Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat

Gaziosmanpaşa Asansörlü Ev Eşyası Taşıma

Gaziosmanpaşa evden eve Nakliyat

Whatsapp Image 2019 03 17 At 23.55.08 3Gaziosmanpaşa evden eve taşımacılık hizmeti İstanbul’dan en çok talep görülen taşımacılık hizmetlerinin başında gelmektedir. Türkiye’nin ve İstanbul’un en büyük semtlerinden bir tanesi olan Gaziosmanpaşa kentsel dönüşüm projeleri ile beraber en hızlı şekilde büyüyen semtler arasında yer almayı başarmıştır. Semtin en fazla göz alması dolayısı ile Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat firmaları ile hızlı, emniyetli ve ekonomik olarak taşınmak adına yapmanız gereken tek şey internet adresi üzerinden Simbo Nakliyat firmamız ile iletişime geçmektir. Hizmet alan kişileri yaşayabileceği bütün problemler adına müşteri hizmetler ise destek veren Simbo, taşımacılık sektörünün en güvenilir firmaları arasında yer almaktadır.

Gaziosmanpaşa evden eve Taşımacılık

Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat uygulamaları büyük bir tecrübe ve profesyonellik gerektirir. Bayrampaşa, Eyüp Sultan, Sultangazi ve Esenler semtleri ile komşu olan Gaziosmanpaşa toplu konut projelerinin adedin kentsel dönüşüm aşaması ile beraber çok hızlı bir biçimde yükselmesi ile nakliyat piyasasının en önemli merkezlerinden bir haline gelmiştir. Bölgede çok sayıda nakliyat şirketinin hizmet vermesi sebebi ile Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat çalışmaları için doğru şirketi tercih edebilmek çok daha önemli bir hale gelmiştir. Alanında profesyonel ve tecrübeli taşımacılık firmaları arasında yer alan Simbo Nakliyat, en iyi Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat hizmetini en uygun fiyat garantisi ile siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Tek yapmanız gereken şey internet adresimiz üzerinden bizlere ulaşmaktır.

Gaziosmanpaşa evden eve eşya taşıma hizmetlerine olan isteğin her geçen gün artmasının en önemli nedeni semtteki nüfusun da aynı oranda çok hızlı bir biçimde yükseliş göstermesidir. Toplu konut projeleri ile beraber pek çok kişi Gaziosmanpaşa bölgesinde yaşamayı tercih ederken, özel vasıta ile taşınamayacak kadar büyük eşyaların taşınması adına Gaziosmanpaşa evden eve taşımacılık hizmeti talep edilmektedir. Evden eve eşya taşımacılık hizmeti vasıtasıyla kolay hasar görebilecek eşyalarınız emniyetli, hızlı ve ekonomik olarak dilediğiniz adrese taşınmaktadır. En kaliteli Gaziosmanpaşa evden eve eşya taşıma hizmeti için yalnızca Simbo’ya ulaşmanız yeterli olacaktır.

Kalitenin Adresi Simbo Nakliyatla Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat HizmetiSimbo Nakliyat Ana Sayfa

Gaziosmanpaşa evden eve taşımacılık hizmetine olan talebin beklenilenden çok daha hızlı bir biçimde yükselmesi sebebi ile semtte çok fazla sayıda nakliyat firması faaliyet göstermeye başlamıştır. Bazı güvensiz nakliyat firmaları sektörün çok daha altında fiyat teklifleri sunarak hizmet almak isteyen vatandaşları kolay bir biçimde ikna etmektedir. Bu firmalar belli bir komisyon karşılığında aldıkları işi diğer nakliyat firmasına yönlendirmektedir. Hizmet alan müşteriler taşınılacak gün farklı bir Gaziosmanpaşa evden eve nakliye firması ile görüşünce büyük sıkıntılar yaşayabilmektedir. Bu ve buna benzer problemler ile karşılaşmamak adına doğru Gaziosmanpaşa evden eve taşımacılık firması tercihi yapmanız gerekmektedir. Doğru ve güvenilir nakliyat firması tercihi yapabilmek adına tek yapmanız gerek Simbo Nakliyat firmamız ile iletişime geçmek olacaktır.

Gaziosmanpaşa evden eve Nakliyat fiyatları

Gaziosmanpaşa evden eve taşımacılık fiyatları İstanbul’un diğer semtleri ile karşılaştırıldığı zaman çok daha uygun fiyatlarla karşılaşılmaktadır. Özellikle kentsel dönüşüm aşaması ile beraber taşımacılık hizmetlerine olan isteğin çok daha hızlı bir biçimde yükselmesi taşımacılık firması sayısının da artmasına sebep olmuştur. Semtteki rekabetin artması sebebi ile beraber de Gaziosmanpaşa evden eve taşımacılık fiyatları da hızlı bir biçimde düşüşe uğramıştır. Fakat burada en önemli husus en kaliteli taşımacılık hizmetini en uygun fiyat garantisi ile alabilmektedir. En uygun Gaziosmanpaşa evden eve taşımacılık fiyatları için tek adresiniz her zamanki gibi Simbo Nakliyat! Taşınıyorsanız ve güvenilir bir nakliye firması arıyorsanız, rotanızı firmamıza çevirmelisiniz. Hemen şimdi bizimle iletişime geçin ve eşyalarınızı profesyonel ellere emanet edin!

Gaziosmanpaşa Ekspertiz Hizmeti

gaziosmanpaşa evden eve nakliyat firması olarak evden eve nakliyat hizmeti sunduğumuz bu sektörde aynı zamanda bir çok eşya taşımacılığında da hizmet vermekteyiz. Bunlar; tekstil taşımacılığı, banka taşımacılığı, şirket taşımacılığı, ofis ve büro taşımacılığı, mağaza taşımacılığı ve parça eşya taşımacılığı başta olmak üzere bir çok konuda hizmetlerimize ara vermeden devam etmekteyiz.

gaziosmanpaşa evden eve nakliyat Profosyonel Taşıma

Bize ulaşan ve nakliye hizmeti almak istediğini belirten müşterilerimize ilk olarak ekspertiz hizmetimizi öneriyor ve bunun için de kesinlikle hiç bir ücret ödenmeyeceğini belirtiyoruz. Bu sayede de hem biz hem de siz düşünce olarak kafanızda bir fikir oluşturmuş oluyorsunuz. Adresinize gelen ekpertiz ekibimiz keşif işlemi amacıyla eşyaların miktarına, binanın taşınma açısından kolay veya zor olup olmadığına, çalışması gereken personel sayısına, kullanılması gereke ambalaj malzemesi türü ve miktarına ve bunun gibi bir çok konuya bakıp kadar vermekte ve sizlere de bunun sonunda bir fiyat çıkarmaktadır. Siz de eğer ücret kafanıza yatarsa bize eşyalarınızı taşıtabilir yahut hiç bir ücret ödemeden araştırma yapacağınızı belirtebilirsiniz.

Bizim için önemli olan samimiyet ve gereken içtenmişim müşterimizle karşılıklı olarak hissedilmesidir. Zaten ücret konusunda da üç aşağı beş yukarı tüm müşterilerimize gereken kolaylığı sağlamaktayız. Eğer bize eşyalarınızı taşıtmaya karar verirseniz de belirlenen uygun bir zamanda adresinize gelerek oluşturduğumuz plan doğrultusunda hareket ederek sizlere gereken hizmetin en iyisini vermeye çalışmaktayız. Bizleri istediğiniz zaman arayın ve güvenli, aynı zamanda kaliteli hizmetin rahatlığını yaşayın.

Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat ve Profesyonel TaşımacılıkBagcilar Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat dendiği zaman akla ilk gelen firmalardan birisi olan Simbo Nakliyat, başarılı çalışmalarıyla taşınma işlemlerini kolaylaştırmaktadır. Kalitesiyle adından sık sık söz ettiren firma, özellikle Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat konusunda müşterilerinden birçok talep almaktadır.

Kentsel dönüşüm çalışmalarının hız kazanması ile beraber büyüyen inşaat sektörü sayesinde, lüks ve yüksek binaların da sayısı artmıştır. İstanbul’un bu konuda önde olan ilçelerinden Gaziosmanpaşa’ya taşınmayı planlayan her vatandaş bu nedenle asansörlü taşımacılığı tercih etmektedir. Son teknoloji ve bakımı sürekli olarak yapılan asansörleri ile başarılı nakliyat işlemleri gerçekleştiren Simbo, ayrıca eşyaların tümünü sigortalaması ile de beğeni kazanmaktadır.

En Uygun Fiyatlarla Ev Taşıma Hizmetleri

Hizmet eğitimi almış ve alanında uzman olan kadrosu ile geniş araç filosunun sayesinde evden eve nakliyat işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştiren firma, asansörlü taşımacılık işlemleri ile de eşyaların başına herhangi bir zarar gelmesini de engellemektedir. Taşımacılığın en çok tercih edilen yöntemlerinden birisi olan asansör, hem iş gücünden hem de zamandan tasarruf etmeyi de sağlamaktadır. Bu nedenle nakliyat işlemleri de müşterinin bütçesini zorlamamaktadır. Asansörlü taşımacılığa başlamadan önce eşyaları da kaliteli malzemeler kullanarak paketleyen firma, büyük bir incelikle taşınmayı sağlamaktadır.

Simbo Nakliyat, asansörlü nakliyat ile birçok avantajı da müşterisinin ayağına getirmektedir. Asansörlü taşımacılık sayesinde bir noktadan bir noktaya taşınmak daha hızlı ve güvenilir olmaktadır. Bunun yanı sıra dar apartman ve yüksek katlı binalara da eşya taşımak basitleşmektedir. Asansörlü taşımacılık sayesinde eşyalar herhangi bir düşme, çarpma ya da darbe durumundan da uzaklaştırılmış olur.

Taşıma Öncesi Eşyalarınızı Sigortalayın

Bir nakliyat firması ile anlaşmadan önce mutlaka sigorta işlemlerinin yapılıp yapılmadığını da kontrol etmek gerekmektedir. Eşyalarınızın başına gelebilecek herhangi bir aksilikte mağdur olmamanız için Simbo Nakliyat, sigorta işlemleri yapmaktadır. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesine dayalı çalışmaları sayesinde Ev Taşıma sektöründe diğer firmaların önüne geçen Simbo Nakliyat, herkesin tüm hakların korumaktadır. Ayrıca uygun fiyat ve ödeme koşullarını da müşterilerine sunan firmanın referanslarını mutlaka incelemelisiniz.

İyi Bir Nakliyat Şirketi Nasıl Olmalıdır?

İyi bir nakliyat şirketi nakliyat için gerekli olan tüm donanıma sahip olmalıdır. Yeterli araç kadrosu ve personel sayısına sahip olmak oldukça önemlidir. İyi bir nakliyat şirketinin sahip olması gereken bir diğer özellik de deneyimdir. Deneyimli olan bir nakliyat firması işleri daha kısa sürede ve daha koordine biçimde halledecektir. Buna ilaveten iyi bir nakliyat şirketi Evden Eve nakliyat yapabilir ve gereken işlemleri belirtilen sürede halleder. İdeal bir nakliyat şirketi nakliyattan önce iyi bir fiyat teklifi sunar ve bu fiyata dahil olan tüm hizmetleri yerine getirir.

Firmamız iyi bir nakliyat şirketinin sahip olması gereken tüm özelliklere sahiptir ve GAZİOSMANPAŞA Evden Eve nakliyat hizmetiyle her zaman siz müşterilerimiz için 7 gün 24 saat çalışmaktadır. Firmamızdan randevu almak için iletişim kanallarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gaziosmanpaşa Evden Eve NakliyeEvden-Eve-Nakliyat

Simbo Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat olarak durmadan çalıştık. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak siz değerli müşterilerimiz için proje girişimlerinde bulunduk. Nakliyat sektöründen kapsamlı hareketler yaparak sektör bazında hesaplamalar yaptık. Gaziosmanpaşa Nakliyat olarak sürecin her zaman takipçisi olduk. Müşteri memnuniyeti için ince eleyip sık dokuduk. Bu durum rakip firmalarsan ön plana çıkmamıza yardımcı oldu.

Süreç çizelgesinde siz değerli müşterilerimizden de yardımlar istedik gerek listeleme konusunda gerek istek ve önerilerinizde her zaman arkamızdan olduğunuzu hissettik. Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat olarak seçkin personel kadromuz ve profesyonel ekipmanlarımız ile geri dönüşlerinizin hakkını vermeye çalışıyoruz. Gaziosmanpaşa Nakliyat Firmaları taşımacılıkta bünyesine kazandırdığı ekipmanlarla güven duygusunun karşılığı olmuştur.

İnsanlar nakliyat alanında mukakkak tedirgin oluyorlar. Taşınmak o kadar genel ve yaygın bir kavram ki herkesin bir kere yaşadığı veya tanık olduğu süreçtir. Bundan kaynaklı az çok insanların bilgisi vardır. Uygun koşullarda nakliyat işlemini gerçekleştirmeyen şirketler, uygun malzemeleri kullanmayan personel ve firmalar, zarar gören eşyalar, çalınan zaman gibi birçok başlık sıralanabilir nakliyat alanında.

Aileler bu yüzden nakliyat şirketlerine yaklaşırken hep tedirgin yaklaşmakta. Gaziosmanpaşa Nakliyat bu problemi gidermek adına belirli çalışmalar yapmıştır ve devamlılığını sürdürmeye gayret etmektedir. Taşımacılık alanında eşya depolama ve eşya paketleme için uygun ambalaj ve malzemeleri kullanmak konusunda özen gösteriyor eşyalarınıza bizim eşyalarımız gibi davranıyoruz. Geniş araç flomuzla eşyalarınızın miktarına göre size en uygun aracı seçiyoruz. Taşıma sırasında eşyalarınıza büyük bir özenle davranıyor hasara yol açmamak için elimizden geleni yapıyoruz.

EŞYALARINIZA EN UYGUN ARAÇLAR

Taşımacılıkta temellendireceğimiz konu tabii ki süreç. Süreç olmaz ise nakliyatta olmaz ayrıca doğru taşımada gerçekleşmez. Ev ya da ofis analizinin yapılması, eşya analizinin yapılması, dairenin yüksekliği ve başka başlıklarında içerdiği nakliyat geniş bir kavramdır. Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat eşyalarınızı başarılı bir şekilde ulaştırmak için elinden geleni yapacaktır. Nakliyat sektörünün hız kazanan ivmesi asansörlü nakliyat  Gaziosmanpaşa Nakliyat Firmalarına diğer firmalara nazaran farklı bir bakış açısı kazandırmıştır. Eşyaların güvenliği açısından, müşteri memnuniyeti açısından, zamandan tasarruf ve nakliyata bakış açısı Gaziosmanpaşa Nakliyatı farklı bir konuma taşıyacaktır. Tecrübelerin üzerine tecrübe katarken bunu verimli bir şekilde kullanmaya çalışan Simbo Nakliyat 18 yıllık tecrübesinin asla es geçilmesini istemiyor.

Asansörlü Nakliyat en ağır eşyaları göz açıp kapayıncaya kadar taşır. Ayrıca Nakliyat süresinde eşyalarınıza zarar verme riski insan gücü ile zarar görme riskinden daha düşük haldedir. Ayrıca eşyalar taşınmadan önce uygun bir şekilde paketlendiğinde artık eşyalarınız sağlıklı bir şekilde taşınabilecek. Ayrıca Gaziosmanpaşa Nakliyat Firmaları eşyalarınızı garanti altına alıyor yani şöyle ki herhangi zararda firmadan zararınızın karşılığını talep edebiliyorsunuz. Bu duruma biz sigortalı nakliyat diyoruz. Sigortalı Nakliyat firmaya daha fazla güvenmeye yardımcı oluyor.

SİMBO NAKLİYAT İLE ADIM ADIM TAŞIMACILIK SÜRECİ

 • Öncelikle doğru bir yol izlemek için sizinle bire bir diyalog kuruyoruz.
 • Sizin için en uygun zaman eşya analizi yapmak için sizi ziyaret ediyoruz.
 • Eşyalarınızı sınıflandırıyoruz. (Karışıklık olmaması ve hijyenik olması için kolilere düzenli olarak yerleştiriyoruz)
 • Karşılıklı olarak sigorta yapıyor sigorta dahilinde hasarınızı üstleniyoruz. (Bizden kaynaklanan sebepler doğrultusunda.)
 • Expertiz sistemini kullanıyor taşınacağınız evi analiz ederek uygun araç temin ediyoruz.
 • Talepleriniz doğrultusunda ek ücretle Asansörlü taşıma sistemini kullanıyor, eşyalarınızın başına gelecek hasarı minimuma indiriyoruz.
 • Sigortalı Nakliyat ile bizden kaynaklanan zararları üstleniyor sizi zor durumda bırakmıyoruz.
 • Evinizde yer alan tüm eşyalar özel yöntemler ile paketliyoruz
 • Kırılabilecek eşyalarınız özel olarak paketliyoruz.
 • Elbise dolabınızdaki eşyalar özel taşıma yöntemi ile taşıyoruz.

Gaziosmanpaşa nakliyat Sigortalı Nakliyatın Önemi

Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat olarak karşılıklı bir şekilde haklarımızı savunuyoruz. Eşyalarınızı güvence altına alarak sizleri ikilemde bırakmıyoruz. Yeni taşınacağınız yerleşkeye eşyalarınızı sağlıklı bir şekilde götürüyoruz. Birleştirilmesi gereken eşyalarınızı büyük bir özenle gerçekleştiriyoruz. Bunun haricinde bizden kaynaklı zarar gören eşyalarınızın maliyetini sigortalı nakliyat ile karşılıyor siz değerli müşterilerimizi yarı yolda bırakmıyoruz.

Gaziosmanpaşa nakliyat Exper Hizmeti

Nakliyat işimiz garantilendikten sonra işte uzmanlaşmış olan experimiz hem yeni yerinize hem de eski yerinize bakarak evden eve nakliyat sürecinde neler kullanılacağını hangi kapasitede aracın yeteceğine karar verilir. Ardından bütün planlar hazırlanır ve sizlerin huzuruna sunulur.

Gaziosmanpaşa nakliyat Sigortalama

Eşyalarınıza evden eve nakliyat sürecinde kim olursa olsun başına bir iş gelirse eşyanızın parası Simbo Nakliyatı şirketi tarafından karşılanır aksi taktir de eşyalarınıza nakliyat süresinde bir iş gelirse sigortalama yaptırmadığınız için size herhangi bir şekilde geri ödeme yapılmayacaktır. Evden eve nakliyatta eşyalarınızın başına bir şey gelmesinden korkuyor iseniz tedbir olarak eşyalarınıza sigortalama yaptırmanızı öneririz.

Gaziosmanpaşa nakliyat Araca Yükleme

Evden eve nakliyat yaparken aracımızın yanına indirilmiş olan eşyalarınız, yine büyük bir dikkat ve titizlikle aracımıza yüklüyoruz. Eşyalarınızın aracımıza yüklenmesi aşamasında, özellikle yol boyunca doğabilecek bir olumsuzluğa taviz vermemek için, araç içi yerleştirme, deneyimli ve uzman personelimiz tarafından titizlikle yapılmakta olup eşyalara elimizden geldiği kadar zarar vermeden yerleştirmeye çabalıyoruz.

Gaziosmanpaşa nakliyat Taşıma

Evden eve nakliyatta Eşyalar yerleştirildikten sonra aracımız yeni mekana doğru yol alır. Yolda giderken yavaş bir şekilde giderek eşyalarınıza zarar vermeden ulaştırırız. Önceden bakıldığı kontrol edilmiş olan yollar evden eve nakliyatın en kısa ve trafiksiz olan yollar kullanır.

Gaziosmanpaşa NakliyatSimbo Nakliyat Ana Sayfa

insanların taşınma sürecinde çektikleri zorlukları baz alarak yola çıkmışlardır. Nakliyat şirketlerinin işini iyi yapmamalarından ve eşyalarının zarar görmelerinden kaynaklı nakliyat şirketlerine güvenemediklerini ve zarar gören eşyalar konusundan muhatap bulamadıklarını dile getirmişlerdir. Gaziosmanpaşa Nakliyat ise uzman kadrosu ile iş birliği yaparak bu durumun nasıl giderileceği üzerine yoğunlaşmıştır.

İstanbul Gaziosmanpaşa Nakliyat

Her aşamayı ince ince takip eden Simbo Evden Eve Nakliyat problemlere çözüm odaklı yaklaşmıştır. Çözümlerin maliyet değerlendirmesi, çözümlerin % kaçının mağdurları etkileyeceğini, çözümün sürekliliğinin ne kadar sağlanacağını, çözüm devam ettiğinde problemin ortadan kalkabilme ihtimalinin % kaç olduğunun sorgulamasını ve analizi yapan Gaziosmanpaşa Nakliyat Firmaları çözümlerini çalışma kadrosu ile paylaşıp müşterilerinden öneri alan Gaziosmanpaşa Nakliyat doğru yolda olduğunun kararını almış ve işe koyulmuştur.

Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat Eşya Depolama

Öncelik olarak nakliyat sektörünün ne kadar geliştiğini ve beklentileri ne kadar karşıladığı gözlemleyen Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat Eşya Depolama ve Eşya Paketlemede ne tür malzemelerin kullanılması gerektiğini gözlemlemiş ve üzerinde belirli denemeler yapılmıştır. Onun dışından Eşya Paketlemede kullanılan malzemelerin müşteri sorununu giderecek çözümlerden sadece biri olduğunu belirtmekte fayda var. Daha farklı yollara giden Gaziosmanpaşa Nakliyat taşımacılık sektörüne yön veren asansörlü nakliyat ile buluşmuştur. Asansörlü Nakliyat hem taşıma zamanında kar etmeye yardımcı olacak hem de personeller dar merdivenleri kullanmak zorunda kalmayacaklardı.

Onun dışında en önemlisi de eşyalar zarar görmeyecek ve sağlıklı bir şekilde taşıma süreci gerçekleşecekti. Tabii ki asansörlü nakliyatın yanında eşyaların uygun ambalajlarla paketlenmesi de zarar görme ihtimalini en aza indirecektir. Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat elde edilen verilerin müşterilerin sorunlarını tamamen hallettiklerini düşünen Simbo Nakliyat alternatif çözüm olarak müşterilerine Sigortalı Nakliyatı sunan Gaziosmanpaşa Nakliyat Firmaları olası bir durumda zarar gören eşyaların zararını karşılamak için böyle bir alternatif çözüm sunmuştur.

Fakat tabii ki önemli olan eşyalara gereken üzeni göstererek zarar görmemesini sağlamak tabii güvenlik için eşyalar sigorta kapsamına girebilir asansörlü nakliyat yapılabilir. Yüksek katta oturan insanlar için kurtarıcı niteliğe sahip olabilir.

Bundan kaynaklı Gaziosmanpaşa Nakliyat Firmaları her daim çeşitli seçenekler üretmeye devam edecek ve müşterilerine fayda sağlayacaktır. Hem müşteri hakkını savunmuş olacak hem de nakliyat şirketleri vasıfsız suçlamalar karşısında ezilmeyecektir.

SİMBO NAKLİYAT İLE ADIM ADIM TAŞIMACILIK SÜRECİ

 • Öncelikle doğru bir yol izlemek için sizinle bire bir diyalog kuruyoruz.
 • Sizin için en uygun zaman eşya analizi yapmak için sizi ziyaret ediyoruz.
 • Eşyalarınızı sınıflandırıyoruz. (Karışıklık olmaması ve hijyenik olması için kolilere düzenli olarak yerleştiriyoruz)
 • Karşılıklı olarak sigorta yapıyor sigorta dahilinde hasarınızı üstleniyoruz. (Bizden kaynaklanan sebepler doğrultusunda.)
 • Expertiz sistemini kullanıyor taşınacağınız evi analiz ederek uygun araç temin ediyoruz.
 • Talepleriniz doğrultusunda ek ücretle Asansörlü taşıma sistemini kullanıyor, eşyalarınızın başına gelecek hasarı minimuma indiriyoruz.
 • Sigortalı Nakliyat ile bizden kaynaklanan zararları üstleniyor sizi zor durumda bırakmıyoruz.
 • Evinizde yer alan tüm eşyalar özel yöntemler ile paketliyoruz
 • Kırılabilecek eşyalarınız özel olarak paketliyoruz.
 • Elbise dolabınızdaki eşyalar özel taşıma yöntemi ile taşıyoruz.

Sigortalı Nakliyatın Önemi

Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat olarak karşılıklı bir şekilde haklarımızı savunuyoruz. Eşyalarınızı güvence altına alarak sizleri ikilemde bırakmıyoruz. Yeni taşınacağınız yerleşkeye eşyalarınızı sağlıklı bir şekilde götürüyoruz. Birleştirilmesi gereken eşyalarınızı büyük bir özenle gerçekleştiriyoruz. Bunun haricinde bizden kaynaklı zarar gören eşyalarınızın maliyetini sigortalı nakliyat ile karşılıyor siz değerli müşterilerimizi yarı yolda bırakmıyoruz.

Exper Hizmeti

Nakliyat işimiz garantilendikten sonra işte uzmanlaşmış olan experimiz hem yeni yerinize hem de eski yerinize bakarak evden eve nakliyat sürecinde neler kullanılacağını hangi kapasitede aracın yeteceğine karar verilir. Ardından bütün planlar hazırlanır ve sizlerin huzuruna sunulur. 444 35 13

Sigortalama

Eşyalarınıza evden eve nakliyat sürecinde kim olursa olsun başına bir iş gelirse eşyanızın parası Simbo Nakliyatı şirketi tarafından karşılanır aksi taktir de eşyalarınıza nakliyat süresinde bir iş gelirse sigortalama yaptırmadığınız için size herhangi bir şekilde geri ödeme yapılmayacaktır. Evden eve nakliyatta eşyalarınızın başına bir şey gelmesinden korkuyor iseniz tedbir olarak eşyalarınıza sigortalama yaptırmanızı öneririz.

Araca Yükleme

Evden eve nakliyat yaparken aracımızın yanına indirilmiş olan eşyalarınız, yine büyük bir dikkat ve titizlikle aracımıza yüklüyoruz. Eşyalarınızın aracımıza yüklenmesi aşamasında, özellikle yol boyunca doğabilecek bir olumsuzluğa taviz vermemek için, araç içi yerleştirme, deneyimli ve uzman personelimiz tarafından titizlikle yapılmakta olup eşyalara elimizden geldiği kadar zarar vermeden yerleştirmeye çabalıyoruz.

Taşıma

Evden eve nakliyatta Eşyalar yerleştirildikten sonra aracımız yeni mekana doğru yol alır. Yolda giderken yavaş bir şekilde giderek eşyalarınıza zarar vermeden ulaştırırız. Önceden bakıldığı kontrol edilmiş olan yollar evden eve nakliyatın en kısa ve trafiksiz olan yollar kullanır.

Ara
× Whatsapp Destek