Sancaktepe Evden Eve Nakliyat Firması

Büyükçekmece ofis taşımacılığı

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat

Sancaktepe evden eve nakliyat konusunda yardıma ihtiyacınız varsa doğru adrestesiniz. Kurulduğu günden bu zamana müşterisinin her zaman kolay ve güvenilir bir taşımacılık deneyimi yaşamasını sağlayan Simbo Nakliyat, İstanbul’un her bölgesinde olduğu gibi Sancaktepe’de de kaliteli hizmet vermektedir.

Evden eve nakliyat konusunda profesyonel bir hizmet sağlayan firma, özellikle Anadolu yakasında bulunan müşterilerine oldukça güvenilir bir taşımacılık sağlamaktadır. Peki nedir bu taşımacılığın aşamaları? Simbo Nakliyat nakliye işlemlerini nasıl gerçekleştiriyor?

Evden Eve Nakliye FirmasiNAKLİYATIN MERAK EDİLENLERİ

Sancaktepe evden eve taşımacılık titizlik ve önem gerektiren işlerden birisidir. Eşyaların zarar görmemesi için kullanılan araç filosundan çalışanların uzmanlığına kadar birçok konuya dikkat etmek gerekmektedir. Simbo Nakliyat evden eve taşımacılık konusuna şu aşamaları izler:

-Ekspertiz aşaması: Öncelikle kaliteli bir nakliyat firması, taşınılacak eşyalara ve mekana bir ekspertiz yollayarak inceleme yaptırır. Bu inceleme sonucunda hem fiyat belirlenir, hem planlama yapılır hem de sigortalama işlemi hazırlanmış olur. Daha sonra müşteri ile anlaşma sağlanırsa bu plana sadık kalınarak taşınma işlemleri gerçekleştirilmeye başlar.

-Uygun araç seçimi ve çalışan sayısının belirlenmesi: Ekspertizin verdiği bilgilere göre araçlar, kullanılacak ekipmanlar ve çalışacak kişi sayısı belirlenir.

Paketleme ve ambalajlama: Sancaktepe evden eve nakliyat konusunun en önemli kısmıdır. Simbo Nakliyat, bu konuda oldukça başarılı bir firmadır. Yurtdışından ithal edilen kaliteli ambalajlama malzemeleri ile hassas ve kırılabilecek olan eşyalar özenle paketlenir ve olası bir aksilik durumunda sıkıntı yaşanmasının da önüne geçilmiş olur.

-Gerekirse demontaj yapılır: Büyük ve sökülmesi gereken dolap gibi eşyalar firmanın profesyonel marangozları eşliğinde demonte edilir.

-Araca yükleme: Eşyaların sayısına göre getirilen nakliye aracına, çalışanlar tarafından eşyalar büyük bir titizlikle yüklenir.

-Yola çıkma: Belirlenen en güvenilir ve en kestirme yol ile taşınılması gereken lokasyona araçlar kaldırılır.

-Eşyaları boşaltma ve montaj: Belirlenen lokasyona ulaşıldığı zaman eşyalar araçtan indirilerek mekana getirilir. Demonte edilen mobilyalar marangozlar tarafından tekrar montajlanır.

GÜVENİLİR TAŞIMACILIK

Sancaktepe evden eve nakliyat konusunda iyi bir firma arıyorsanız, mutlaka Simbo Nakliyat ile çalışmalısınız. Uygun fiyata güvenilir taşımacılık sayesinde sizlerin eşyalarını kendi eşyamızmışçasına taşıyor, özen gösteriyoruz. Daha detaylı bilgi almak için bizimle İletişime geçiniz.

Ara
× Whatsapp Destek