Eşya Paketleme Nasıl Yapılır?

evden-eve-nakliyat-fiyatlari

Buzdolabı Paketleme Nasıl Yapılır?

Evden eve nakliyat sektörünün en  önemli aşamalarından birisi olan eşya paketleme hizmeti alanında uzman personel ile birlikte yapılmalıdır. Eşya paketleme hizmeti en iyi şekilde yapılması gerekir aksi takdirde taşıma işlemi gerçekleşirken eşyalarınız zarar görebilir.

Buzdolabı çeşidi çok olduğu için paketleme işlemi de her birinin değişik olur. Buzdolabının içinde kırılabilecek olan rafları veya parçaları çıkardıktan sonra kapağını kapatıp hiç bir noktası açık kalmayacak şekilde güzelce özel malzeme ile kaplanmalıdır. Bu işlemi yaptıktan sonra Streç ile yatay olarak üstten aşağıya doğru sara sara buzdolabı en az 2 sefer olacak şekilde sarılmalıdır. Böylece Buzdolabını güvenle taşıyabilirsiniz.

Istanbul Evden Eve NakliyatKoltuk Paketleme Nasıl Yapılır ?

Koltuk paketleme yapılmadan önce koltukların sökülmesi gerekmektedir. Bu sökme işlemini sakın sıradan birisine yaptırmayınız. Zaten bütün evden eve nakliyat firmalarının firma bünyesinde çalıştırdığı mobilya ustaları bulunmaktadır. Bu ustalar koltuklarınızı itina ile söktükten sonra yurt dışından ithal edilen en kaliteli malzeme ile her yeri kapanacak şekilde sarıp paketliyoruz. bu şekilde koltuğa herhangi bir zarar gelmeden yeni evinize gelmiş oluyor. Evinizde yine mobilya ustası olan nakliye çalışanı arkadaşımız sökülen parçaları yerine monte ediyor.

Evden eve nakliyatın en önemli aşamalarından birisi olan eşya paketleme hizmeti eğitim almış çalışanlar tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde taşınan eşyalarınız zarar görebilir. Böyle bir durumla karşılaştığınız zaman mağdur olabilirsiniz. Simbo nakliyat firması olarak düzenli olarak eğitim verdiğimiz çalışma arkadaşlarımız ile birlikte eşya paketleme hizmetini size tamamen profesyonel olarak gerçekleştiriyoruz. Sizlere sadece rahat rahat eşyalarınızın taşınmasını izlemek kalıyor. Eğer sizde Simbo nakliyatın ayrıcalıklı hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız bizimle İletişime geçiniz.

 

Ara
× Whatsapp Destek