Okmeydanı Evden Eve Nakliyat

Okmeydanı Evden Eve NakliyatSimbo Nakliyat Ana Sayfa

  Okmeydanı İstanbul’un Şişli, Kağıthane ve Beyoğlu ilçelerine bağlı bir semttir. 75 bin kişilik nüfusuyla İstanbul’un güzide semtlerinden biri olan Okmeydanı diğer tüm il, ilçe ve semtler de olduğu gibi her gün sayısız, mevcut nüfusu artmakta ve yine sayısız kişinin taşınmasından dolayı nüfusu değişmektedir. İnsanlar kimi zaman Okmeydanı’na taşınırken, kimi zaman da Okmeydanı’ndan taşınmaktadır. Bu nedenle bu bölgede yoğun bir nakliye ağı oluşmuştur. Simbo firması da Okmeydanı evden eve nakliyat şubesiyle bu bölgede kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır.

Okmeydanı Evden Eve Nakliyatın Sunduğu Hizmetler

Uzun yıllardır bu sektörde isminden söz ettiren ve müşterilerine kazandırdığı güven ile, yoluna her geçen gün daha kararlı bir şekilde devam eden Okmeydanı evden eve nakliyat firması, sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına Ev, iş yeri, ofis ve parça malzeme taşımacılığı yaparak, sizlerin bu taşınma işlemlerinde en kaliteli ve en güvenilir nakliyat hizmetini sunmaktadır. Okmeydanı Evden Eve Nakliyat sizlere şu hizmetleri sunmaktadır;

Ücretsiz Ekspertiz

Ücretsiz Ekspertiz: Toplumda ki her bireyin ev eşyalarının ve düzenlerinin de farklı olmasından kaynaklı olarak, firma bu farkındalığın bilincinde  bir ön araştırma ve raporlama yapabilmek adına, müşterilerine ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktadır. Firma ile iletişime geçtikten sonra adresinize gelen elamanlar, eşyalarınızın durumuna göre size bir taşınma plan ve programı yaparak, taşınma bedeli adı altında fiyat çıkarmaktadırlar.

Ambalaj ve Paketleme

Ambalaj ve Paketleme: Ev taşımanın en büyük zorluklarından biri olan mevcut eşyaları paketleme ve ambalajlama işi doğru ve profesyonel bir biçimde yapılarak, eşyalarınızın çizilmemesi ve zarar görmemesi için büyük bir titizlikle taşınma işlemine hazır hale getirilir.

Son Model Araçlar

Son Model Araçlar: Eşyalarınızın güvenle taşınacak olan yeni muhite aktarımı için alanında en yeni marka ve model araçlar kullanan firma, geniş ve Çelik kasalı araçlar tercih etmektedir.

Nakliye Asansörü

Nakliye Asansörü: Evinizin konum ve yapısı taşınma sürecini en çok etkileyen faktör olmuştur her zaman. Giriş katından sonra ki evler de bina asansörlerinin kullanımına çoğu zaman izin verilmediği için, Bu durumun önüne geçebilmek adına nakliye asansörleri kullanarak hangi kat ve bina olduğu fark etmeksizin nakliye asansörleri kullanılmaktadır.

Sigortalı Nakliye Hizmeti

Sigortalı Nakliye Hizmeti : Taşınma aşamalarında firma işini çok titiz ve ivedilikle yapmakla beraber oluşabilecek herhangi bir riske karşı da eşyalarınıza Sigorta hizmeti sunmakta. Böylece taşınma esnasında oluşabilecek herhangi maddi kayıplara karşı müşterilerin zararlarını karşılamaktadır.

Okmeydanı Evden Eve Nakliyat İle Taşınma Aşamaları

Çoğu zaman iş için kimi zaman ise şartlar öyle gerektirdiği için insanlar evlerini, eşyalarını ofis ve işyerlerini taşımak zorunda kalmaktadır. Bu süreçte, stresli olan bu aşamaları daha da zor hale getiren birçok etken bulunmaktadır. Bu nedenle insanlar nakliye hizmetine ihtiyaç duyar. Bu nokta isminden sıkça söz ettiren ve ihtiyaçları ziyadesiyle karşılayan Okmeydanı Evden Eve Nakliyat firmamız ile sizlerin en büyük yardımcısı olmaya devam etmekteyiz. Taşınma durumunuza göre firma ile iletişime geçtiğinizde, ekip elemanları adresinize gelerek, gerekli ön araştırma ve planlamayı yaparak eşya miktar ve taşınma şekline göre sizlere bir fiyat çıkarmaktadır.

Okmeydanı paketleme ve ambalajlama

Anlaşma yapılmasının ardından belirlenen gün ve tarihte firma çalışanları adresinizdeki eşyaları paketleme ve ambalajlama işi için, sizleri bir daha ziyaret etmektedir. Ardından eviniz üst katlar da ise nakliye asansörü kullanarak, eşyalarınızın pratik ve güvenli bir şekilde zamandan büyük bir tasarruf ederek, taşınmasını ve nakliye aracına transfer edilmesini sağlamaktadır. Yeni adresinize taşınan eşyalar, yine aynı çerçeve de indirilmekte ve planlanan şekilde yeni adresinize aktarılmaktadır.

Okmeydanı Evden Eve Sigortalı Nakliyat

2000 yılından beri başta İstanbul ve Okmeydanı gibi sıklıkla tercih edilen bölgelerin yanı sıra tüm Türkiye’ye taşımacılık hizmeti sunan Simbo Nakliyat, sektörde oldukça önemli bir konumda bulunmaktadır. Bu zamana kadar edindiği tüm bilgi ve tecrübeleri çalışmalarına yansıtan firma, Okmeydanı evden eve nakliyat taleplerine de kaliteli çözüm önerileri sunmaktadır.

İstanbul’un en çok tercih edilen ve nüfusunun da oldukça yoğun olduğu bölgelerden biri olan Okmeydanı’na, evden eve nakliyat, asansörlü nakliyat, parça eşya taşımacılığı, şehirler arası nakliyat, sigortalı taşımacılık, ofis ve iş yeri taşımacılığı, paket ve ambalajlama hizmeti ile şehir içi taşımacılık hizmetlerini sunan Simbo Nakliyat, uygun fiyat garantisi ile de göz doldurmaktadır.

KALİTELİ ÇÖZÜM ÖNERİLERİ BURADA

Bugüne kadar yürüttüğü çalışmalarla müşterisinin beğenisini kazanan Simbo Nakliyat, sektörde bir numara olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Nakliyat hizmetleri denildiği zaman akla ilk gelen firmalardan birisi olan Simbo, fark yaratan çalışmaları ile yüzde yüz müşteri memnuniyeti yaratmaktadır.

Kaliteli asansörleri, son teknoloji ekipmanları, geniş çelik kasa araç filosu ve işinde uzman çalışanları ile güven kazanan firma, İstanbul’un tüm ilçelerine nakliyat hizmeti götürmektedir.

NEDEN SİMBO NAKLİYAT?

Uygun fiyat garantisi ve uygun ödeme koşulları: Simbo Nakliyat tüm müşterilerine piyasaya uygun fiyatlar sunmaktadır. Her bütçenin rahatlıkla karşılayabileceği nakliyat planlarına sahip olan firma, fiyat performans oranı nedeniyle de sık sık tercih edilmektedir.

Ambalajlama ve paketleme hizmetindeki kalite: Simbo Nakliyat, taşımacılık hizmetinde Avrupa’dan ithal ettiği kaliteli paketleme ve ambalajlama malzemelerini kullanmaktadır. Bu sayede taşınma sırasında eşyaların başına bir şey gelmesine de engel olabilmektedir.

Usta çalışan kadrosu: Simbo Nakliyat, ekspertizinden marangoz ustasına kadar alanında eğitimli bir çalışan kadrosuna sahiptir. Bu kadro sayesinde en ağır işlerin bile altından kolaylıkla kalkan firma, müşterisinin tüm istek ve taleplerine kaliteli bir çözüm önerisi sunmaktadır.

Geniş araç filosu: Simbo Nakliyat, geniş bir araç filosuna sahiptir. Her türlü ve miktarda eşyayı rahatlıkla taşıyabilecek kapasitede çelik kasa araçlarıyla güvenilir bir hizmet sunmaktadır.

Call Now ButtonAra
× Whatsapp Destek