Eyüp Evden Eve Nakliyat

Eyüp evden eve nakliyatEvden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat son zamanlarda taşınma işlemlerinde kişilere en büyük katkıyı sağlayan hizmet sektörlerinden biridir. İnşaat sektörünün gelişmesi ile birlikte binalar oldukça yüksek ve katlı olmaya başlamış durumda. Bu yüksek binalara eşya çıkarmakta taşınan kişiler açısından oldukça zorlu bir süreçtir. Ancak evden eve nakliyat işlemleri yapan nakliye firmaları için bu yüksek binalara eşya çıkarmak oldukça kolaydır. Simbo Nakliyat firması da uzun yıllardır bu sektörde hizmet veren markalardan biridir.

Simbo Nakliyat Nedir?

Simbo Nakliyat, 17 yıldır evden eve nakliyat işlemleri için sektörde hizmet veren firmalardan biridir. Uzun yıllardır bu sektörde olması, Simbo Nakliyat firmasının tercih edilme nedenleri arasındadır. Ofis, hastane ya da banka taşıma gibi alanlarda da hizmet veren nakliyat firmamız, Eyüp evden eve nakliyat işlemleri için en çok tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır.

Simbo Eyüp Nakliyat Taşımacılığı Nasıl Yapıyor?

Simbo Nakliyat müşterileri için sektördeki firmalardan farklı birçok imkan sunmaktadır. Her şeyden önce ilk olarak hizmetlerimizden yararlanabilmek için bizimle iletişime geçmeniz gerekli. Ardından adresiniz ve yeni taşınacağınız adrese alanında uzman olan ekspertizlerimiz gelmektedir.

Ekspertiz

Ekspertizlerimiz, taşınması gereken eşyalar için ne tür bir araç kullanılmalı, nasıl paketlenmeli ve nasıl araçlara yüklenmesi gerektiği hakkındaki durumları incelemektedir. Ardından belirlenen tarihte firmamız çalışanları adresinize gelerek eşyalarınızı taşınma için uygun olacak bir şekilde paketlemektedir. Paketleme işlemi için gerekli olan tüm malzemeler firmamız tarafından getirilmektedir. Paketlerimiz eşyalara zarar vermeyen ve dış etkenlerden koruyan malzemelerden üretilmiştir. Paketlenen eşyalar yüksek katta ise firmamıza ait olan eşya asansörleri ile indirilmektedir. Araçlarımızın yanına indirilen eşyalar yolda zarar görmeyecek şekilde araçlara yüklenip yola çıkmaktadır.

Firmamız çoğu nakliyat firmasında bulunmayan eşyalar için sigortalama işlemleri yapmaktadır. Yani bu işlem yapıldıktan sonra taşıma sırasında hasar ya da zarar gören tüm eşyalarınızdan firmamız sorumludur. Tüm bu sayılan hizmetler Eyüp evden eve nakliyat işlemleri içinde geçerlidir.

Simbo Eyüp Nakliyat Hizmetleri

Simbo Nakliyat firmamız müşterilerine birçok hizmet sunmaktadır. Bunlardan ilki tam donanımlı ve korunaklı olan eşya depolarımızdır. Taşınma sırasında henüz yeni bir ev sahibi değilseniz eşyalarınızı firmamıza ait eşya depolarında muhafaza edebilirsiniz. Eşya depolarımız her türlü ev, ofis, banka ve antika eşyalar için uygundur. Tüm haşere ve türevi şeylerden arındırılmış olan eşya depolarımız, tam zamanlı olarak güvenlik kameraları ile izlenmektedir. Ayrıca her eşya değişiminde sonra depolarımız temizlenmekte ve dezenfekte edilmektedir. Eyüp evden eve nakliyat işlemlerinizde de eşyalarınızın güvenli bir şekilde muhafaza edilmesi için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Eyüp nakliyat Fiyat Aralığı

Firmamızda fiyat limitini etkileyen birçok faktör bulunmaktadır. Bunlardan biri eşyaların taşınacağı mesafedir. Eşyalarınızın taşınacağı mesafenin uzun olması fiyatta artışlara sebep olabilir. Ardından ne kadar eşyanın taşınacağı da fiyatı etkileyen faktörlerdendir. Fazla eşya için birden fazla araç kullanılması gerekebilir. Buda fiyatta farklılıklara neden olmaktadır. Bir diğeri ise depo hizmetidir. Depo hizmetimizin de fiyat aralığı depolanması gereken eşyaların miktarına ve ne kadar süre depolanması gerektiğine göre değişiklik göstermektedir. Tüm bu fiyatlandırma işlemleri eksperimiz tarafından belirlenmektedir. Evinize gelerek fiyat aralığı belirleyen eksper hizmetimiz ücretsizdir.

Eyüp evden eve nakliyat işlemleri içinde ücretsiz eksper hizmetimiz bulunmaktadır. Tüm bu fiyat aralığını belirleyen etkenler taşıma işleminden önce belirlenip fiyat çıkarılmaktadır. Depolama gibi almak istediğiniz ek hizmetleri taşıma öncesinde eksperimize bildirmeniz gerekir. Ardından eksperimiz size tam olarak fiyat bilgisini verecektir.

Eyüp Evden Eve Asansörlü Nakliyat

İstanbul’da evden eve nakliyat firmaları arasında adından en çok söz ettiren Simbo Nakliyat, kurulduğu günden bu zamana tüm müşterilerine İstanbul’un birçok ilçesinde verdiği kaliteli hizmet ile başarısına başarı katmaya devam ediyor.

İstanbul içinde yaptığı başarılı taşımacılık çalışmaları sayesinde müşterisinin güvenini kazanan firma, uygun fiyatlar ve kolay ödeme koşulları sayesinde adından sık sık söz ettiriyor. Özellikle İstanbul’un Eyüp ilçesinde, nakliyat sektörü içerisinde en kaliteli hizmeti sağlayan Simbo Nakliyat, şehir içi taşımacılıkta da ön plana çıkıyor. Usta çalışan kadrosu ve son teknoloji araç filosu ve ekipmanları ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayan firma, eşyalarınızı sigortalayarak güvence altına alarak taşıyor. Simbo Nakliyat, Eyüp evden eve nakliyat sektöründe müşteri memnuniyeti ilkesini ön plana koyarak yürüttüğü çalışmaları sayesinde Eyüp’te en çok tercih edilen firmalardan birisi olarak kabul ediliyor. Özellikle asansörlü taşımacılıkta izlediği teknolojik gelişmelerle adını duyuran firma, referansları ile de ön plana çıkmaktadır.

SEKTÖRDE ÖN PLANDA

Eyup Evden Eve Nakliyat
Ev Taşıma

Asansörlü nakliyat hizmetleri ile gün geçtikçe artan taşımacılık firmaları arasındaki rekabetten, kaliteli ve teknolojik hizmeti ile ayrılan Simbo Nakliyat, gelişen sektöre de ayak uydurmaktadır. Eyüp evden eve nakliyat, asansörlü taşımacılık, ofis taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı, şehirler arası ve şehir içi taşımacılık gibi alanlarda adını duyuran firma, uygun fiyat ve ödeme koşulları ile de ön plana çıkmaktadır.

İstanbul Eyüp nakliyat firmaları arasından sıyrılan Simbo Nakliyat, tüm ilçelere verdiği hizmetler sayesinde birçok müşterisinin hızlı ve güvenilir bir şekilde taşınmasına da yardım etmiştir. Alanındaki başarısı sayesinde gün geçtikçe güçlenen ve tecrübe kazanan firma 16 senedir kendini geliştirmeye devam etmektedir. Müşterilerinden almış olduğu destekle çalışmalarına devam eden Simbo Nakliyat, müşteri memnuniyeti ilkesine olan saygısı nedeniyle de dikkat çekmektedir. Eşyaları kendi değerli eşyalarıymışçasına taşıyan kaliteli kadrosu sayesinde başarıdan başarıya koşan firma, İstanbul’da evden eve nakliyat firmaları denildiği zaman ise hemen akla gelmektedir.

Simbo Nakliyat tüm bu hizmetlerinin yanı sıra taşıma işlemlerinden önce herhangi bir aksilik durumunu da göz önüne alarak eşyalarınızı sigortalamayı da asla ihmal etmemektedir. Evden eve nakliyat sektöründe hızla büyüyen firmamız siz değerli müşterilerine en uygun fiyatları sunmaktadır. Alanında uzman personeli ile birlikte ev taşıma hizmetinizi profesyonel olarak gerçekleştiren firmamız sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ara
× Whatsapp Destek