Küçükçekmece Nakliyat Şirketleri

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Cumhuriyetin ilk yıllarında Yeşilköy nahiyesinin bir köyü statüsünde bulunan Küçükçekmece, 1956 yılında nahiye merkezi oldu. 1981’de Avcılar, Halkalı, Sefaköy Belediyeleri’ni bünyesine alan Küçükçekmece, yeni bir belediye şube müdürlüğü olarak İstanbul Belediyesi’ne bağlandı. Küçükçekmece, İstanbul’un fethinden hemen önce Türk hâkimiyeti altına girmiş ve fetihten sonra Fatih Sultan Mehmet tarafından yolları ve köprüsü tamir ettirilerek imar edilmiştir. 800 bine yaklaşan nüfusu ile günümüzde İstanbul ilinin en büyük ilçelerinden bir tanesi olan Küçükçekmece de iş olanakları da oldukça fazladır. Evden eve nakliyat sektörünün büyük bir pazar oluşturduğu ilçede her gün onlarca nakliyat hizmeti verilmektedir.

Küçükçekmece evden eve nakliyat şirketleri bölgenin ne kadar hareketli ve ne kadar önemli bir potansiyele sahip olduğunu bildikleri için vatandaşlar daima profesyonel hizmet vermektedir. Simbo nakliyat firması olarak ilçede 2000 yılından beri profesyonel evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız. İlk kurulduğumuz zaman küçük bir firma olarak işe başlamıştık. Fakat kaliteli hizmetimiz ve müşterilerimizin bize güvenmesi ile birlikte yıllar geçtikçe tecrübelendik ve büyüdük şimdi koskocaman bir şirket olduk.Whatsapp Image 2019 03 17 At 23.56.20

Küçükçekmece Sigortalı Taşımacılık Firması

Küçükçekmece sigortalı taşımacılık hizmeti bölgede olmazsa olmaz hizmetlerden bir tanesidir. Kaliteli ve güvenilir hizmet vermek istiyorsanız hizmetlerinizde mutlaka sigortalı nakliyat hizmeti vermelisiniz. Aksi takdirde müşterilerinizin güvenini sağlayamaz ve zamanla müşteri kaybedersiniz. Firmamız faaliyete geçtiği günden beri bölgede profesyonel sigortalı nakliyat hizmeti vermektedir. Eşyalarınızın güvenliğini en ön planda tutan firmamız onlara bir zarar gelmesi durumunda sizin mağdur olmanızı engelleyip zararınızın tamamını karşılamaktadır.

Küçükçekmece Eşya Paketleme Firması

Sigortalı nakliyat hizmeti verirken eşyalara zarar gelmemesi için oldukça önemli olan eşya paketleme hizmetini de es geçmemek gerekir. Profesyonel şekilde paketlenmeyen eşyalar taşıma sırasında zarar görebilir. Böyle durumlarda sigortalı nakliyat hizmetini olsa dahi hep firma olarak siz zararlı çıkarsınız. Eşya paketleme hizmetini profesyonel şekilde yaparsanız. Taşıma sırasında eşyalara bir zarar gelme ve bu sayede müşterilerinizin daima güvenini kazanmış olursunuz. Bu şekilde her gün daha da büyüyerek yolunuza devam edersiniz. Firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Küçükçekmece Nakliyat Firması Fiyat Aralıkları

Firmamızdaki fiyat aralığı alınan hizmetlere göre değişiklik göstermektedir. Fiyat limitini belirleyen en önemli etken ne kadar yol gidileceğedir. Uzaklığa göre fiyat farklılık göstermektedir. Bir diğer etken ise taşınacak eşya miktarıdır. Taşınacak eşyalar fazla ise araç kullanımı fazla olabilir. Buda ücrete yansımaktadır.

Ek hizmet olarak sunduğumuz eşya depolarının da fiyatları ne kadar eşya depolanacağına ya da ne kadar süre depoda kalacağına göre değişiklik göstermektedir. Tüm bu fiyat değişiklikleri Küçükçekmece evden eve nakliyat işlemleri içinde geçerlidir.

Call Now ButtonAra
× Whatsapp Destek