat Fiyatlar Bakırköy  Evden Eve Nakliyat Eyüpsultan Evden Eve Nakliyat Silivri Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat Beşiktaş  Evden Eve Nakliyat Fatih Evden Eve Nakliyat Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçelievler Evden Eve Nakliyat Çatalca Evden Eve Nakliyat Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat Nişantaşı Evden Eve Nakliyat
Güngören Evden Eve Nakliyat Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat Temiz Evden Eve Nakliyat  Güneşli Evden Eve Nakliyat
Esenler Evden Eve Nakliyat Beşiktaş Evden Eve Nakliyat Kâğıthane  Evden Eve Nakliyat Kayaşehir Evden Eve Nakliyat
Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat Küçükçekmece  Evden Eve Nakliyat Asansörlü Evden Eve Nakliyat
Sultangazi  Evden Eve Nakliyat Beyoğlu Evden Eve Nakliyat Sarıyer Evden Eve Nakliyat Sefaköy Evden Eve Nakliyat
Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat Van Evden Eve Nakliyat Sultangazi Evden Eve Nakliyat Gürpınar Evden Eve Nakliyat
Kâğıthane Evden Eve Nakliyat Büyükçekmece  Evden Eve Nakliyat Şişli Evden Eve Nakliyat Şirinevler Evden Eve Nakliyat
istanbul Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat Güngören Evden Eve Nakliyat
Ara
× Whatsapp Destek