NEDEN NAKLİYE YAPTIRMALISINIZ?

Nakliyat Yaptırmanın Avantajları

Yıllar öncesine gidersek tabiki de eskiden tek katlı evler, nadir olarak 3 katlı falan vardı ama onlarında gerek balkonları gerek ise de merdivenleri geniş idi. Dolayı ise 3 5 arkadaş bir araya geldikleri taktirde kırmadan dökmeden evlerini aynı gün için taşıyıp akşama oturur hale getirirlerdi. Mantık çerçevesinde insanların kendileri kendi nakliye işlerini yaparlardı.

Fakat Günümüz öyle mi evler 20 hatta 30 katlı olanı mı desek, daracık merdivenler, araç girmeyen kapılar ev taşıyacam derken daha yeni evinize girmeden eşyalar ile birlikte taşınacağınız eve de zarar vermiş olursunuz. Böyle durumda Güldür Güldür Fikri nin diyeceği gibi otur evinde aşağıya evimi kırıp dökecen pozisyonuna düşersiniz ????

İşin esprisi İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT gerçekten tecrübe ve kurumsallık isteyen bir hizmet sektörüdür. Bizler simbonakliyat.com olarak sökme takma asansörlü taşıma gibi tüm hizmetleri bir arada bulundurmaktayız.  Konusunda deneyimli arkadaşlarımız sizlerin eşyalarını asla zarar görmeden yeni adresinize taşırlar

Nakliyat Avantajları Nelerdir?

  • Vakit Tasarrufu Sağlarsınız.
  • Tüm Eşyalarınız Bu Süreçte Sigortalıdır.
  • Kırılma derdiniz olmaz.
  • Söküp Kurma işlemleriniz bize aittir.

Dolayısı ile riskleri de gözönüne alınca Nakit tasarrufu dahi yapmış olursunuz. Bizleri Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Kaynak : https://simbonakliyat.com/

Ara
× Whatsapp Destek