Evden Eve Nakliyat Muş

Evden Eve Nakliyat Malatya

Profesyonel Evden Eve Nakliyat Firması

İstanbul Avrupa yakası en çok tercih edilen ve müşteri memnuniyeti en yüksek firma Simbo Nakliyat

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Eşyalarınız sigorta ile güvende

Asansörlü Ev Taşıma

Yüksek katlara mobil asansör

Paketleme & Ambalaj

1. sınıf malzeme ile koruma

Evden Eve Nakliyat Muş

Evden eve nakliyat Muş ve taşımacılık şirketimiz Simbo Nakliyat sektöründe çığır açmış olup yeniliklere açık olması ile bütün müşterilerine güler yüzlü bir şekilde hizmet vermektedir. Yılların vermiş olduğu deneyim ile bir çok firmanın referans olduğu Simbo nakliyat, evden eve nakliyat sektöründe uzmanlaşmış olan marangoz ve çalışanları ile evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Güzel

mutlu bir taşıma için özel dizayn edilmiş çelik kasalı araçları ve yüksek katlara kadar ulaşabilen asansörlü araçları ile evden eve nakliyatta  sınır tanımamaya devam etmektedir. Kıyafet dolapları, askılık gibi kırılacak olan bütün eşyalarınızı tek kullanımlık olan naylon poşet ve kolileri ile müşterilerine hijyenik ve sağlıklı bir paketleme yapmaktadır. İşinin ehli olan Simbo Nakliyat kadrosu saygılı, güler yüzlü bir şekilde en ekonomik evden eve nakliyatı sizler için gerçekleştirmektedir.

Merdivenler Dar Ve Asansör Küçük ?

Bu gibi durumlarda devreye asansörlü evden eve nakliyat araçlarımız girmektedir. Siz müşterilerimize kısaca özet geçecek olursak evden eve nakliyatımız şu şekilde gerçekleşmektedir. Bütün planları yeni yerinizi belirledikten sonra Simbo Nakliyat ekibine ulaşırsınız. Bizler sizin plana uyarak sizlerin huzuruna alanında uzman olan experlerimizi yönlendiririz. Experler eski yerinizin durumuna ve yeni yerinizin durumuna bakarak bir plan oluşturur.

Plan içerisinde kaç kişilik bir ekip geleceği, hangi araca evden eve nakliyat olacak eşyalarınızın sığabileceğini belirler. Daha sonrasında binanın durumuna bakarak yani yeni yeriniz yüksek bir katta ise asansörlü araç gelip gelmeyeceğine karar verir. Bütün her şeye karar verildikten sonra nakliyat işleminin olacağı günün sabahı marangozlarımız sizlerin huzurunuza gelir. Bütün sökülecek olan eşyalarınızı söker ve sizin herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmaz. Simbo Nakliyat bu sayede sizleri eşyalarınızı söküp takmayla da uğraştırmaz. Ekiplerimiz eşyalarınızı alıp yeni yerine götürdüğünde ise aynı şekilde marangozlarımız bütün eşyalarınızın kurulumunu yaparak evinizi hazır bir şekilde teslim ederiz.

Ara
× Whatsapp Destek