ISUZU NLR LONG

Isuzu NLR Long ile Nakliyat

Filomuza yeni dahil olan Isuzu aracımız yoğun İstanbul trafiğinde bizlerin işini kolaylaştırdığı gibi zaman açısından hem sizlere vaktinde yetişmemizi sağlamakta ayrıca aracın donanımları itibarı ile konforlu ve sıfır risk ile İstanbul Evden Eve Nakliyat hizmeti yapmamızı kolaylaştırmaktadır.

2023 Yılına hız kesmeden iddialı giren Simbo Nakliyat olarak ; İstanbul’da 39 İlçe de 964 Mahalle de 24 saat taşımacılık ve nakliyat hizmeti vermeye devam etmektedir.  Araç filomuza ısuzu long serisinden 10 tane ekleyen firmamız bu sayıyı yıl içinde 30 a çıkarmayı hedeflemektedir. Japon teknolojisi ile donatılan bu araçlar firmamızın yakıt ve vakit tasarrufu sağlayarak sizlere daha ekonomik Nakliye hizmeti vermemizi de sağlamaktadır.

Araç kasasının geniş ve kullanışlı olması , ve araca asansör takılabilmesi diğer avantajlardandır. Simbo Nakliyat ile alacağınız her Evden Eve Nakliyat hizmeti sigortalıdır. Firmamız dan Nakliye talebi alırken mutlaka tam detayları belirtmenizi rica ederiz. Aksi taktirde istenmeyen fiyat yada vakit kayıpları yaşanabilir.

Kaynak : https://simbonakliyat.com

Call Now ButtonAra
× Whatsapp Destek