Levent Evden Eve Nakliyat

Levent Evden Eve Nakliyat

İstanbul Avrupa yakasında kaliteli taşımacılık hizmeti veren Simbo Nakliyat, sektörde önemli bir konumda bulunmaktadır. Evden eve nakliyat, şehirle arası nakliyat, parça eşya taşımacılığı, asansörlü nakliyat, şehir içi nakliyat ve sigortalı nakliyat ile müşterilerinin tüm ihtiyacını karşılayan firma Levent evden eve nakliyat taleplerine de cevap vermektedir.

Simbo Nakliyat kurulduğu günden beri edindiği bilgi ve tecrübelerle tüm nakliyat hizmetlerini kaliteli bir biçimde sunmaktadır.

ev taşıma

NAKLİYAT ADIMLARI NELERDİR?

Ekspertiz: Simbo Nakliyat, öncelikle müşterisine ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktadır. Ekspertizin incelemelerinden sonra ortaya konulacak olan analize göre çalışacak kadro, kullanılacak ekipmanlar ve araç sayısı da belli olmaktadır.

Paketleme: Nakliyat hizmetinin başladığı gün öncelikle paketleme işlemleri yapılmaktadır. Levent evden eve nakliyat taleplerine cevap veren Simbo, Avrupa’dan ithal ettiği kaliteli malzemeleri kullanarak eşyaların başına herhangi bir kaza gelmesini de önlemektedir. Her eşyaya uygun köpüklü koli, iz bırakmayan bant, karton, battaniye, havalı naylon gibi malzemeler kullanan firma, bu yönüyle de güven toplamaktadır.

Yükleme: Simbo Nakliyat, evden çıkardığı tüm eşyaları uygun bir formatta araca yerleştirmektedir. Büyük dikkat ve titizlikle yapılan bu çalışma ile yoldaki engebelere karşı önlem de alınmış olmaktadır. Geniş çelik kasa araçlara tüm eşyalar deneyimli personelle tarafından yerleştirilmektedir.

Taşıma: Yükleme işleminden sonra, güvenli ve kısa olan güzergah belirlenmekte ve eşyaların herhangi bir zarar görmemesi için dikkatli bir şekilde yola çıkılmaktadır. Deneyimli ve eğitimli şoförlerin kullandığı araçlarda herhangi bir sarsıntı olmaması için yavaş gidilmektedir.

Araçtan İndirme: Belirlenen lokasyona ulaşıldığı zaman yine alanında eğitimli personeller tarafından indirme işlemi yapılmaktadır.

Yerleştirme: Araçlardan indirilen eşyalar, yine personeller tarafından eve çıkarılmakta ve yerleştirilmektedir. Eğer demonte edilen eşyalar varsa onlar da marangozlar tarafından tekrar montajlanarak kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Bu işlemlerden sonra hem firma çalışanları hem de müşteri eşyaları kontrol ederek herhangi bir hasar oluşup oluşmadığını tespit etmektedir. Eğer zarar gören bir eşya varsa, sigortalama işlemi yapıldığı için müşterinin bu zararı firma tarafından karşılanmaktadır. Cazip fiyatlar ve daha fazlası için

tıklayınız.

Ara
× Whatsapp Destek