Merter Şehir içi Ve Şehirler Arası Nakliyat

Merter Şehir içi Ve Şehirler Arası Nakliyat

Tekstil ve hazır giyimin İstanbul’daki merkezi olarak kabul edilen Merter’de nakliyat hizmetleri oldukça titiz ve kaliteli bir biçimde gerçekleştirilmelidir. Özellikle kıyafetlerin herhangi bir zarar görmemesi için büyük dikkat gösterilmeli, kıyafetlerin lekelenmesi ya da kırışmasının önüne geçilmelidir.

Dikkat gerektiren en önemli nakliyat hizmetlerinden birisi olan tekstil taşımacılığı konusunda başarılı çalışmalara imza atan Simbo Nakliyat, İstanbul’da adından sık sık söz ettirmektedir. 17 senelik tecrübesi ile müşterilerine harika bir deneyim sunan firma, talep ve istekleri uygun fiyatlarla yerine getirmektedir.

TEKSTİL TAŞIMACILIĞINDA İZLENECEK ADIMLAR NELERDİR

Simbo Nakliyat özellikle Merter’de bulunan tekstil firma ve mağazalarına kaliteli bir taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Mağazaya öncelikle ekspertiz yollayan firma, tüm ürün gruplarını inceler ve buna göre bir taşınma planı belirler. Taşınma planında kullanılacak olan ambalaj malzemeleri, çalışacak işçi sayısı, ekipman ve araç belirlenir. Özellikle kırılacak eşyalar ve kıyafetler konusuna titizlikle yaklaşan Simbo Nakliyat, her kategoriye ayrı ve uygun paketleme yöntemleri ile aksiliklerin önüne geçmektedir. Firma bu sayede, taşınacak kıyafetlerin kırışmasının ve lekelenmesinin önüne geçmektedir.

Simbo Nakliyat, tekstil ürünleri taşımacılığında geleneksel biçimde kolileme yöntemini değil de askılı sistemleri kullanmaktadır. Kapalı çelik kasa nakliye araçları, kaliteli ekipman ve uzman çalışan ekibi sayesinde tekstil taşımacılık hizmetinde bir numara olan firma, aynı zamanda uygun fiyat ve ödeme koşulları ile de göz doldurmaktadır. Zor ve titizlik gerektiren bir iş olan tekstil taşımacılığında sektörde adını duyuran firma, 2000 yılından beri devam ettirdiği ve bu sayede edindiği bilgi ve deneyimi tüm nakliyat hizmetlerine de aktarmayı bilmektedir. Tekstil ürünlerini ütüsü dahi bozulmadan, herhangi bir leke ya da toz kapmadan taşıyan firma, aynı zamanda sigortalama işlemi yaparak da sizlerin tüm hakkını korumaktadır.

MERTER’DE GÜVENİLİR NAKLİYAT

Çalışmaları ve kaliteli hizmetleri ile adından sık sık söz ettiren Simbo Nakliyat, Merter’de yürüttüğü başarılı hizmetleri ile müşterisinin beğenisini kazanmaktadır. Eğer sizler de Merter’de tekstil taşımacılığına ihtiyaç duyuyorsanız, mutlaka Simbo Nakliyat’ın

Ara
× Whatsapp Destek