istanbul evden eve nakliyat

istanbul evden eve nakliyatevden eve nakliyat

insanların taşınma sürecinde çektikleri zorlukları baz alarak yola çıkmışlardır. Nakliyat şirketlerinin işini iyi yapmamalarından ve eşyalarının zarar görmelerinden kaynaklı nakliyat şirketlerine güvenemediklerini ve zarar gören eşyalar konusundan muhatap bulamadıklarını dile getirmişlerdir. istanbul evden eve Nakliyat ise uzman kadrosu ile iş birliği yaparak bu durumun nasıl giderileceği üzerine yoğunlaşmıştır.

Her aşamayı ince ince takip eden Simbo Evden Eve Nakliyat problemlere çözüm odaklı yaklaşmıştır. Çözümlerin maliyet değerlendirmesi, çözümlerin % kaçının mağdurları etkileyeceğini, çözümün sürekliliğinin ne kadar sağlanacağını, çözüm devam ettiğinde problemin ortadan kalkabilme ihtimalinin % kaç olduğunun sorgulamasını ve analizi yapan istanbul Nakliyat Firmaları çözümlerini çalışma kadrosu ile paylaşıp müşterilerinden öneri alan istanbul Nakliyat doğru yolda olduğunun kararını almış ve işe koyulmuştur.

Evden Eve Nakliyat Eşya Depolama

Öncelik olarak nakliyat sektörünün ne kadar geliştiğini ve beklentileri ne kadar karşıladığı gözlemleyen istanbul Evden Eve Nakliyat Eşya Depolama ve Eşya Paketlemede ne tür malzemelerin kullanılması gerektiğini gözlemlemiş ve üzerinde belirli denemeler yapılmıştır. Onun dışından Eşya Paketlemede kullanılan malzemelerin müşteri sorununu giderecek çözümlerden sadece biri olduğunu belirtmekte fayda var. Daha farklı yollara giden Bağcılar Nakliyat taşımacılık sektörüne yön veren asansörlü nakliyat ile buluşmuştur. Asansörlü Nakliyat hem taşıma zamanında kar etmeye yardımcı olacak hem de personeller dar merdivenleri kullanmak zorunda kalmayacaklardı.

Onun dışında en önemlisi de eşyalar zarar görmeyecek ve sağlıklı bir şekilde taşıma süreci gerçekleşecekti. Tabii ki asansörlü nakliyatın yanında eşyaların uygun ambalajlarla paketlenmesi de zarar görme ihtimalini en aza indirecektir. istanbul Evden Eve Nakliye elde edilen verilerin müşterilerin sorunlarını tamamen hallettiklerini düşünen Simbo Nakliyat alternatif çözüm olarak müşterilerine Sigortalı Nakliyatı sunan istanbul Nakliyat Firması olası bir durumda zarar gören eşyaların zararını karşılamak için böyle bir alternatif çözüm sunmuştur.

Fakat tabii ki önemli olan eşyalara gereken üzeni göstererek zarar görmemesini sağlamak tabii güvenlik için eşyalar sigorta kapsamına girebilir asansörlü nakliyat yapılabilir. Yüksek katta oturan insanlar için kurtarıcı niteliğe sahip olabilir.

Bundan kaynaklı istanbul Evden Eve Nakliye her daim çeşitli seçenekler üretmeye devam edecek ve müşterilerine fayda sağlayacaktır. Hem müşteri hakkını savunmuş olacak hem de nakliyat şirketleri vasıfsız suçlamalar karşısında ezilmeyecektir.

SİMBO NAKLİYAT İLE ADIM ADIM TAŞIMACILIK SÜRECİ

  • Öncelikle doğru bir yol izlemek için sizinle bire bir diyalog kuruyoruz.
  • Sizin için en uygun zaman eşya analizi yapmak için sizi ziyaret ediyoruz.
  • Eşyalarınızı sınıflandırıyoruz. (Karışıklık olmaması ve hijyenik olması için kolilere düzenli olarak yerleştiriyoruz)
  • Karşılıklı olarak sigorta yapıyor sigorta dahilinde hasarınızı üstleniyoruz. (Bizden kaynaklanan sebepler doğrultusunda.)
  • Expertiz sistemini kullanıyor taşınacağınız evi analiz ederek uygun araç temin ediyoruz.
  • Talepleriniz doğrultusunda ek ücretle Asansörlü taşıma sistemini kullanıyor, eşyalarınızın başına gelecek hasarı minimuma indiriyoruz.
  • Sigortalı Nakliyat ile bizden kaynaklanan zararları üstleniyor sizi zor durumda bırakmıyoruz.
  • Evinizde yer alan tüm eşyalar özel yöntemler ile paketliyoruz
  • Kırılabilecek eşyalarınız özel olarak paketliyoruz.
  • Elbise dolabınızdaki eşyalar özel taşıma yöntemi ile taşıyoruz.

Sigortalı Nakliyatın Önemi

İstanbul evden eve nakliyat olarak karşılıklı bir şekilde haklarımızı savunuyoruz. Eşyalarınızı güvence altına alarak sizleri ikilemde bırakmıyoruz. Yeni taşınacağınız yerleşkeye eşyalarınızı sağlıklı bir şekilde götürüyoruz. Birleştirilmesi gereken eşyalarınızı büyük bir özenle gerçekleştiriyoruz. Bunun haricinde bizden kaynaklı zarar gören eşyalarınızın maliyetini sigortalı nakliyat ile karşılıyor siz değerli müşterilerimizi yarı yolda bırakmıyoruz.

Exper Hizmeti

Nakliyat işimiz garantilendikten sonra işte uzmanlaşmış olan experimiz hem yeni yerinize hem de eski yerinize bakarak evden eve nakliyat sürecinde neler kullanılacağını hangi kapasitede aracın yeteceğine karar verilir. Ardından bütün planlar hazırlanır ve sizlerin huzuruna sunulur.

Sigortalama

Eşyalarınıza evden eve nakliyat sürecinde kim olursa olsun başına bir iş gelirse eşyanızın parası Simbo Nakliyatı şirketi tarafından karşılanır aksi taktir de eşyalarınıza nakliyat süresinde bir iş gelirse sigortalama yaptırmadığınız için size herhangi bir şekilde geri ödeme yapılmayacaktır. Evden eve nakliyatta eşyalarınızın başına bir şey gelmesinden korkuyor iseniz tedbir olarak eşyalarınıza sigortalama yaptırmanızı öneririz.

Araca Yükleme

Evden eve nakliyat yaparken aracımızın yanına indirilmiş olan eşyalarınız, yine büyük bir dikkat ve titizlikle aracımıza yüklüyoruz. Eşyalarınızın aracımıza yüklenmesi aşamasında, özellikle yol boyunca doğabilecek bir olumsuzluğa taviz vermemek için, araç içi yerleştirme, deneyimli ve uzman personelimiz tarafından titizlikle yapılmakta olup eşyalara elimizden geldiği kadar zarar vermeden yerleştirmeye çabalıyoruz.

Taşıma

Evden eve nakliyatta Eşyalar yerleştirildikten sonra aracımız yeni mekana doğru yol alır. Yolda giderken yavaş bir şekilde giderek eşyalarınıza zarar vermeden ulaştırırız. Önceden bakıldığı kontrol edilmiş olan yollar evden eve nakliyatın en kısa ve trafiksiz olan yollar kullanır.

İstanbul evden eve Nakliye

Nakliyat, kişilerin adres değişikliği yaptığı zaman eşyalarınızın toplu olarak taşınmasına denir. Bu işlem kişiler için oldukça zorlayıcı bir süreçtir. Ancak nakliye firmaları bu gibi durumlarda kişilere büyük bir fayda sağlamaktadır. Simbo Nakliyat da nakliye sektöründe 17 yıldır hizmet veren firmalardan biridir. İstanbul evden eve nakliyat ve diğer tüm nakliyat işlemleriniz için Simbo Nakliyat firmasından yardım alabilirsiniz.

 

Simbo Nakliyat Taşıma İşlemleri

Simbo Nakliyat, nakliye sektöründe oldukça deneyimli olan firmalardan biridir. Bu sebeple oldukça fazla müşteriye sahiptir. Simbo Nakliyat nakliye işlemleri için ilk olarak evinize bir eksper yollamaktadır. Eksper taşınması gereken eşyalarda nasıl bir paketleme ve ne kadar eşya taşınacağına göre nasıl bir araç kullanılması gerektiğine karar vermektedir. Tüm bu işlemler eksper tarafından hesaplanarak fiyat kararı verilmektedir.

Fiyat kararı verildikten sonra belirlenen günde taşıma işlemi için çalışanlar evinize gelmektedir. Taşıma sırasında zarar görmeyecek şekilde paketlenen eşyalar, yüksek katlarda ise eşya asansörü, alçak katlarda ise elle araç yanına taşınmaktadır. Araç yanına taşınan eşyalar yolculuk sırasında zarar görmeyecek şekilde araç içine yerleştirilmektedir. Tüm bu işlemler bittikten sonra eşyalarınızın yeni adresinize doğru yola çıkmaktadır. Yeni adresinize gelen eşyalar aynı şekilde araç içerisinden indirilerek evinizin bulunduğu kata taşınmaktadır.

İstanbul evden eve nakliyat işlemleri içinde yukarıda sayılı olan tüm işlemler ve almak istediğiniz tüm ek hizmetler, diğer nakliye işlemlerinde olduğu gibi geçerlidir.

Simbo Nakliyat Hizmetleri

Simbo Nakliyat, diğer firmalara oranla müşterilerine daha fazla hizmet seçeneği sunmaktadır. Bu hizmetlerden ilki eşya sigortalamadır. Tüm taşıma işlemlerinden önce başlatılan eşya sigortalama, taşıma sırasında zarar gören eşyalarınızı güvenceye almak amacı ile yapılmaktadır. Yani taşıma esnasında zarar gören eşyanız olursa bu durumda Simbo Nakliye firmasının sorumludur.

Müşteriler için sunulan bir diğer hizmet ise eşya depolarıdır. Eşya depoları yeni bir adres sahibi olmayan ve bulunduğu adresten taşınmak zorunda olan kişiler için oldukça büyük ve kaçırılmaz bir fırsattır. İstanbul evden eve nakliyat ve diğer nakliyat işlemleriniz için adres bulamadığınız halde eşyalarınızı Simbo Nakliyat eşya depolarında güvenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Depolar tüm gün boyunca güvenlik kameraları ile izlenmektedir ve depo içerisi eşyalara zarar verebilecek her türlü rutubet ve haşereden arındırılmıştır. İstediğiniz süre boyunca eşyalarınızı eşya depolarında muhafaza edebilirsiniz.

Bir diğer hizmet ise eşya asansörleridir. Alanında en iyi performansı sağlayan markalardan üretilmiş olan eşya asansörleri, her türlü ağırlıktaki ev eşyası ve diğer eşyaları taşımak için üretilmiştir. Evinizin kaçıncı katta olduğu fark etmeksizin eşyalarınızı eşya asansörleri ile taşınabilmektedir.

Simbo Nakliyat Fiyatlandırma

Simbo Nakliyat firmasında fiyat aralığını etkileyen birden fazla etken bulunmaktadır. Bu etkenlerden ilki eşyaların taşınacağı mesafedir. Mesafe fiyatı etkileyen en önemli etkenlerden biridir. Gidilecek olan mesafenin uzun olması fiyata yansımaktadır.

Fiyatı etkileyen bir diğer önemli etken ise taşınacak olan eşyaların miktarıdır. Taşınacak olan eşyaların miktarı, taşıma sırasında kullanılacak olan araç sayısını ve araç kapasitesini belirlemektedir. Araç sayısı ve araç kapasitesi de fiyatı etkileyen etkenler arasındadır.

Bir diğer etken ise eşya depolarıdır. Eşya depolarında ne kadar eşyayı ne kadar süre boyunca muhafaza edeceğiniz fiyatı büyük oranda etkilemektedir. Fiyatı etkileyen tüm bu etkenler taşıma işlemine başlamadan önce eksper tarafından hesaplanmaktadır. Ayrıca evinizin kaçıncı katta bulunduğu da fiyatı etkilemektedir. İstanbul evden eve nakliyat ve diğer nakliye işlemleri için yüksek katlarda eşya asansörleri kullanılmaktadır. Bu durum fiyatta fark yaratmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Nedir?

Evden eve nakliyat taşınma sırasında kişiler için en zorlu geçen zamanlardan biridir. Bu sebeple taşınmak isteyen kişiler alanında uzman olan bir nakliye firmasından yardım almak istemektedir. Sizde taşınma sırasında alanında uzman bir firmadan yardım almak istiyorsanız Simbo Nakliyat firmasından yardım alabilirsiniz. Simbo Nakliyat firması alanında en iyi hizmeti en uygun fiyatlara sunan firmalardan biridir.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Nakliye hizmetlerinin hepsinde, en önemli etken güven ve kalite olmalıdır. Biz Simbo Nakliyat olarak, müşterilerimizin eşyalarını emniyet içerisinde ve uzman bir çalışma politikasıyla birlikte taşımaktayız. Bugüne dek hizmet verdiğimiz müşterilerimizin bizlerden memnun bir biçimde ayrılmalarının temel nedeni de onlara vermiş olduğumuz kaliteli hizmettir. İstanbul’un hem Anadolu Yakasında ikamet eden müşterilerimizde hem de Avrupa Yakasında ikamet eden müşterilerimize aynı kalitede ve aynı yaklaşımla hizmet sunmaktayız. Sizler adına İstanbul evden eve taşımacılık hizmetimiz esnasında da her daim aynı kaliteyi koruyacağımızın sözünü verebiliriz. Aynı zamanda eşyalarınızın emniyet içerisinde yeni adresinize teslimatının sağlanması da ana amacımızdır. Meydana gelebilecek bütün olumsuz hususlara karşı da sizlerin eşyalarını garantilememiz adına emniyetle eşyalarınız bizlere emanet edebilirsiniz. Bütün yaptığımız ve hizmet verdiğimiz evden eve nakliyat, eşya depolama ve iş yeri taşıma konularında aynı çalışma prensibi ile sizlere hizmet sunmaktayız. Müşterilerimizin eşyalarını emniyetli ve sigortalı bir biçimde yeni adreslerine teslim ediyoruz.

İstanbul Nakliyat

Taşımacılık esnasında bütün süreçlerde uzman ekip çalışanlarımız sizlere yardımcı olmaktadır. Simbo Nakliyatı aradığınızda istediğiniz gün ve saat için randevunuzu oluşturarak İstanbul evden eve taşımacılık işleminizi gönül rahatlığıyla bizlere teslim edebilirsiniz. Belirlediğiniz gün ve saatte adresinize gelerek eşyalarınızı taşınmaya hazır ederek araçlarımızda titizlikle yerleştirip yeni adresinize dikkatle teslim ediyoruz.

Parça Eşya Taşımacılığı : Bir kaç parça eşyanız var ve taşımanız gerekiyorsa sizler sunduğumuz parça eşya taşıma hizmeti ile fazla para vermeden eşyalarınızı taşıta bilirsiniz.

Sigortalı Nakliyat : Taşıma hizmeti alırken eşyalarınızın başına herhangi bir sıkıntı gelmesi durumunda sizlerin mağdur olmaması için verdiğimiz hizmettir.

istanbul evden eve nakliyat hizmeti

  Çoğu insanın hayatında en az bir kaç defa karşılaştığı taşınma ve taşıma işleminde doğru nakliye firmasını seçmek çok önemlidir. Hele ki İstanbul gibi nüfusu 16 milyona dayanan kalabalık ilçeleri barından yoğun trafik ve tempoya sahip bir ilde nakliye işlemleri bazen çok zor ve zamanında olamamaktadır. Ancak Simbo’nun İstanbul Evden Eve Nakliyat Firması en önemli nakliyat firmaları arasında yer almakla birlikte güvenilir taşımacılık ve hızlı nakliyat anlamında da büyük önem arz etmektedir, bu kalabalık nüfus ve yoğunluğa rağmen dış etmenleri en az indirerek hızlı, güvenilir ve kolay taşımacılık anlamında dikkatleri üzerine çekmektedir, nedenle de İstanbul Evden Eve Nakliyat en çok tercih edilen nakliye firmaları arasındadır. Bu kadar başarılı olmasındaki en büyük etmen çalışanlarına ve çalıştığı insanlara önem vermesinden kaynaklanmaktadır. Alanında uzman kişilerle çalışan İstanbul Evden Eve nakliyat İstanbul’dan başlayarak şehirler arası evden eve ve şehir içi evden eve taşımacılık ve nakliye fırsatı sunmaktadır.

istanbul evden eve nakliyat süreci

Firmamız İstanbul’da, özenli çalışma biçimi ve kendine has disipliniyle, eşyalarınızı adresinizden problemsiz bir şekilde alarak özenle taşımaktadır. Bunu özverili bir taşıma planı içerisinde yapmaktadır, bu planda eşyalarınızın nasıl taşınacağıyla alakalı da bilgiler yer almaktadır. Bu bilgiler eşyaların sayısı, taşınılacak adresin uzaklığı, asansöre gerek duyulup duyulmayacağı, nakliye işlemi esnasında ihtiyaç duyulacak personel sayısını ve gerekli koli ve paketleme malzemesi sayısını içermektedir. Böylece nakliye işlemini daha düzenli bir şekilde yapılmakta
İlk olarak deneyimli bir ekip evinize, ofisinize daha doğrusu taşınacak olan eşyaların adresi neresiyse oraya gelir eşyaların sayımını yaparak exper işlemi yapılır, sonrasında bu eşyalara  gerekli paketleme malzemesi ve kolilerin miktar ve sayısı belirlenir. Bu işlemden sonra ihtiyaç duyulacak personel sayısı, aracın büyüklüğü veya sayısı belirlenir. Eğer taşınacak eşyalar binanın yüksek katındaysa asansör desteği sağlanır, müşterinin memnuniyeti ve güveni açısından eşyaların sigortası yapılarak taşıma işlemine geçilir, ilk olarak aracın yanına indirilen malzemeler daha sonrasında uzman ekip tarafından son model araçlara düzenli bir şekilde yüklenerek gidilecek adrese doğru yola çıkarak nakliye işlemi sonlandırılır.

istanbul nakliyat hizmet anlayışı

Buna bağlı olarak belirlenen tarihte nakliye aracı ve elemanlar taşınılacak adrese gelerek, bütün eşyaları titizlikle en ufak bir zarar almayacak şekilde paketlemektedir. Deneyimli elemanlar tarafından ve nakliye asansörleriyle taşınarak, aşağıdaki nakliye aracının yanına indirilir. Bundan sonraki işlemde ise eşyalar deneyimli elemanlar tarafından düzenli ve zarar görmeyecek bir şekilde aracın içerisine dizilir. Taşınma işlemi bittikten sonra, araç eşyaları gideceği yeni adrese yerleştirmek için yola çıkar. Bu noktada dikkat çeken en büyük hizmet ise, firmanın müşterilerinin haklarını korumak, müşteri memnuniyeti sağlamak ve mağduriyetlerinin önüne geçmek için, taşınma sırasında yaptığı sigortalı taşımacılık işlemidir. Böylelikle ürünlerin ambalajlanmasından tutun diğer adrese taşınıp yerleştirilmesine kadar, firma kaynaklı oluşabilecek olası bir zararı karşılamakta, hizmet anlayışına göre hiç bir müşteriyi mağdur etmemektedir.

Call Now ButtonAra
× Whatsapp Destek