İstanbul Evden Eve Nakliyat Firmaları

İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARIevden eve nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat firmaları arasında adından en çok söz ettiren Simbo Nakliyat, kurulduğu günden bu zamana verdiği kaliteli hizmet ile her geçen gün daha çok müşteri kazanıyor.

İstanbul içinde yaptığı başarılı taşımacılık çalışmaları sayesinde müşterisinin güvenini kazanan firma, uygun fiyatlar ve kolay ödeme koşulları sayesinde sıklıkla tercih ediliyor. İstanbul’da yer alan diğer firmalara nazaran en iyi kurumsal hizmeti sizlere sunan Simbo Nakliyat; şehir içi taşımacılıkta ön plana çıkıyor. Usta çalışan kadrosu ve son teknoloji araç filosu ve ekipmanları ile sıfır hata sloganına uyum sağlayan firma, eşyalarınızı güvence altına alarak taşıyor.

İstanbul evden eve nakliyat firmaları arasından ticari kaygı gütmeyerek sıyrılan Simbo Nakliyat, müşteri memnuniyeti ilkesini ön plana koyarak, önce müşterisini düşünüyor. Verilen hizmetin kalitesi ve profesyonelliği sayesinde herkesi tatmin eden firma, referansları ile de göz dolduruyor.

NEDEN SİMBO NAKLİYAT ?

-16 yıldır evden eve nakliyat sektörünün içerisinde olan Simbo Nakliyat, hizmetlerini her zaman güncel tutup, yenilikleri ve gelişmeleri hemen benimsiyor. Bu nedenle müşterilerine her zaman için en yeni ve en kaliteli hizmeti sunuyor.

İstanbul evden eve nakliyat firmaları arasında artan rekabetin içerisinden başarılı hizmetleri ile sıyrılan Simbo Nakliyat, müşteri memnuniyeti ilkesini ön planda tutarak, müşterilerinin güvenini kazanıyor.

-Sektörün en kaliteli ve en hızlı firmalarından biri olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Simbo Nakliyat, taşınan eşyaları da sigorta altına alarak olası bir aksilikte müşterisinin zarar görmesini engelliyor.

-Deneyimli kadrosu ve son teknoloji asansörlerini kullanarak eşyaları güvence altına alan Simbo Nakliyat, ayrıca müşterisine uygun fiyatlar sunuyor.

-Deneyimli marangozları ve ambalajlama personelleri ile kaliteli evden eve nakliyat hizmeti veren firma, her zaman için teknolojinin yeniliklerine ayak uyduruyor.

HANGİ HİZMETLERİ VERİYOR ?

Simbo Nakliyat, İstanbul evden eve nakliyat firmaları arasında; en kaliteli hizmeti veriyor. Evden eve nakliyat, asansörlü nakliyat, ofis ve iş yeri taşıma, şehir içi nakliyat, şehirlerarası nakliyat, sigortalı nakliyat, eşya paketleme, eşya depolama ve ücretsiz ekspertiz hizmetleri sağlayan firma, müşterilerinin her türlü ihtiyacına kaliteli ve hızlı bir biçimde cevap veriyor.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Firmaları

Birçok nedeni olan taşınma sebeplerinde nereye gidilirse gidilsin artık nakliyat firmaları imdada yetişiyor. İrili ufaklı araçlar ile her semte uğrayabilen bu nakliyat araçları; bizlerin de araç ayarlama, eşyaları doğru yerleştirebilme, güvenilir ve sağlam ambalajlama, sökme, takma, taşıma, montajlama, asansör desteği ve kurumsal hizmetleri karşılamaktadır. İşinin uzmanı profesyonel ekiplerce gerçekleştirilen İstanbul evden eve nakliyat firmaları imkan dahilinde aynı gün işlemleri gerçekleştirebilmektedir. Mesafeye ve çeşitli sebeplere bağlı olabilen bu taşınma durumları eğer tüm daire veya ofisin taşınmasını gerektiriyorsa nakliyat firmalarından destek almak artık zamandan ve işin stresinden de tasarruf sağlıyor. Nakliye firmaları taşınacak yere gelerek aracı, park ayarlamalarını, taşınma için gerekli montaj aletlerini, çalışacak kişi sayısını, işlem süresini, yolu, trafiği, katlı asansör seçeneğini, erişimde karşılaşılması mümkün olan tüm notları kaydederek ön hazırlıkla büyük kolaylık ve yardım sağlar. İstanbul Evden Eve Nakliyat Firmaları

İstanbul nakliyat firmaları 

Taşınma sırasında zarar görebilecek hassas, değerli, kırılabilecek, teknolojik cihazlar, dosya dolapları gibi eşyaların paketlenmesi işinde uzman kişilerince yapılmasını gerektirmektedir. Birçok eşyaların sadece özenli paketlenmemesi veya yanlış bir hamle, taşınma sonrasında eşya sahiplerini hüsrana uğratabilmektedir. Bu yüzden de taşınma işlemlerinde özellikle taşınma işlemlerinin yoğun olduğu İstanbul bölgesinde evden eve nakliyat firmaları oldukça profesyonel hizmetler vermektedir. Daha verimli olan nakliye işlemleri daha risksiz olduğundan İstanbul nakliye firmaları bilgi, birikim ve tecrübeyle iyi bir iş ortaklığı yapmış oluyor.

Yeni Bir Ev Yine Bir Nakliyat!

Bu zahmetli olay istenmese de herkesin en az bir kez maruz kaldığı bir olaydır. Bu kaçınılmaz olayın istenmeme sebebi genellikçe taşınma esnasında gerçekleşebilecek olumsuzluklar, stres, kaygı olduğundan artık bireysel taşınmalar tarihe karışıyor. İstanbul evden eve nakliyat doğru taşımacıyı bulduktan sonra taşınacak olan eşyaların tespitiyle işlemlerin kolaylığıyla eşya sahipleri derin bir nefes almaktadır. Ek hizmetlerinde yer aldığı bu nakliyat firmaları demonte işlemlerini, yükleme, uygun araç ile taşıma, yerleştirme, taşınma ekipmanlarının doğru yerleşimi oldukça büyük  önem taşır.

Taşınmada Yapılması Gereken 5 Adım

  1. Fazlalıklar: Eşyaların taşınabilirliği her ne kadar firmalar tarafından gerçekleştirilse de gereksiz birçok ürün bu esnada ortaya çıkmaktadır. Bunları ayıklamak taşınmada kolaylığın haricinde yerleşmede de bir nefes aldıracaktır.
  2. Tespit: Bulunduğunuz yerden ayrılmadan önce yapılması gereken adımlardan birisi de yeni yerin tespiti, yeni yer ile eşyaların boyutunun tespiti, eşyaların miktarı, uygun aracın tespiti, eşyaların temiz bir yerde taşınması evden eve nakliyat firmalarının sağladığı hizmetlerdir.
  3. Listelemek: Taşınan eşyaların bir listesini yapmak neyin nerede olduğunu bilmekle birlikte eksik olanı bulmaya yarar. Boyuta göre sıralama yapmak listede bulunan eşyaları yazmak kontrolün sizde olduğunu göstermekle kalmaz içinizin rahat etmesini de sağlayabilirsiniz.
  4. İncelemek: Sevdiğimiz birinin yaş pastası olsa dahi sarsılıp sarsılmadığını yolda yürürken kontrol ettiğimiz gibi ambalajlarda hasar gören eşya var mı yok mu kontrol etmeliyiz. Nakliye sırasında meydana gelebilecek tüm ihtimallere karşı kanıtlama, sigorta talebinde bulunma gibi haklara sahip olabilmek için öncesinde olduğu gibi nakliye sonrasında da inceleme yapmak gerekir.

Eşyalarınıza Gereken Değeri Verin!

Evet. Ambalajlama eşyalarınıza verdiğiniz değeri gösteriyor. Doğru malzemeler ile ambalajlanan hemen her eşya; nakliye işlemleri sonrasında akıllardaki soru işaretlerine yer vermez. Mobilya battaniyesi, mukavva tabakalar, köpük kalıplar kolileme haricindeki diğer paketleme çeşitlerinden bazıları olduğu için taşınma esnasında karar sizin. Hangi eşyayı nasıl ambalajlamayı istiyorsanız önceden fazlalıkları ayırıp, tespit edip, listeleyerek, inceleyip baktıktan sonra haydi! Eşyalarınıza gereken değeri verin. İstanbul evden eve nakliyat firmaları inovatif çözümler sağlayarak sizlere yardımcı olmaya hazır.

 

Call Now ButtonAra
× Whatsapp Destek