Simbo Nakliyat Tarihçe

Simbo Nakliyat Ne Zaman Kuruldu?

Simbo Nakliyat, 2000 yılında İstanbul merkezli olarak kurulmuştur. Başlarda evden eve nakliyat ve şehirler arası nakliyat hizmeti veren firma, zamanla kendisini geliştirerek, taşımacılık alanının her kategorisinde hizmet sunmaya başlamıştır. Son zamanlarda en önemli ihtiyaç ve hizmet sektörlerinden birisi haline gelen nakliyat, alanında başarılı birçok firmanın öncülük etmesi ile beraber daha kaliteli bir hale gelmiştir. İnsanların yeni ev satın alması ve yeni alanlara taşınmak istemesi ile beraber nakliyat sektörüne olan talebi artmış, Simbo Nakliyat da tecrübeleri doğrultusunda bu talebe yön vererek daha modern bir hale getirmiştir. Kurulduğu 2000 yılından itibaren 17 yıldır müşterilerine kesintisiz hizmet veren firma, aldığı olumlu geri dönüşler sayesinde kendisini geliştirmiş ve adından sık sık söz ettirir hale gelmiştir.

Evden Eve Nakliyat Sektöründe Önce Müşteri Memnuniyeti

Şehiriçi Evden Eve2000 yılında kurulmasından günümüze kadar “Kaliteli hizmet, mutlu müşteri” sloganıyla çalışmalarını sürdüren firma, her yıl yeni bir imkanı bünyesine kadar nakliyat sektörü içerisinde adından söz ettiren en güvenilir  ve kaliteli isimlerden biri olmuştur. Müşterilerin taşınma işleminden yüzde yüz memnun kalmasını hedefleyen Simbo Nakliyat, İstanbul’un tüm ilçelerine kesintisiz ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Simbo Nakliyat; evden eve nakliyat, asansörlü nakliyat, ofis ve iş yeri taşımacılığı, şehir içi nakliyat, paketleme ve ambalajlama hizmeti, şehirler arası nakliyat, sigortalı nakliyat, eşya depolama ve ücretsiz ekspertiz gibi hizmetleri müşterilerine sunmaktadır. 2000 yılında sadece 2 kategoride hizmet veren firma günümüzde nakliyata olan talebin artmasıyla kendisini geliştirmiş ve taşımacılığın her alanında hizmet verir hale gelmiştir.

Eğer sizler de güvenilir ve hızlı bir nakliyat hizmeti almak istiyorsanız, adından söz ettiren ve işini özenerek yapan Simbo Nakliyat ile iletişime geçebilirsiniz.

Ara
× Whatsapp Destek