Fatih Evden Eve Nakliyat

Fatih Evden Eve NakliyatSimbo Nakliyat Ana Sayfa

Evden eve taşımacılıkta birçok firma ve şirket bulunmaktadır ancak, bu firma ve şirketler sağladıkları avantajlar bakımından birbirinden ayrılmaktadır. Fatih nakliye şirketi ise, kendine özgü birçok avantajı ile nakliyat sektöründe ön sıralarda yer almaktadır. Firmamızın en önemli özelliklerinden birisi, asansör sistemi ile taşımacılık yapılmasıdır. Eski zamanlarda hamalların bulunduğu sistemde eşyalara pek çok zarar gelebilmekteydi ancak, zamanla bu sistem değişti ve bizlerde yeni sistem olan asansör sistemine ayak uydurduk. Taşınacak eşyalarınızı en düzgün ve sağlıklı şekilde nakliye etmek için, asansör sistemiyle hizmet veriyoruz.

Fatih evden eve nakliye

Bu sistem aynı zamanda pek çok sorumluluğu da beraberinde getirmektedir ve bu sorumlulukların tamamı firmamızın üzerindedir. Firmamızda çalışanlar taşınacak evinizin veya işyerinizin bulunduğu yere gelerek, eşyaların taşınma düzenleriyle ilgili ve depolanma şekilleriyle ilgili belirli planlar yapmaktadırlar. Bu planlar doğrultusunda, taşınacak olan yerin uzaklığı, eşyaların çokluğu gibi durumlar göz önünde bulundurularak, belirli bir fiyat çıkarılmaktadır ve çalışanlarımız taşıma işlemi yapılmadan önce sizleri bu konuyla ilgili bilgilendirmektedirler.

Fatih firması olarak, yıllardır nakliyat sektöründeyiz ve sizlerin memnuniyeti için çabalamaktayız. Bu çabalarımızın en önemli nedeni, eşyalarınızın güvenli bir şekilde yeni yerlerine ulaşmasıdır. Bu politikamızla, müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem doğrultusunda, binlerce kişinin taşıma işlerini gerçekleştirmiş durumdayız. Taşıma işlemi gerçekleştirilirken, profesyonel bir tavrın yanında, en iyi araçlarla eşyalarınızın taşınmasıyla ilgili hizmet veriyoruz. 

Fatih evden eve eşya taşımaIstanbul Asansörlü Nakliyat

Eşyalarınızın çokluğu ve ağırlığı göz önünde bulunarak, ona göre araçlar belirlenmekte ve bu araçları profesyonel sürücüler kullanmaktadır. Sürücüler, gerek deneyimleri olsun, gerek bu iş için engin bilgileri olsun son derece önemlilerdir ve eşyalarınızın güvenliği konusunda sonsuz güvenebilirsiniz. Taşıma işleminin hangi tipi araçla yapılacağının ve büyüklüğünün belirlenmesinden sonra, evlerinize gelen çalışanlar, eşyaların depolanma şekillerine göre bir çalışma düzeni belirleyeceklerdir ve bunun sonucunda eksiklikler varsa tamamlayacaklardır. Bu konuda profesyonel bir bakış açımız olduğu için, herhangi bir aksiliğe sebebiyet vermeden her şeyin belirli bir düzen halinde ilerlemesini sağlamaktayız. Bu kontroller yapılmadan herhangi bir taşıma işlemi dahi yapılmayacağını siz değerli müşterilerimize iletiriz. Bu tavrımız bizim profesyonelliğimizin en büyük göstergesidir.

Fatih Evden Eve Asansörlü TaşımacılıkEvden Eve Nakliyat

İstanbul Fatih, özellikle öğrencilerin sıklıkla tercih ettiği ilçelerden birisi olarak kabul edilmektedir. Hem üniversitelere olan yakınlığı hem de uygun kiraları nedeniyle tercih edilen bölgeye nakliyat talepleri de özellikle okul zamanlarında artış göstermektedir.

Fatih Evden Eve Nakliyat

İstanbul Fatih Evden Eve Nakliyat hizmetleri konusunda bu zamana kadar birçok insana destek olmuş olan Simbo Nakliyat ise, verdiği hizmetlerle herkesin beğenisini kazanmaya devam etmektedir. Şehiriçi taşımacılık dendiği zaman akla ilk gelen firmalardan birisi olan Simbo, İstanbul’un tüm ilçelerinden ya da şehir dışından Fatih’e nakliyat hizmetini hızlı ve güvenilir bir biçimde sağlamaktadır. Fatih gibi kalabalık ve nüfusun oldukça yoğun olduğu ilçelere başarılı bir taşımacılık hizmeti veren firma, gün geçtikçe artan talepler doğrultusunda da kendisini geliştirmekte, tüm teknolojik yeniliklere de ayak uydurmaktadır.

Usta kadrosu, güler yüzlü elemanları, son teknolojik asansörleri, geniş araç filosu ve kaliteli ekipmanı ile çalışmalarını yürüten Simbo Nakliyat, fiyat performans oranı açısından da müşterilerini memnun etmektedir. Şehiriçi taşımacılık, parça eşya taşıma, evden eve nakliyat ve asansörlü taşıma kategorilerinde hizmet veren firma gün geçtikçe daha sık tercih edilmekte ve müşterisinin de beğenisini kazanmaya devam etmektedir.

Fatih Ev Taşıma Firması Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli

Fatih Evden Eve NakliyatÖzellikle yeni taşınacak olan öğrenciler firmalar konusunda pek bir bilgiye sahip olmadıkları için en ucuz olana yöneleceklerdir. Bu yönelme sonucunda ise eşyaların zarar görme olasılığı oldukça yüksektir. Bu nedenle bir nakliyat firması ile anlaşmadan evvel dikkat etmek gereken altın kurallar vardır.

Bu kuralları ise şu şekilde listeleyebiliriz:

-Firmanın daha önce yaptığı işlere ve referanslara bakmak gerekmektedir.

-Firmanın vereceği fiyatı diğer firmalarla kıyaslamalı ve arada derin uçurumlar varsa mutlaka çok dikkatli adım atmak lazımdır.

-Sigorta yapmayan bir ev taşıma şirketiyle asla anlaşmamak lazım. Bu sizin zarar uğramanıza neden olabilmektedir. Sırf firma daha ucuz diye oraya yönelmek en büyük hatalardan birisi olarak kabul edilmektedir.

-Özellikle asansörlü taşımacılık yapan firmalara ayrı bir özen göstermek gerekmektedir. Sık sık bakımı yapılan asansörlere sahip olan Nakliyat Firması ile evinizi taşıtabilirsiniz.

Fatih Ofis taşımacılığı

Ofis taşımacılığı için termin belirlemeniz, özellikle istenmektedir. Tüm ofis taşımacılığı işlemleriniz, prosedürlere uygun olarak kaliteli ve güvenceli bir şekilde yapılmaktadır. Ofis taşımacılığı, işlerin aksamaması, zaman kaybı yaşanmaması için hızlı ve profesyonel olarak yapılmalıdır. Keşif ve fiyatlandırma için randevu almanız gerekir. Ofis taşımacılığı, miktarına bakılmaksınız, aynı özen ve iş disiplini ile yapılır.

Fatih Piyano taşımacılığıIstanbul Asansörlü Nakliyat

Piyano taşımacılığı uzmanlık ve deneyim gerektiren nakliye prosedürlerine hâkim olmayı gerektirir. Konusunda uzman ekipler tarafından piyano taşımacılığı ve nakliye işlemleri prosedürlere uygun olarak yapılır. Piyano taşımacılığı, gerekli teçhizat kullanımı ile gerçekleştirilen bir sevkiyat gerektirir. Taşınma için, piyano cinsi, ağırlığı, nakil edilecek yerin durumu ve uygunluğu, asansörlü sistemin kurulumuna uygunluk değişkenlerinin, olumlu olarak belirlenmesi gerekir. Kuyruklu piyano cinsinin ağırlığı 250 ile 450 kg arasında değişmektedir. Bu ağırlıktaki bir yükü kaldıracak asansör sistemlerinin kurulması gerekir. Taşınma sırasında, bazı parçaların piyano ana gövdesinden sökülmesi gerekir. Ambalajlama özel bir teknik gerektirir. Taşınması için, ağırlığına göre 5 veya 10 kişilik piyano taşıma konusunda uzman ekiplerin, hazır olması gerekir. Palet taşıyıcı özellikli tekerlekli sistemlerin kurulması, taşınma açısından gereklidir. Fatih Evden Eve Nakliyat tüm taşımacılık işlerinizi ciddiyetle ve işine saygı duyan uzman ekipleriyle gerçekleştirir.

Fuar taşımacılığı

Fuar taşımacılığı, global piyasalarda tanıtım ve sergileme firmalarının başvurduğu bir taşıma şeklidir. Yurtiçi ve yurtdışı taşımacılık, stant kurulum ve söküm işlemlerinin hızla, profesyonel prosedürler dâhilinde yapılmasıdır. Zaman, iş güvenliği ve maddi hasar kayıpları açısından son derecede önem arz eder. Fatih Evden Eve Nakliyat tecrübeli, kaliteli hizmet ve deneyimli ekipleriyle fuar taşımacılık işlerinizi sorunsuz olarak tamamlar.

Fabrika Taşımacılığında Fatih Evden Eve Nakliyat Farkı

firması tarafından sigortalı ve garantili olarak yapılır. Fabrika taşımacılığı profesyonel düzeyde ve sistemle yapılır. Taşınacak makine parkuru pahalı ve özel taşıma prosedürüne tabi özel ürünlerdir. İş tanımının bilinmesi ve deneyimli ekiplerin kontrolünde yapılması gerekir. Zaman ve maliyet değerlendirmeleri açısından özen ve titiz bir çalışma prensibi gerektirir. Farklı ölçekteki bütün fabrika taşımacılık işlemleri, Fatih Evden Eve Nakliyat firması tarafından yapılır. Eksper raporları doğrultusunda uygulanacak talimatlar, büyük bir dikkatle uygulanarak yapılır. Taşıma sistemi kapalı kasa büyük araçlarla ve asansörlü taşıma sistemleriyle gerçekleştirilir. Ambalaj ve paketleme işlemleri özel bir teknikle yapılır.

Call Now ButtonAra
× Whatsapp Destek