İstanbul Küçükyalı Ev Eşyası Taşımacılığı

Profesyonel Şehiriçi ve Şehirler Arası Nakliye Firması

Küçükyalı Evden Eve Taşımacılık 

İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan Maltepe’ye bağlı olan Küçükyalı, denize kenarı olan nezih bir semt olarak ön plana çıkmaktadır. Kentsel dönüşümün de etkileri ile birlikte insanlar son yıllarda bu bölgeye akın etmeye başlamıştır. Bu nedenle evden eve nakliyat konusu da bu semt için sürekli gündemdedir. Küçükyalı evden eve nakliyat hizmetlerini sizlere en iyi şekilde sağlayan Simbo Nakliyat, güvenilir taşımacılığın da adresi olmuştur.

2000 yılında kurulduğundan beri müşterilerine evden eve eşya taşıma ve şehir içi, şehir dışı nakliyat alanlarında kaliteli hizmet sunan Simbo Nakliyat, başta İstanbul ve ilçeleri olmak üzere Türkiye’nin her bölgesine taşımacılık yapmaktadır. Sektörde geçirilen 17 yıl boyunca edinilen deneyimleri, çalışmalarına yansıtan firma, sektörün lideri konumuna yükselmiştir. Küçükyalı evden eve nakliyat açısından da müşterilerini hep memnun eden çalışmalara imza atan Simbo, bu yönüyle adından sık sık söz ettirmektedir.

Simbo Nakliyat Uzman Kadrosu ve Deneyimi ile doğru Tercih

Evden Eve Nakliyat Fiyatlari2017 yılı itibariyle, kadrosunu güçlendiren ve son teknoloji ekipman ile araç filosu kullanan Simbo Nakliyat, deneyimiyle güvenilir, hızlı ve kaliteli taşımacılık hizmeti sağlamaktadır. Özellikle asansörlü nakliyat dendiği zaman akıllara gelen firma, bu konuda oldukça başarılıdır.

Düzenli olarak bakımı sağlanan ev eşyası taşıma asansörleri ve işinde uzman çalışanlarla hızlı bir hizmet veren profesyonel nakliyat firması, müşterisine de birçok avantaj sağlamaktadır. Eşyaların geleneksel taşımacılıktaki gibi kat aralarında ya da merdivenlerde çarpma, sürtünme ve düşmeye bağlı olarak zarar görmesine engel olan asansörlü taşımacılık bu yönüyle güven kazanmaktadır. “Eşyalarıma bir şey olur mu?” endişesi güden her birey, asansörlü taşımacılık ile bu risklerden uzak tutulmaktadır.

 

SİGORTALI NAKLİYAT BURADA

Tüm bunların yanı sıra sigortalı nakliyat hizmeti de sunan Simbo Nakliyat, eşyaların herhangi bir aksilik sonucunda zarar görmesi durumunda müşterisinin tüm haklarını korumaktadır. Sigortalı taşımacılık, bir ekspertizin eşyaları inceleyerek fiyat çıkarması ile yapılmaktadır. Eşyaların değeri hesaplandıktan sonra sigorta sözleşmesi her iki taraf tarafından imzalanır ve yürürlüğe girmiş olur. Eğer olası bir aksilik durumunda eşyalar zarar görürse, o değere göre müşteriye ödeme yapılır ve onun zararı da karşılanmış olur.

Küçükyalı evden eve nakliyat konusunda desteğe ihtiyacınız varsa sizler de Simbo Nakliyat ile iletişime geçebilirsiniz.

Ara
× Whatsapp Destek