EN ÇOK ALDIĞIMIZ TALEPLER

İstanbul’da Sık Alınan Talepler

Malum İstanbul koca şehir resmi rakamlar 16 milyon Nüfus olarak belirlese de kayıtsız ikamet edenler her gün iş ve gezi için gelenler ile birlikte bu sayı 20 milyona yaklaşmaktadır. Sektörümüzü göz önüne alırsak insanların farklı istekleri de olabilir. Kimisi kırılmadan eşyam taşınsın kimisi hızlı olsun kimisi ucuz olsun herkesin bir isteği var aslında. Bizler de Simbo Nakliyat Firması Olarak daima en iyi hizmet için daima yanınızdayız.

Genelde Aldığımız Telefon Taleplerinden Bazıları ; 

  • Merhaba Nakliyat yaptırmak istiyorum ama eşyalarımı sizler toplasanız ve yerleştirme yaptırsanız , bu işlemi mutfak eşyaları ve giyecekler dahil de yapıyor musunuz  ?  Tabi ki de bu işlemlerin hepsi sağlanmaktadır.
  • Merhaba tamam sizlere güveniyorum fakat hatasız kul olmaz oldu ki eşyalarımdan bir yada bir kaçı zarar gördü bu durumda ne yapmaktasınız ? Taşınma işlemi süresince tüm eşyalarınız sigortalıdır efendim
  • Merhaba yeni taşınacağım evin merdivenleri çok dar eşyaları nasıl taşıyabilirsiniz. ? Firmamızda Asansörlü taşıma hizmeti vardır zorluk çekmeden işlemleriniz sağlanmnaktadır.

Gördüğünüz üzere İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT denilince talepler artabiliyor. Önemli mevzu bu taleplere doğru ve zamanında yanıt vermek için bizler Simbo Nakliyat olarak sizlere gün ve zaman kavramı olmaksızın çözümler sunmaktayız.

Kaynak : https://simbonakliyat.com/

Ara
× Whatsapp Destek