Simbo Nakliyat Hizmetleri

İstanbul Simbo Nakliyat HizmetleriWhatsapp Image 2019 03 17 At 23.55.08 1

17 yıldır nakliyat hizmeti sektöründe yer alan ve müşterilerinin güvenini kazanan Simbo Nakliyat, evden eve nakliyat ve şehirler arası nakliyat alanında başladığı çalışmalarına her geçen gün farklı bir kategori ekleyerek, Türkiye’nin en büyük nakliyat firmaları arasında yerini aldı. Simbo Nakliyat’ın hizmetlerini anlatacak olursak şu başlıklardan bahsedebiliriz:

Asansörlü Taşımacılık: İnsanlar günümüzde modernleşme ile beraber artan kentsel dönüşüm projeleri ile yapılmaya başlanan yüksek binalara taşınmayı hedeflemektedir. Aynı zamanda gökdelenler ve rezidans olarak inşa edilen iş hanları, ofisler için ideal noktalardır. Bu yüksek binalara taşınmak geleneksel yöntemlerle artık pek kolay olmamaktadır. Türkiye’de nakliyat sektörünün gelişmesi ve kendini yenilemesi ile beraber devreye giren asansörlü taşımacılık, yüksek ve dar girişli binalara taşınmayı kolaylaştırmaktadır.

Parça Eşya Taşımacılığı: Müşteri tarafından belirlenen birkaç eşyanın nakliyesi üzerine kurulu olan parça eşya taşımacılığı hizmeti Simbo Nakliyat tarafından müşterilerine profesyonel anlamda sağlanmaktadır.

Para Kasası Taşımacılığı: Taşıması oldukça güç ve birçok risk içeren para kasaları Simbo Nakliyat gibi alanında uzman firmalar tarafından taşınmalıdır. Para kasası gibi ağır olan eşyaların nasıl taşınılacağı konusunda eğitim gören çalışanlar, işinde uzman olmaları nedeniyle bu zorlu hizmetin üstesinden hızlı ve güvenilir bir biçimde gelebilmektedir.

Ofis ve İş Yeri Taşımacılığı: Bir iş yerinin tüm belgelerini ve önemli olan eşyalarını barındıran ofis ve bürolar taşınırken ayrı bir titizlik ve dikkat gerektirmektedir. Bu konuda uzman olan Simbo Nakliyat, eşyalarınızı güvenilir bir biçimde taşır.

Evden Eve Nakliyat: Bir evden başka bir eve taşınma durumu evden eve nakliyat ile gerçekleştirilmektedir. Simbo Nakliyat tüm bu süreçte her detayla ilgilenmektedir.

Eşya Depolama: Günümüzde sık sık kullanılan ve talep gören eşya depolama hizmeti özellikle İstanbul gibi gelişmiş kentlerde insanların yüklerinden kurtulmak, maliyetlerini azaltmak ve ofis ya da evinde rahat bir yer açmak için tercih edilmektedir.

Askılı Tekstil Taşımacılığı: İç kısımlarında askı sistemi bulunan araçlarla tekstil taşımacılığı kolay ve güvenilir bir biçimde gerçekleştirilmektedir. Kıyafetlerin ütüsünün bozulmamasını, lekelenmemesini ve tozlanmamasını istiyorsanız, Simbo Nakliyat’ın sunduğu bu hizmetten mutlaka yararlanmalısınız.

Ara
× Whatsapp Destek