Eskişehir Evden Eve Nakliyat

Eskişehir Evden Eve Nakliyat

Eskişehir İç Anadolu bölgemizde yer alan nüfusu 907 bin olan, son derece gelişmiş ve kalabalık bir şehrimizdir. Eskişehir çok sayıda üniversite öğrencisini barındırdığı ve öğrencilerin okumak için en çık tercih ettiği şehirlerden biri olduğu için Eskişehir’e öğrenci şehri denilmektedir. Özellikle son yıllarda konu projelerine fazlaca yer verilmesi, yeni iş yerlerinin açılması bu şehirde taşıma ve taşıma işlemlerinde yoğunluk yaşatmış, buna bağlı olarak ta büyük bir nakliye ağı oluşmuştur. Bu noktada simbo firmasının bir şubesi olarak hizmet veren, Eskişehir evden eve nakliyat firması, bu bölgede hizmet vermeye başladığı ilk andan itibaren en çok tercih edilen firmalar arasında yer almış, ev, iş yeri ve ofis taşımacılığının yanı sıra mal ve parça eşya taşımacılığı da yaparak, şehir içi ve şehirler arası kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Eskişehir Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Simbo firması yaklaşık 22 yıldır kurulmuş, ülkemizde şubeleşmiş ve her şubesinde aynı kalitede hizmet veren bir firmadır. Firmanın bu bağlamda Eskişehir evden eve nakliyat firmasında sunmuş olduğu hizmetler ise şöyledir;

Ücretsiz ekspertiz hizmeti

Ücretsiz ekspertiz hizmeti: Taşınma işlemleri için, firma ile irtibata geçildiğinde firma tarafında yönlendirilen ekip elemanları adrese gelerek, bütün eşyaları özenli bir şekilde inceleyerek, bir taşıma plan ve programı oluşturmakta, oluşacak nakliye işlemi için müşteriye bir fiyat sunmaktadır.

Ambalaj ve paketleme

Ambalaj ve paketleme: Eğer taşınma şartlarında ve fiyatta müşteri ile anlaşılırsa ekip elemanları, belirlenen bir tarihte tekrar aynı adrese gelerek, bütün eşyaları özenli ve dikkatli bir şekilde kırılma ve hasar olaylarına karşı paketleyerek, taşıma aşamasına uygun bir hale getirmektedir.

Depolama Hizmeti

Depolama Hizmeti: İnsanlar çoğu zaman taşınırken, ya taşınacakları adres henüz hazır değildir veya taşınacakları bir adres henüz yoktur. Bazı zamanlarsa ise evlerinde veya iş yerlerinde fazlalık olan eşyaları elden çıkarmak için muhafaza edecekleri bir yer ararlar, firma nu noktada depolama hizmeti vererek, adrese gelip eşyaları paketleyerek depolara taşıyıp, belirli bir ücret karşılığında müşteri tarafında alınana kadar muhafaza edilmektedir.

Parça eşya taşımacılığı

Parça eşya taşımacılığı: İnsanlar çoğu zaman ev ve iş yerlerindeki bütün eşyaların taşınması yerine, bazı parçaları taşıtmak istemektedir. Bu beyaz eşya, mobilya ve koli tarzı ürünlerdir. Büyük bir nakliye aracı tutmak yerine, firma tarafından yönlendirilen daha ufak araçlarla eşyalar alınarak depolara götürülüp, orada aynı yöne giden, diğer müşterilerin eşyalarıyla aynı araca yüklenerek adreslere teslim edilmek üzere yola çıkılmaktadır.

Nakliye Asansörü hizmeti

Nakliye Asansörü hizmeti: Taşıma işlemlerinde üst katlara ve geçiş alanı zor olan dairelere, nakliye asansörü aracılığıyla eşyalar çok daha kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde taşınmaktadır.

Sigortalı taşımacılık

Sigortalı taşımacılık: Taşıma işlemlerinde müşterilerin eşyaların hasar alma durumlarında mağdur olmaması için, sigortalı nakliyat hizmeti verilmektedir.

Eskişehir Evden Eve Nakliyat Güvenli mi

İnsanlar çalışmak isteyecekleri nakliye firmasında, öncelik olarak her zaman firmanın güvenli olmasına dikkat etmektedir. Çünkü eşyaların zarar görmeden taşınması gerekmektedir. Bu noktada Eskişehir evden eve nakliyat firması son derece kaliteli bir hizmet sunarak, güvenli taşımacılık anlamında büyük başarılar elde etmiştir. Taşımacılık işlemlerinin başarılı bir şekilde güven içerisinde yürütülmesi için, her Aman alanında uzman daha, daha önce nakliye sektöründe çalışmış, belirli eğitimlerden geçmiş nakliye elemanları ile çalışılmaktadır.

Ayrıca nakliye işlemlerinde mobilyaların sökülüp, takılması ve montaj işlemlerinde zarar görmemesi bu işlemlerin dikkatli bir şekilde yapılması için, usta marangozlar ile çalışılmaktadır. Ayrıca taşınma işlemlerinde güvenli bir geçiş için, hizmet verem bütün nakliye şoförlerinden n az 5 yıllık bir deneyim şartı istenmektedir. Bunun yanı sıra taşımacılığın bel kemiği olan nakliye araçları geniş ve çelik kasalı son model nakliye araçlarında seçilirken, bu araçların bakımları düzenli periyotlar şeklinde yapılmakta ve belli bir kullanım limitine geldikten sonra bu araçlar tekrar sıfır araçlarla değiştirilerek son derece kaliteli ve güvenli bir bakliye hizmeti sunulmaktadır

Eskişehir Evden Eve Nakliyat

Bağcılar Evden Eve Nakliyat Şişli Evden Eve Nakliyat Çatalca  Evden Eve Nakliyat Bitlis Evden Eve Nakliyat
Beyoğlu Evden Eve Nakliyat Arnavutköy Evden Eve Nakliyat Esenler Evden Eve Nakliyat Tatvan Evden Eve Nakliyat
Beşiktaş  Evden Eve Nakliyat Avcılar Evden Eve Nakliyat Kâğıthane Evden Eve Nakliyat Bebek Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat Bahçelievler Evden Eve Nakliyat Esenyurt Evden Eve Nakliyat Florya Evden Eve Nakliyat
Evden Eve Nakliyat Fiyatlar Bakırköy  Evden Eve Nakliyat Eyüpsultan Evden Eve Nakliyat Silivri Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat Beşiktaş  Evden Eve Nakliyat Fatih Evden Eve Nakliyat Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçelievler Evden Eve Nakliyat Çatalca Evden Eve Nakliyat Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat Nişantaşı Evden Eve Nakliyat
Güngören Evden Eve Nakliyat Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat Temiz Evden Eve Nakliyat  Güneşli Evden Eve Nakliyat
Esenler Evden Eve Nakliyat Beşiktaş Evden Eve Nakliyat Kâğıthane  Evden Eve Nakliyat Kayaşehir Evden Eve Nakliyat
Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat Küçükçekmece  Evden Eve Nakliyat Asansörlü Evden Eve Nakliyat
Sultangazi  Evden Eve Nakliyat Beyoğlu Evden Eve Nakliyat Sarıyer Evden Eve Nakliyat Sefaköy Evden Eve Nakliyat
Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat Van Evden Eve Nakliyat Sultangazi Evden Eve Nakliyat Gürpınar Evden Eve Nakliyat
Kâğıthane Evden Eve Nakliyat Büyükçekmece  Evden Eve Nakliyat Şişli Evden Eve Nakliyat Şirinevler Evden Eve Nakliyat
istanbul Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat Güngören Evden Eve Nakliyat
Ara
× Whatsapp Destek