istanbul Sigortalı Evden Eve Nakliyat

istanbul Sigortalı Evden Eve NakliyatSimbo Nakliyat Ana Sayfa

sigortalı Nakliye, taşınma olayı her insan için artık büyük boyutta problem haline geldi, ev, ofis, iş yeri, herhangi bir malzeme taşınacağı zaman, insanlar telaş ve endişe duymaktadırlar. Firmamız sigortalı evden eve nakliyat ile bu sorununuzu çözerek, sizi telaş ve endişe etmenize gerek kalmadan, tam kadromuz ile sizlerin, evden eve taşınma ve nakliye işlerinizi usta ekibimiz ile sorunsuz bir şekilde gerçekleştiririz.

Firmamızla iletişime geçerek, önceden yapılacak olan nakliyenin analizi hazırlanarak sizi bilgilendirip, anlaşma sağlandığı takdirde nakliye işleminizi geçekleştirmek için, ekibimizle beraber harekete geçeriz. Ekibimizde mobilya ustası, paketleme elemanı, elektrik elemanı, taşıma elemanı ve bu ekibin başında da bir şef bulunur. Firmamızda hizmetlerimizden bahsedecek olursak;

 • Ofis, işyeri, evden eve nakliyat: Eşyalarınız, ekibimiz tarafından özenle toplanıp paketlenir, düzenli bir şekilde uygun olan aracımıza yüklenip, taşıma işlemi gerçekleştikten sonra eşyalarınız, aynı özen ve titizlikle evinize taşıyıp yerleştirilir.
 • Depolama hizmetleri: Eşyalarınızı, taşıma işleminde olduğu gibi toplayıp, paketledikten sonra, düzenli olarak temizlenip, ilaçlanan depomuza yerleştirerek muhafaza ederiz, böylelikle eşyalarınız uzun yıllar depomuzda güvende kalabilirler.
 • Şehirlerarası nakliyat: Türkiye’nin tüm iline, eşyalarınıza hiçbir zarar gelmeden, eşyanızın durumuna uygun olan aracımızla taşıma işleminizi gerçekleştiririz. Araç durumu, eşyaların büyüklüğüne göre belirlenmektedir.
 • Asansörlü nakliyat: Taşıma işleminizi daha hızlı hale getirmek, binanın veya eşyanızın taşınma işlemine uygun olmayan durumlarda, asansörlü taşıma ile sorunu ortadan kaldırmış olmaktayız. Son teknoloji olan asansörlerimizin, bakımı düzenli olarak yapılmaktadır. Asansörlü taşımacılıkta, eşyalarınızı taşımamıza hiçbir sorun engel değildir.
 • Ücretsiz ekspertiz: Eşyalarınızı şehir içi veya şehirlerarası nakliye işleminde, eşyanızın durumuna uygun kullanılacak olan araç, elaman, malzemelerin analizi için ücretsiz olarak siz değerli müşterimize sunmaktayız.
 • Sigortalı taşımacılık: Taşıma işleminde eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmesi durumunda, sık sık tercih edilen asansörlü taşımacılıkta, taşıma esnasında herhangi bir aksi durum kaza, çarpma gibi durumlarda, şirketimiz tarafından sigortalı olduğu için zararınız giderilmektedir.

Sigortalı NakliyatIstanbul Asansörlü Nakliyat

Sigortalı evden eve nakliyat işlemlerini tercih etmeniz, eşyalarınızı garanti altına almanız anlamına gelmektedir. Sigortalı taşımacılık, firmamızın siz değerli müşterine sunduğu, kimse sorun yaşamaması için uyguladığımız hizmettir.

Müşteriler, genelde taşıma işlemlerinde eşyalarına zarar gelsin istemezler, ama ne yazık ki çoğu nakliye firmaları eşyalara zarar vermektedir, o yüzden insanlar artık eşyalarını garantiye almak için sigortalı taşımacılık yapan, nakliye firmalarını tercih etmektedirler. Firmamızda sigorta şirketleri ile anlaşma sağlayarak, eşyalarınız taşıma esnasında sigortalanmaktadır, böylelikle müşterilerimizin sorun yaşamaması ve mutlu olması bizi de mutlu etmektedir. sigortalı evden eve taşımacılık

Sigortalı evden eve nakliyat süreciSirinevler Evden Eve Nakliyat

Sigortalı evden eve nakliyat, sürecindeki eşyalarınız durumuna ve taşıma çeşidine göre sigorta çeşitleri değişmektedir, sigorta çeşitlerini sıralayacak olursak bunlar;

 • Emtia nakliyat sigortası: Kara, Deniz ve Hava yolunda, taşıma sırasında yaşanan kaza veya kaybolma gibi durumlara karşı kullanılan sigorta türüdür.
 • Navlun sigortası: Taşınan eşyalara, şirket tarafından zarar gelmesi durumda devreye giren sigorta türüdür.
 • Kıymet nakliyat sigortası: Değerli eşya Para, Mücevher ve değerli kâğıt gibi taşıma sürecinde, taşınan ürüne hasar, kaybolma, gasp ve soygun, gibi durumlara karşı güvence altına almak için kullanılan sigorta türüdür.
 • Tekne ve yat sigortası: Tekne ve Yat ile taşımacılıkta, doğal afet ve kazalara karşı, eşyaları güvence altına almak için kullanılan sigorta türüdür.

Sorumluluk SigortalarıSigortali Evden Eve Nakliyat

 • Yurt içi nakliye sorumluluk sigortası
 • Uluslararası karayolu taşıyıcı sorumluluk sigortası
 • Nakliye aracı sorumluluk sigortası
 • Depocu yasal sorumluluk sigortası
 • Liman işletmeciliği mali sorumluluk sigortası
 • Marina işletmeciliği mali sorumluluk sigortası
 • Tersane işletmeciliği mali sorumluluk sigortası
Ara
× Whatsapp Destek