Korsan Nakliyat Zararları

Simbo Nakliyat !

İstanbul Avrupa yakası en çok tercih edilen ve müşteri memnuniyeti en yüksek firma Simbo Nakliyat

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Eşyalarınız sigorta ile güvende

Asansörlü Ev Taşıma

Yüksek katlara mobil asansör

Paketleme & Ambalaj

1. sınıf malzeme ile koruma

Korsan Nakliyat ZararlarıEvden Eve Nakliyat

Firmamız Simbo evden eve nakliyat olarak bütün müşterilerimize güvenli ve garantili olarak kesintisiz hizmet vermekteyiz. Bunu yapabilmek için gerçek manada bir evden eve nakliyat firması ve ev taşıma şirketi olmamız evden eve nakliyat firmaların da olması gereken k3 yetki belgesi dediğimiz evraklara sahip olmamız kara yolu taşımacılığına ve evden eve nakliyat için yeki belgelerin hepsine sahip bir firmayız.

Aksi halde ne garanti nede sözleşme başka türlü garanti vermemiz mümkün değildir. Bu sebepten ilk defa evini taşıyacak olan insanlara genel olarak karşılaştıkları sorunlar aynıdır. Gerçek anlamda firma olmayan ve komisyon karşılığı sizin değerli eşyalarınızı emanet ya da anlaştığınız korsan nakliyecilere dikkat edin. Neden mi? Çünkü bir firma sizden işi alır ve diğer firmaya komisyon karşılığında işi satar sizin de tabi ki bunlardan haberiniz dahi olmaz.

Bu yüzden ısrarla müşterilerimize ve evden eve nakliyat yapacak insanlara mutlaka anlaştığınız firma ile aranızda sözleşme yapın sözleşme şartı konuşun diyoruz. Korsan olarak piyasada iş yapan nakliyecileri nasıl anlaşılır? Evden eve nakliyat için araçlara sahip mi? araçlarını mutlaka uzaktan da olsa görmenizde fayda var. ev taşımaya uygun mu ofis yada büroları var mı adresleri bellimi bunları sorun ziyaret etmenizde fayda var.

Evden eve nakliyat için yetki belgesine sahip mi değil mi hepsini sorun k3 yetki belgesi yazıhanesi yoksa % 100 korsandır ve uzak durmanızda fayda var. Simbo nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize eşyalarınızı bilmediğiniz tanımadığınız kişilere emanet etmeyiniz. Detaylı bilgi için iletişime geçmenizi istiyoruz ve daha iyi bilgi sahibi olmanızı istiyoruz.

Ara
× Whatsapp Destek