Evden Eve Nakliyatta Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evden Eve Nakliyatta Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Evden Eve Nakliyat hizmeti alırken dikkat etmeniz gereken 6 önemli husus vardır. Bu hususları sıralayacak olursak;Taşınmanın Planlanması, Eşya Listesi Hazırlamak, Firma Seçmek, Sözleşme İmzalama, Nakliye Sigortası Yaptırmak ve Eşyaların Paketlenmesidir. Bu adımları tam olarak itina ile yerine getirmek taşınma sırasında oluşacak olumsuzlukların önüne geçmemizi sağlayacaktır.

Taşınma planı:  Eşyalarınızı taşınmaya hazırlamak ilk olarak taşıma planı oluşturmakla başlar. En az 4 hafta önceden taşınmaya karar verilmesi gerekir. Sonrasında yeni ev ne zaman tutulacak hangi evden eve nakliyat firması ile anlaşılacak bunları belirlemeniz gerekir. Yapacağınız bu işlemler sayesinde evden eve nakliyat hizmeti alırken gecikme yaşamadan yeni evinize taşınmış olursunuz.

Eşya Listesi Hazırlama : Taşıma hizmeti almadan önce evinizdeki hangi eşyaların yeni evinize gideceğini belirleyin. Kolilere konulacak eşyalar dışında diğer bütün eşyalarınızı listeleyin. Hazırlayacağınız kolileri numaralandırın ve eşya listesine ekleyin. Böylece taşınma işlemi bittikten sonra eşyalarınızı kontrol edip eksik olup olmadığını kolayca anlayabilirsiniz.

ev taşıma

Evden Eve Nakliyat Firması Seçmek : Evden eve nakliyat hizmetinin en önemli aşaması firma seçmektir. Kaliteli ve güvenilir firma seçmek için iyice araştırmanız gerekmektedir. Evden eve nakliyat firması seçerken internet üzerinde araştırıp firmaların kurumsal olup olmadığına, sigortalı nakliyat hizmeti verip vermediğine ve referanslarına muhakkak bakın bu işlem sizin kaliteli evden eve nakliyat firması seçmenizi kolaylaştıracaktır.

Evden Eve Nakliyat Sözleşmesi : Karar verdiğiniz nakliyat firması ile mutlaka yazılı sözleşme yapın sözleşmede eğer hoşunuza gitmeyen maddeler var ise mutlaka değiştirilmesini talep edin.

Evden Eve Nakliyat Sigortası : Eşyalarınızı teslim ettiğiniz firmadan mutlaka yazılı sigorta poliçesi isteyin bu poliçe sayesinde taşıma esnasında oluşacak zararlarda evden eve nakliyat firması bütün zararınızı karşılayacaktır.

Eşyaların Paketlenmesi : Eşya paketleme evden eve nakliyatın en önemli aşamalarından birisidir. Kaliteli malzeme ile profesyonelce yapılan paketlemelerde eşyalarınızın zarar görme riski yok denecek kadar azdır.

İstanbul Evden Eve Nakliyatın Lider Firması

İstanbul ilinde kurulduğu günden beri başarılı işlere imza atan Simbo nakliyat yukarıda bahsettiğimiz 6 kuralı eksiksiz şekilde sizlere sunmaktadır. Alanında uzman personeli ile birlikte yurt dışından ithal ettiği en kaliteli malzemeleri birleştirip profesyonel evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Daha detaylı bilgi için bizimle İletişime geçebilirsiniz.

 

Call Now ButtonAra
× Whatsapp Destek