Eyüp evden eve nakliyat Fiyatları

Eyüp evden eve nakliyatSimbo Nakliyat Ana Sayfa

Büyük şehirlerde nüfus fazladır. Hayat erken saatlerde başlar. Kalabalık bir şehirde trafik ve yoğunluk düşünüldüğün de taşıma işlemleri özellikle ev eşyası taşıyan şirketlerin işleri daha zor ve titiz olmak durumundadırlar. Taşımacılık işi günümüzde bir sektör oluşmuştur.

İstanbul’un en kalabalık semtlerinden biri olan Eyüp evden eve nakliyat güleryüzlü hızlı ve güvenli taşıma işlemi müşterisini memnun etmektedir. Günümüz de kalabalık yaşamın hayatları binalarda olmaktadır. Çok yüksek kalabalık muhitlerin binalarında merdiven boşlukları eşyaların taşınırken risk bölgesi oluşturmaktadır.

İyi Bir Nakliye Firmasında Bulunması Gereken Özellikler

  • Taşıyacakları evi önceden görmeye gitmeliler.
  • Taşınacak eşyanın yapısını ve özelliklerini görmeliler.
  • Taşıma işlemi başka bir semte mi yoksa aynı semt içinde mi olacak belirlenir.
  • Kilometre maliyeti hesaplanır.
  • Eşyaların nasıl bir araçla götürüleceği belirlenir.
  • Ücret bilgisi müşteriyle paylaşılır.
  • Gün için kontak sağlanır.
  • Demonte hizmeti de verilmektedir.
  • Müşterisi ile sözleşme yaparak eşyaları sigorta yapar.
  • Eşyalarını güvence altına alınması sağlanır.

Eyüp evden eve nakliyat hizmetiIstanbul Asansörlü Nakliyat

Bir nakliyat firmasında öncelikli olarak kırılacak eşyalar özenle paketlenir. Balonlu poşetler ile büyük parçalı eşyalar sarılır çizilmesi ve deforme olması önlenir.  Eşyaların kırılmaması için itina gösterilir. Taşınacak eşyalar yüksek katlı bir yerden taşınacaksa asansörlü taşıma tercih edilir. Özenle taşınan eşyalar araca özenle yerleştirilir. Taşınacak noktaya kusursuz bir şekilde teslim edilir.  Eşyalar yeni noktasına dikkatli bir şekilde taşınır demonte olanlar kurulur. Eşya taşımasından çıkan koli ve poşetler toplanır ortalıktan temizlenir.

Eyüp evden eve nakliyat hizmeti belli bir kurumsal vizyona sahiptir. Daha iyisi düşünülmüş en iyi nasıl olura cevap aranmıştır. Kurumsal vizyona sahip olan nakliyat hizmeti ile rakiplerinde farklı olmayı hedef edinmiştir.  Her taşıma hizmetinde  müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Kendi reklamını hizmetiyle yapmaktadır. Müşteri odaklı çalışan firma internet ve telefonla müşterileriyle hızlı temas kurar. Özellikle eşya taşımadan önce müşterisine gidip keşif yapması ve fiyat bilgisini paylaşması kalitesini artırmasına katkı sağlayacaktır.

Eyüp evden eve nakliyat hizmeti personel seçimine de çok önem verir. Taşımacılıkta çalışmış kişileri tercih eder. Sigortalı iş güvenliği hizmetini almış işinin ehli kişilerle çalışmayı tercih eder. Güler yüzlü personeli ile her zaman seçilir başka müşteriler için kendine müşteri potansiyeli oluşturmuş olur.

Tüm olumsuz koşulları düşünerek eşyalarını taşınmasını sağlar. Uzun kasisli ya da kötü hava şartlarında taşınma olasılıklarını düşünür. Firmanın en iyi hizmet olduğu ilk tanıştığınız andan itibaren anlayacaksınız. Taşımacılığın bir sektör tecrübesine dayanması gerektiğini tüm eşyaların özenle taşınması gerektiğinin bilinciyle hareket eder.

Günümüzde birçok taşıma firması bulunmaktadır. Ucuz taşımacılık anlayışı ile gerçekleşen hizmetlerde zarar ziyan oluşmakta müşteri daha çok yıpranmaktadır. Bir taşıma firması her ihtimali düşünmelidir. İstanbul kalabalık bir şehir semt içi ya da semtler arası bir taşımacılık gerçekleşebilir. Mesai saatleri, okul günleri, tatil yoğunluğunda yapılan taşınmalarda trafik faktöründe katmalısınız. Bu durumda akıllı olmak bir firmanın niteliklerini belirlemek gerekir.

  Eyüp evden eve nakliyat Fiyatları

Firmanın kendini tanıtması da son derece önemlidir.  Reklamını ve tanıtmasını internet sayfasından önemle sunulmalıdır. Firma bünyesinde ekibin tamamı alanında uzman ve deneyimli kişilerden meydana gelmiştir. Nakliye işlemlerinin her adımında ne yapılması gerektiğini bilirler. Müşteri istekleri detaylı bir şekilde analiz edilir. Firmanın misyonu çalışma ilkesi müşterilerin isteklerine en doğru ve en net şekilde cevap vermektir. Taşıma işlemi bittikten sonra eşyaların montajı ve kurulumu da gerçekleştirilir. Tüm bu işlemler 1 gün içerisinde gerçekleşir. Anca önceden detay çalışmasının yapılması itina ile çalışılması hasarsız güvenle taşıma işleminin gerçekleşmesini sağlar. Müşteri memnuniyeti kalite her şeyden önce gelmektedir.

Ara
× Whatsapp Destek