Fabrika Taşımacılığı

Fabrika Taşımacılığı

Fabrika TasimaciligiSimbo Nakliyat kurumsal taşımacılık anlamında yaptığı çalışmalarla adından sık sık söz ettirmektedir. Özellikle hassas bir konu olan fabrika taşımacılığında usta kadrosu ve kaliteli ekipmanıyla beğeni kazanan firma, başta Ankara olmak üzere tüm Türkiye’ye kaliteli fabrika taşımacılığı hizmeti sağlamaktadır.

İşinizi aksatmadan hızlı ve güvenilir nakliyat hizmetini sizlere sunan firma, kapalı çelik kasa araçları, usta kadrosu ve kaliteli ekipmanıyla nakliyat işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde sonuçlandırmaktadır. Uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla da fark yaratan Simbo Nakliyat, taşınma işlemleri öncesinde ekspertiz ile analiz yaparak, buna göre hareket etmektedir.

Fabrika Taşımacılığı Nasıl Yapılmaktadır?

Fabrika taşımacılığı hassasiyet ve önem gerektiren bir konudur. Fabrikada yer alan pahalı ve hassas makinelerin güvenilir bir biçimde taşınması gerekmektedir. Bu nedenle işinde eğitimli uzman taşımacı kadrosuyla çalışan evden eve nakliye firması, müşterisine kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Peki fabrika taşımacılığının adımları nelerdir?

  • Öncelikle fabrika içerisinde bulunan pasif haldeki makineler teknik ekip aracılığıyla bağlantı yerlerinden sökülür ve kaliteli ambalaj malzemeleri ile paketlenir. Her makineye göre ayrı paket malzemesi bulunmaktadır bu sayede taşıma işlemlerinde eşyalar herhangi bir zarara uğramaz.
  • Fabrikada bulunan mobilyalar usta marangozlar tarafından demonte edilerek paketlenir. Bu eşyalar daha sonra istenilen alana ulaştırılıp tekrar montajı gerçekleştirilerek kullanıma hazır hale getirilir.
  • Bilgisayar, yazıcı ve faks makinesi gibi elektronik aletler köpüklü kolilerle paketlenir ve büyük bir özenle araca taşınır.
  • Ağır eşyalar ise asansörlü taşımacılık sistemiyle nakliye edilir. Böylece eşyalarda darbe ve düşme riskine bağlı hasarlar meydana gelmez.

Kaliteli Nakliyat Hizmeti

Simbo Nakliyat, başta Ankara olmak üzere tüm Türkiye’ye fabrika taşımacılığı hizmeti vermektedir. Kullanılan paketleme malzemeleri Avrupa’dan ithal edildiği için eşyaların herhangi bir aksilikte zarara uğramasına da engel olunmaktadır. Eğer sizler de fabrikanızı taşımak istiyorsanız mutlaka Simbo Nakliyat ile çalışmalısınız.

Call Now ButtonAra
× Whatsapp Destek