Etiler Evden Eve Nakliyat

Etiler Evden Eve Nakliyatistanbul asansörlü nakliyat

Biz Etiler evden eve nakliyat olarak nakliye konusunda en iyi hizmetlerimizi siz müşterilerimize sunmaya gayret ediyoruz. Bizler yılların vermiş olduğu tecrübe ile işimizi yapmaktayız. Bunun sonucunda da müşterilerimizden olumlu yorumlar alarak %100 müşteri memnuniyeti elde ederiz. Bu ise bizim en büyük motivasyon kaynağımızdır.

Taşıma yapacak araçlarımız oldukça geniş kapasitelere sahiptir. Bu sebepten dolayı eşyalarınız araçlarımıza oldukça güvenli ve düzgün bir şekilde dizilir. Taşıma esnasında da oldukça güvenli bir taşıma meydana gelmektedir. Biz uzun yıllardır bu işi en iyi şekilde yapmaya gayret ediyoruz. Bu sebepten dolayı pek çok kişinin taşımacılık alanında tercih ettiği nakliye firmasıyız.

Taşınacak Olan Eşyaların Güvenliği Bizim İçin Son Derece Önemlidir

Bizim dikkat etmemiz gereken bir başka konu daha var. O ise müşterilerimizin eşyalarının güvenliği. Eşyalara herhangi bir zarar gelmemesi için oldukça dikkatli davranırız. Biz Etiler evden eve nakliyat olarak şu zamana kadar müşterilerimizin hiçbir eşyasına en ufak dahi zarar vermiş değiliz. Çünkü burada öncelikli olarak müşteri memnuniyeti yer almaktadır.

Müşterimizin bizden ve vermiş olduğumuz hizmetlerden memnun olması bizim için son derece özeldir. Bizler bu zamana kadar hep bu bilinç ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Müşterilerimiz işten memnun olunca bizler onlardan daha memnun oluyoruz. Çünkü biliyoruz ki müşterileriniz sizden ne kadar çok memnun olursa o kadar fazla tercih edilir ve o kadar fazla bu sektörde yer edinirsiniz.

Fiyatlar Düşük Hizmetler Büyük

Hizmetlerimiz oldukça kapsamlı olduğu gibi bu hizmetlerin fiyatları da oldukça düşüktür. Çünkü Etiler evden eve nakliyat yapmış olduğu işin fazlasını isteyerek müşterisini mağdur edip zora sokmaz. Burada sadece verilen emeğin karşılığı istenir. Ne eksik ne fazla.

Fiyatlarımız son derece uygundur. Belki de bu yüzden nakliye konusunda en çok tercih ettiği nakliye firması arasında yer alıyoruz. Fakat her hizmetin fiyatı aynı değildir. Fiyatlar arasında değişikliğe sebep olan bazı hususlar yer almaktadır. Fiyatları en çok belirleyen hususlar ise şu şekilde sıralanmaktadır;

  • Taşınacak eşyanın kaç adet olduğu
  • Taşıma yapacak aracın tipi
  • Kat edilecek mesafe

İşte bu unsurlar fiyatları en çok etkileyen unsurlar arasında yerini almaktadır.

Taşıma Süreci Bizimle Daha Kolay

Taşıma süreci olduğu zaman bazı zorluklar meydana gelebilmektedir. Taşıma yaptırmak isteyen kişinin eşyalarıma zarar gelir mi korkusu bulunur. Eşyalarınıza herhangi bir hasar gelmemesi için mutlaka nakliye alanında tecrübe sahibi bir nakliye firmasına bu işi vermelisiniz. Yapacağınız bu seçimde en iyi tercih Etiler evden eve nakliyat olacaktır. Çünkü yılların vermiş olduğu tecrübe yapılan işlere yansımıştır. Eşyalar büyük bir titizlikle paketlenir ve taşınır. Burada çalışan kişiler eşyalarınıza kendi eşyaları gibi bakarlar. Bu zamana kadar hiçbir müşterimizin eşyasına herhangi bir zarar vermedik. Bundan sonra da kesinlikle vermeyeceğiz.

Şimdi de Asansörlü Nakliyat Hizmetimiz Sizlerle Beraber

Asansörlü nakliyat hizmetimiz sayesinde en yüksek katlara dahi taşıma işlemi yaparız. Asansörlü nakliyat hizmetimiz sayesinde taşıma işlemimiz hem daha hızlı hem daha güvenilir olmaktadır. Yüksek katlarda taşıma sizlere tehlikeli gelebilir. Ancak bu hizmetimiz sayesinde tehlikeli bir durum asla yoktur.

Sigortalı Nakliye Hizmetimiz Sizi Zarardan Kurtarır

Taşıma başlamadan önce hangi eşyalar taşınacaksa o eşyalara sigorta işlemi yaparız. Ortaya çıkabilecek olası herhangi bir kazadan dolayı eşyanız herhangi bir zarara uğrarsa sigorta işlemi sayesinde bu durumu size geri öderiz. Sizin herhangi bir sorun yaşamamanız için her şeyi düşündük. Çünkü az önce de dediğimiz gibi burada öncelik müşteri memnuniyeti olmaktadır.

Gördüğünüz gibi sizlere vermiş olduğumuz nakliye hizmetleri bu şekilde yer almaktadır. Nakliye konusunda yardıma ihtiyacınız varsa hemen bizimle iletişime geçin. Hızlı bir şekilde hizmetlerimiz ve bu hizmetlerin fiyatları hakkında bilgi sahibi olun.

Call Now ButtonAra
× Whatsapp Destek