Sivas Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat Sivas

Mükemmel Nakliyat !

İstanbul Avrupa yakası en çok tercih edilen ve müşteri memnuniyeti en yüksek firma Simbo Nakliyat

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Eşyalarınız sigorta ile güvende

Asansörlü Ev Taşıma

Yüksek katlara mobil asansör

Paketleme & Ambalaj

1. sınıf malzeme ile koruma

Sivas Evden Eve Nakliyatevden eve nakliyat

Sivas evden eve nakliyat denildiğinde akla gelen ilk isim olan Simbo nakliyat, nakliyat esnasında her şekildeki her türlü eşyalarınıza uygun olan özel paketleme yapmaktadır. Nakliyat sektöründeki en iyi ustalardan biri ile mobilya sökümü kurumu ve montajı yapmaktadır.

Evden Eve Nakliyatta Eşyalarınızın kirlenmemesi için, koltuk, yatak ve baza gibi eşyalarınız 4 metreye kadar özel gaf kağıtlı kalın vakumlu poşetler ile kaplanarak muhafaza edilir. Asansör taşımacılığı ile itina ile taşınır.

Evden eve nakliyat

Evdeki kırılacak olan mutfak ve salon içindeki porselen ve cam eşyalarınız vakumlu poşetlerle kırılmayacak şekilde ambalajlanır. İtina ile özel kalın mukavva fıçılarla itina ile kırılmadan dışarıdan özel olarak kurulan asansör ile itina ile taşır.

Mekan yataklar tek kişilik ve çift kişilik pvc kılıflarla hasar almaması ve kirlenmemesi için muhafaza edilir. Asansör yardımı ile hata payı çok aza inecek şekilde önlemleri alınarak taşınır. Plazma TV’ler özel olarak kendi kolilerinde asansör yardımı ile taşınır.

Evden eve nakliyat sadece eşyanızın taşınması değildir. Evden eve de önemli olan sizin memnuniyetinizdir. Simbo Nakliyat olarak sizleri memnun etme uğruna bu zorlu sektörde kendimizi ispatlamaya çalışmaktayız. 2000 yılından itibaren evden eve nakliyatta yenilikleri ile büyük firmalara bile hizmet veren Simbo Nakliyat müşterilerin evden eve nakliyat işlerini yapmaktan gurur duyar.

Kaliteli araç filosu ile her türlü mekanı taşıyabilecek kadar büyüklü küçüklü araçları ile evden eve nakliyatlarınızı yapmak büyük bir gurur duyar. Sivas ilinde evden eve nakliyatta bu zorlu sektörde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Call Now ButtonAra
× Whatsapp Destek