KÜÇÜKÇEKMECE NAKLİYAT FİRMALARI

KÜÇÜKÇEKMECE NAKLİYAT FİRMALARI

Küçükçekmece Nakliyat Firması ile güvencemiz sermayemizdir ekolunu benimseyerek  yola çıktık. Kısa sürede rakip firmaları geride bırakarak hizmet anlayışına yön verdik.  Önerilerle büyüyor. Sunduğumuz güvenle nakliyat sektörüne yerleşiyoruz. Küçükçekmece evden eve nakliyat siz değerli müşterilerimize yol göstermek ve nakliyat sektöründe farklı bir bakış açısı yakalamanız için yanınızda.

Simbo Nakliyat, nakliye sektörüne sansasyonel bir giriş yaptı. Sultangazi nakliyat firmaları, 18 yıl önce Küçükçekmece bölgesinde bir tohum olarak gelişmeye başlamıştır. Yavaş yavaş gelişirken bile tecrübe sahibi olmayı başaran Küçükçekmece Nakliyat  2000 yılından bu yana gelişmeye devam eden Simbo evden eve nakliyat  sektöre hızlı bir giriş yapmıştır. 2000 yılında  sadece Küçükçekmece, Küçükçekmece ve çevresinde küçük çaplı nakliye işlerine girişen Küçükçekmece nakliyat firmaları, şuan Küçükçekmece bölgesinde zirveye ulaşmıştır. Simbo nakliyat diğer semtler ve illerde nakliyat sektörüne geniş çaplı bir ivme kazandırmıştır.

Nakliyat sektörünün şuanki yolunun oluşmasında katkıları olmuştur. Tecrübeleri ile müşterilerinin yolunu aydınlatan Küçükçekmece Nakliyat Firmaları zamanla sadece nakliyat olarak adlandırılmayan Simbo nakliyat ofisten ofise, evden eve, evden ofise ve iş yeri taşımacılığı alanında hizmet vermeye devam etmiştir. Nakliyat firması olarak teknolojinin ilerlemesi ile kendini geliştirmiş ve teknolojiye ters düşen kavramlara reset atmıştır.

Küçükçekmece Nakliyat Firmasının Geçmişten Günümüze Tecrübe Çetelesi

2000 yılından bu yana Küçükçekmece nakliyat firmaları hiç temposunu kaybetmemiş zirveye yükseldikçe her geçen gün daha çok hırslanmıştır. Çalışma sistemini 18 yıl boyunca biriken tecrübe doğrultusunda geliştirmiş ve şekillendirmiştir. 18 yıl içerisinde gerek korsan nakliyatla gerekse teknolojiye ayak uydurmayan firmalar ile mücadele etmiş.

Yoluna galip olarak devam etmiş Simbo evden eve nakliyat şimdilerde tek rakibini kendisi olarak görüyor. Evden eve nakliyat sahasında müşterilerinin yüzünü güldüren Küçükçekmece  nakliyat şu aralar yeni hedeflerine doğru tam gaz ilerliyor.

Müşterileri ile bire bir görüşme sağlayan Küçükçekmece Nakliyat Firmaları, sorunlara çözüm metotlu ilerliyor. Özellikle İstanbul’da ev yapıları fazlası ile değişiklik gösteriyor yeni yapılar taşınma sürecini adeta bir tehdit unsuru haline getiriyor. İnsanları bu zorlu süreçten kurtarabilmek için ev yapılarına göre farklı analizler gerçekleştirdik.

Yüksek Binalara Asansörlü Nakliyat İle Müdahale

Sosyal Alanların gelişmesi, çoğalan insan nüfusu, gelişen teknoloji ile birleştiğinde zorlu koşullar ortaya çıkıyor. İnsanların istek talep ve beklentileri çoğaldıkça hizmet sektörü dinamik olmaya devam ediyor bununla birlikte  yüksek binalardan insan gücü ile eşya indirmek hem zor hemde hasar görme riskini maksimuma çıkarıyor sonuç böyle olunca Küçükçekmece  nakliyat firmaları çözüm odaklı çalışma sistemini hızlandırdı ve insanları asansörlü nakliyat sistemi ile tanıştırdı.

Asansörlü nakliyat, asansörlü taşıma sistemi nedir diye sorular gelmiş olabilir aklınıza. Simbo nakliyat olarak müşterimizin aklında soru işareti bırakmak bize göre değil. Asansörlü nakliyat çok yüksek binalara karşı yapılmış bir nevi savunma sistemi diyebiliriz. Hasar almasını istemediğimiz eşyaları, kırılma ihtimali yüksek malzemeleri ve değerli eşyaları taşımaya bire bir çok kullanışlı nakliye aracıdır.

Yüksek bir merdiveni, eşyaları yüklemek için ise bir sepeti vardır. Sebep dediğime bakmayın nakliye aracı sonuç olarak. Çoğu kişinin bilmediği nakliyat sektöründe yaygınlaşmamış olan asansörlü nakliyat müşterilerinin derdine çözüm niteliğinde.

Asansörlü nakliyat sistemini  kullanmak için cadde üzerinde bir balkonunuz ya da camınızın olması yeterli. Daha sonra diğer etkene geçmek istiyorum.

Eşya paketleme ve depolama. Müşterilerimizin korkulu rüyası. Diğer nakliyat şirketleri özel ambalajlar kullanacaklarını söyler iken nakliyat sektörü ile uzaktan yakından alakası olmayan ambalajlar getirdiklerini söylüyorlar.

Eşya paketlemek hafife alınacak bir konu değil çünkü eşyaların sağlam götürülmesi için paketleme sisteminin doğru ve sağlam olması gerekiyor. Küçükçekmece nakliyat firmaları olarak paketleme ve depolama işlemlerinde de çok profesyoneliz.

Simbo nakliyatın diğer dikkat ettiği konu işe sigortalı nakliyat. Sigortalı nakliyat müşterilerimize son derece yardımcı olan bir sistem isterseniz  biraz sigortalı nakliyattan bahsedeyim. Sigortalı nakliyat müşteri ve firmanın kendi haklarını bilmesi ve tanıması için önemli bir başlıktır.

Zarar gören, kaybolan ya da kırılan eşyalarınızın maliyetini karşılayabileceğiniz ve hak talep edebileceğiniz bir sistem. Korsan nakliyat sektöründe bu tarz geri dönüşlerin yapılmadığını biliyor bu yüzden korsan nakliyat firmalarına karşı duruyoruz. Bilmenizi isteriz ki hizmet ucuza satılmıyor, elde edilmiyor. Ucuza satılan hizmette maalesef ki zarar gören siz oluyorsunuz. Bu tür zararlarla karşılaşmamak için Küçükçekmece evden eve nakliyat firması ile çalışmalısınız.

Biraz hizmetlerimizden bahsedip siz değerli müşterilerimizi bilgilendirmek istiyoruz;

Müşteri Memnuniyeti Kavramında Simbo Nakliyat Neler Yapıyor?

Eşyanın miktarına uygun aracın seçilmesi

Eşyanın yükleme ve boşaltılması

Mobilyaların taşınma esnasında zarar görmemesi için ambalajı

Beyaz eşyanın (buzdolabı, çamaşır makinesi..) ambalajı

Eşyaların yeni evde yerlerine montajı

Gardırop türü mobilyanın de montesi ve montesi

Kırılacak eşyaların paketlenmesi

Bütün bu eşyaların araç içinde zarar görmeyecek şekilde istifi

Yeni evde eşyanızın sizin isteğinize göre dizaynı

Evden eve nakliyatta planınızı bize yazılı bir şekilde tutmaya dikkat edin.

– Anlaştığınız nakliyat fiyatını,

– Taşınma tarihi ve saatini,

– Eşyanın nereden, nereye taşınacağı,

– Evlerin kaçıncı katta olduğu,

– Kamyon park alanı ile ev girişi mesafesi,

– Eşyanın asansörle mi merdivenden mi çıkarılıp indirileceği gibi,

Önemli bilgileri mail, whatsapp, sms gibi yollarla iletmeyi unutmayın. Bizim bunu yapma amacımız herhangi bir karışıklık veya herhangi bir yanlışlık olmamasıdır. Herşeyin yolunda ve düzgün planlandığı gibi gitmesidir. Aksi takdirde müşterinin gözünden düşme riskimiz yüksektir.

Küçükçekmece evden eve nakliyat olarak haklarınızı bilmenizi istiyoruz. Nakliyat sektörünü sadece hak edenler yönetebilir.

Ara
× Whatsapp Destek