Esenler Evden Eve Nakliyat Fiyatları

2023 Esenler Evden Eve NakliyatIstanbul Asansörlü Nakliyat

Ev taşımak titiz bir süreçtir. Tayin, ev değiştirmek ya da  iş değişikliği nedeniyle taşınmak durumunda kalabilirsiniz. Bu gözünüzü korkutmasın profesyonel bir destek almanız gerekmektedir. Uzman bir ekip kaliteli bir hizmeti sunmayı garanti etmektedir. Eşyalarınıza hasar vermeden korunaklı bir sistem ile taşınmayı hepimiz arzu ederiz. Sistem her işte mükemmel sonuçlar meydana getiri. Eşyaların taşınması paketlenmesi uygun araca taşınması tüm bunları garantileyerek gerçekleştirecek evden eve nakliye hizmeti veren bir kurum oluşturulmuştur.

Uzman bir nakliye firması öncelikle ince detayları düşünür.

  • Keşif hizmeti
  • Eşya kaskosu
  • Profesyonel ekip desteği
  • Lokasyon hizmeti
  • Eşyaya uygun araç belirleme

Keşif desteği sunarak evdeki eşyalara bakılması, taşınma sürecinin belirlenmesi eşyalara yapılacak kasko ile güvence sağlamaktadır. Uygun araç belirleyerek eşyaların güvenle taşınmasını sağlar.

 Eşyaların Taşınmasının İncelikleri Simbo Nakliyat Ana Sayfa

Esenler evden eve nakliyat eşya paketleme, mobilya söküm ve montajında yetenekli bir ekibe sahiptir. Gözünüz arkada kalmaz. Donanımlı çalışır şehir içi ya da şehirlerarası nakliye işlerini düzenli ve  sistemli bir şekilde halleder. Müşteri odaklı bir tutum sergiler. Ön görüşmesini yapar eşyaların keşfini için taşınacağı alanı görmeye gider  düzenli yüklemesini gerçekleştirir. Taşınacak eşyanın yol güzergâhını belirler. Eşyanın taşınmasından önce hazırlanma süreci daha da önemlidir.

İşin özenli ve titiz yapılmasını sağlar. Büyük küçük tüm ürünler için paketleme en önemli unsurdur. Dikkat edilmediğin de ürünlerin hasar görmesi hiç istenmeyen bir durumdur. Ürünlerin hasar görmesine küçük detaylar sebebiyet verebilir.

  • Uzun yollar
  • Kasisli yollar
  • Sıkışık koliler
  • Kırılacak ürünlerin özensizce yerleştirilmesi

Yukarıda sayılan maddeler negatif hizmeti doğurur hizmet kalitesinin düşmesine neden olur. Paketlemede köpük en ideal malzeme  gibi görünse de  patpatlı poşetler, hasır ipler, bölmeli kutular ve koliler ile eşyalar sınıflandırılabilir. Özellikle beyaz eşyaların çevreleri sarılır zarar görmesi engellenir. Asansör sitemi kullanılabilir.

Esenler evden eve nakliyat hizmeti  teknoloji ile bütünleşmiştir. Taşımacılık artık basit sıradan bir işlem değildir. Sektör hizmeti olmuştur araçlar ile eşyanın tasfiyesi uygun yükleme yerleştirme hepsi müşteriyi memnun etme çabasıyla gerçekleşir.

Sorunsuz bir nakliye süreci yaşamak istiyorsanız süreci planlayan sonuç odaklı hizmetleri tercih etmelisiniz. Trafik yoğunluk taşınacağınız gün her şeyi planlarsınız kusursuz sonuçlanmasını istemek her müşterinin en doğal hakkıdır.

  Esenler evden eve nakliyat Fiyatları

Taşımacılık sistemi içi doldurulacak bir hizmettir.  Bir telefon kadar yakın olmalı ve  ulaşılmalıdır. Nakliye detayları ince ince düşünülmelidir. Özellikle keşif yapılır eşyalar sigortalama güvencesi ile taşıması  yapılır. Bina içlerine sığmayan eşyaların asansörle çıkarılması tercih edilir. 15. Kata ulaşabilen asansörler mevcuttur. Eşyaların taşınmasında sıfır risk ile gerçekleştirilmektedir.

Esenler evden eve nakliyat hizmeti sadece ev hizmetiyle sınırlı değildir. Taşıma işini sektöre taşıyan kurum ofis taşıması eşya depolaması gibi farklı hizmetler ile de müşterisini memnun etmeyi amaç edilmiştir. Eşyaların sökülmesi paketlenmesi özenle sarılması ön hazırlıktır. Kırmadan dökmeden özenle taşınır ve yüklenir yeni adresine de özenle montaj edilerek yerleştirilir.

Garanti asansör işinin ehli personel ile istenilen hizmet tamamlanmış olur. Eşya taşınmadan önce keşifin yapılması adresin belirlenmesi işlemlerin kaç kişi taşınması ön çalışma ile gerçekleşir. Gidecek yol ve güzergâh belirlenir. Asansör iniş ve çıkışta kullanılması gerekiyorsa tüm bu işlemlere göre fiyat belirlemesi yapılmaktadır. Fiyat her ailenin ödeyebileceği ölçüde tutulmaktadır. Çünkü adını duyurmuş ispat etmiş bir kurum her yönüyle farklı olmalıdır.

Sektör hangisi olursa olsun yapılırken farklı olmalı müşteri memnuniyeti ön planda tutulmalıdır. Maliyetler hesap edilmeli hizmet gün  saat ve fiyat müşteriye önceden bildirilmelidir.  Aksaklık olmamalı tüm yapılacaklar sözleşme ile  kaydedilmelidir.

Ara
× Whatsapp Destek