Hakkımızda

İstanbul Nakliye Firması

Firma Profili

Firmamız 2000 yılı itibariyle SİMBO NAKLİYAT markasıyla Evden Eve Nakliyat ve Şehirler Arası Taşımacılık sektöründe faaliyete başlamıştır. Ülkemizin her geçen gün büyümesi ve gelişmesi sonucu önemli bir ihtiyaç ve hizmet sektörü haline gelen Evden Eve Nakliyat sektörü 2000 li yılların başında önemli bir sektör haline gelmesinin yanında, Kaliteli Evden Eve Nakliyat Firması eksikliğinin de aynı ölçüde hissedildiği bir alan haline gelmişti. Bu ihtiyaç doğrultusunda Kaliteli Evden Eve Taşımacılık ve Nakliyat hizmeti verebilme bilinciyle yola çıkmış olduk. Sektörde geçirdiğimiz 16 yıl sonucunda sizlerden aldığımız olumlu geri dönüş ve memnuniyetler doğrultusunda bizde Simbo Nakliyat olarak her geçen gün kendimizi geliştirerek Sektörün Lider Firmalarından biri olmayı başardık.

Simbo Nakliyat gün itibariyle Uzman personel kadrosu, Tecrübeli yöneticileri, Son model farklı ebat ve özelliklerle donatılmış araç filosu, Son teknoloji taşıma asansörleri, Deneyimli marangoz ve paketleme personelleriyle Kaliteli Evden Eve Nakliyat ve Şehirler Arası Taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.

Misyonumuz

Ülkemizin ve sosyal yaşantının gelişmesine paralel olarak hizmetlerimizi güncel tutup yenilik ve gelişmelere anlık ayak uydurarak sektörde her zaman en kaliteli hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

Sağladığımız hizmetlerin gerekli ekipmanları olan kamyon ve eşya taşıma ekipmanlarında sürekli yenilikçi olup, müşterilerimize sorun değil, çözüm sağlayabilmeyi istiyoruz.

Bu ilkeler doğrultusunda müşterilerimizin istek ve şikayetlerini referans alarak Sektörün kaliteli hizmet sağlama noktasında en iyi Nakliyat Firması olmayı hedefliyoruz.

Vizyonumuz

16 yıllık çalışma hayatımız süresince en büyük kazancımız olan geniş müşteri portfoyümüz ve referans listemiz doğrultusunda sizlere sağlamış olduğumuz Kaliteli Nakliyat çözümlerini aynı titizlik ve güvenle devam etmek.

Dilerseniz BURADAN referanslarımızı detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

 

Call Now ButtonAra
× Whatsapp Destek