Paketleme Ve Ambalajlama Firması

Paketleme Ve Ambalajlama Hizmetleri

Taşınma zamanı geldi ve eşyalarınızın ambalajlanması gerekiyor. Bu konuda kendinize güvenmiyorsanız mutlaka firmanın ambalajlama ve paketleme hizmetlerinden yararlanmalısınız. Firma size sunduğu kaliteli paketleme hizmetleri ile ürünlerinizi güvenilir bir biçimde hızlı nakliyat için hazırlamaktadır.

Firma paketleme hizmetlerini tam hizmet hareketinin bir parçası olarak görmekte ve önermektedir. Firmanın çalışanları paketleme konusunda profesyonel kalitede materyallerin en iyi teknik ve kullanım alanlarında eğitilmektedir. Şayet paketlemenin bir kısmını kendiniz halledebilecekseniz, diğer kısmı için de kısmi paketleme hizmeti almanız mümkündür.

Evden Eve Nakliyat FirmalariPAKETLEME NASIL YAPILIR?

Eşyalarınızı paketlemek gerektiği zaman firmanın çalışanları size gelerek, Avrupa’dan gelen özel ambalajlarla sizlere destek olmaktadır. Peki paketleme nasıl yapılır?

-Çalışanlar öncelikle eşyaları analiz eder. Hangi eşya için hangi paketlerin kullanılacağı seçilir.

-Kırılabilir eşyaları dikkatli bir şekilde elle sarar ve özel karton kutulara yerleştirirler. Bu eşyaların her biri için ayrı tip malzeme kullanılır. Bu malzemeler de kaliteli ve ithal malzemelerdir.

-Firmanın çalışanları, giysilerinizi gardırop askılarına asar, böylece paketlerinizi açtığınızda kıyafetleriniz lekelenmemiş ve kırışmamış olur.

-Antika eşyalar için özellikle dikkatli olunur. Bunlar için farklı ve korunaklı malzeme kullanılır.

-Büyük mobilyalar firmanın marangozu tarafından demonte edilerek paketlenir. Taşınılacak yere gelindiği zaman ise tekrar monte edilir.

GÜVENİLİR FİRMALARI TERCİH EDİN

Eğer sizler de bir an önce taşınmak istiyorsanız mutlaka alanında uzman firmalarla çalışmalısınız. Bu firmalar paketleme ve ambalajlama işlemlerine büyük önem verdikleri için eşyalarınızın başına bir şey gelme olasılığını da sıfıra indirmektedir. Avrupa’dan gelen özel ambalajlar eşyalarınızın yolculuk sırasında zarara uğramasına da engel olur.

Öte yandan kaliteli firmalar sigortalama işlemi de yapar. Hem paketleme hem de sigortalama işlemi sayesinde eşyalarınızı gönül rahatlığı ile firmaya emanet edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için bizimle İletişime geçebilirsiniz.

Call Now ButtonAra
× Whatsapp Destek