Hakkımızda

İstanbul Nakliye Firması

Kurumsal HakkımızdaSimbo Nakliyat Ana Sayfa

Kurumsal hakkımızda yazısı web sitenizi ve kurumsal şirketinizi  hedef kitleye tanıtırken kullandığınız bir tanıtım yazısıdır. Bu yazı hedef kitlenize markanızı tanıtma olanağı sağlar. Markanız hakkında detaylı bilgi vererek bu sayede potansiyel müşteri kapasitenizi artırabilirsiniz. Hakkımızda yazısı markanız hakkında ipuçları verebileceğiniz, markanızın reklamını yapabileceğiniz önemli bir yazıdır. Markanızı daha doğru tanıtmak açısından bu yazıda dikkat etmeniz gereken  bazı noktalar vardır.

Planınızı Yapın 

Kurumsal hakkımızda yazısı yazmadan önce bu konuda iyi bir plan yapmalısınız. Yazınıza ekleyeceğiniz bilgiler hakkında kısa bir ön taslak oluşturarak yazma sürecini kolaylaştırabilirsiniz.

Değinmek  istediğiniz noktaları, eklemek istediğiniz video ve görselleri belirleyin.

  • Oluşturduğunuz içerikte markanızla ilgili neleri ön plana çıkarmak istediğinize karar verin.
  • Sayfanızı nasıl yapılandıracağınıza, kaç şerit olacağına ve  ekleyeceğiniz resme karar verin.
  • Markanızın ruhunu yazıya nasıl aktaracağınıza karar verin.
  • Video ekleyip eklemeyeceğinize karar verin.
  • Hakkımızda yazınızı diğer sosyal medya hesaplarınızla nasıl bağlayacağınızı tespit edin.

Girişi Kısa Tutun 

Marka kimliğinizden kısaca bahsedin ve yazıyı çok uzun tutmayın. Hedef kitlenize kendinizi tanıtırken kısa öz ama etkileyici cümlelerle markanızı tanıtın. Markanızın pozitif yönlerini kısa  cümlelerle açıklayabilirsiniz.

Hikâyenizi Anlatın

 Markanızın kuruluş hikâyesini anlatın. İş fikrinin nasıl ortaya çıktığını, ne zaman ve nerede başladığını, hangi amaçla, hangi niyetle kurulduğunu, markanızın hedeflerini ve potansiyel müşterinin neden sizi tercih etmesi gerektiğinden bahsedin. Yazınızda kitlenizin ufkunu açacak enteresan bilgilere yer verin. Diğer markalardan ayrılan özelliklerinize değinerek daha çok dikkat çekebilirsiniz. Bunları anlatırken aşırıya kaçmadan dozunda bilgilere yer verin ki tadı kaçmasın. İşle ilgili tecrübelerinize, isinizin geçmişine, önemli ve ilginç detaylara yer vererek etkileyici bir hakkımızda yazısı elde edebilirsiniz.

Verdiğiniz Hizmetleri Anlatın

Müşterilerinize hangi hizmetleri verebileceğinizden bahsedin. Müşterilerin sizi tercih etmesi için onlara sağlayabileceğiniz bazı ayrıcalıklar ve avantajlar olmalıdır. Müşterilerinizin yararlanabileceği bu fırsatlar markanıza güven duymalarını sağlayacaktır.

 Markanızın Günümüzdeki Konumunu Anlatın 

İşletmenizin geçmişten bugüne olan değişimini ve günümüzdeki faaliyetlerini anlatın. Fakat bu noktaları anlatırken abartmadan dozunda bir anlatıma yer verin ki insanları irrite etmeyin. Ürün ve hizmetlerinizi düzgün bir dille doğru şekilde tanıtın. Varsa diğer işletmeleriniz hakkında bilgi verin.

Hedeflerinizi Anlatın 

Yaptığınız iş ile onların hayatına katabileceğiniz değerlerden bahsedin daha iyi bir cilt, daha iyi bir saç, daha konforlu bir ayakkabı, daha sağlıklı bir beden,  ya da daha genç bir görünüm gibi. Onların hayatında neyi değiştirebileceğinizden bahsedin. Kişilerin sizi tercih etmesi için  firmanızın ürettiği ürün onları daha iyi bir yere götürmeli. Olumlu yönlerinizi sık sık vurgulayın.

Görsel Araçlardan Yararlanın 

Yapılan pazarlama araştırmaları görsel iletişim öğelerinin markaya insani bir unsur kazandırdığını vurguluyor. İnsanların markanıza güven duymasını sağlamak istiyorsanız sıkıcı reklam içerikli fotoğraflar yerine iş yerinizde arkadaşlarınızla çektirdiğiniz bir fotoğrafı kullanabilirsiniz. Bu fotoğraf markanız ve müşteri kitleniz arasındaki mesafeyi kaldırarak gerçek ekibinizi insanlara tanıtmanızı sağlar.  Son aşamada ürününüzün de  dikkat çekici  bir görselini paylaşarak vurucu birkaç cümle ve sloganla kapanışınızı yapın.

Kurumsal Hakkımızda Yazısı Yazarken Dikkat Etmeniz Gerekenler 

Kurumsal hakkımızda yazısı yazarken bazı konulara dikkat ederek daha etkileyici bir içerik oluşturabilirsiniz.

  • Yazım ve imla kurallarına dikkat edin. Bozuk, devrik ya da hatalı cümle kurmamaya özen gösterin. Kurallı cümleler kurmaya çalışın. Açık ve yalın bir anlatımı benimseyin. Anlaşılır ve sade bir dil kullanarak her kitleden insana hitap edebilirsiniz.
  • SEO’ nuzu geliştirecek çalışmalar yapın. İnternette bununla ilgili birçok görsel ve yazınsal içeriğe ulaşabilirsiniz.
  • Metnin sonunda sosyal medya hesaplarınızın bağlantılarına yer verin ki insanların markanıza ulaşılabilirliği kolaylaşsın.
  • Müşterilerin yorumlarına ve değerlendirmelerine mutlaka yer vermek güvenilir bir marka olduğunuzu göstermek için muhteşem bir yoldur.
  • Müşterileriniz için olumlu ve özgüvenli bir metin hazırlamaya dikkat edin. Hakkımızda yazısını dikkatli ve daha özenli yazmak için bir profesyonelden ya da işi iyi bilen birinden tavsiye almanız çok daha kaliteli bir marka tanıtımı yapmanıza  yardımcı olur.

Firma Profili

Firmamız 2000 yılı itibariyle SİMBO NAKLİYAT markasıyla Evden Eve Nakliyat ve Şehirler Arası Taşımacılık sektöründe faaliyete başlamıştır. Ülkemizin her geçen gün büyümesi ve gelişmesi sonucu önemli bir ihtiyaç ve hizmet sektörü haline gelen Evden Eve Nakliyat sektörü 2000 li yılların başında önemli bir sektör haline gelmesinin yanında, Kaliteli Evden Eve Nakliyat Firması eksikliğinin de aynı ölçüde hissedildiği bir alan haline gelmişti. Bu ihtiyaç doğrultusunda Kaliteli Evden Eve Taşımacılık ve Nakliyat hizmeti verebilme bilinciyle yola çıkmış olduk. Sektörde geçirdiğimiz 16 yıl sonucunda sizlerden aldığımız olumlu geri dönüş ve memnuniyetler doğrultusunda bizde Simbo Nakliyat olarak her geçen gün kendimizi geliştirerek Sektörün Lider Firmalarından biri olmayı başardık.

Simbo Nakliyat gün itibariyle Uzman personel kadrosu, Tecrübeli yöneticileri, Son model farklı ebat ve özelliklerle donatılmış araç filosu, Son teknoloji taşıma asansörleri, Deneyimli marangoz ve paketleme personelleriyle Kaliteli Evden Eve Nakliyat ve Şehirler Arası Taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.

Misyonumuz

Ülkemizin ve sosyal yaşantının gelişmesine paralel olarak hizmetlerimizi güncel tutup yenilik ve gelişmelere anlık ayak uydurarak sektörde her zaman en kaliteli hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

Sağladığımız hizmetlerin gerekli ekipmanları olan kamyon ve eşya taşıma ekipmanlarında sürekli yenilikçi olup, müşterilerimize sorun değil, çözüm sağlayabilmeyi istiyoruz.

Bu ilkeler doğrultusunda müşterilerimizin istek ve şikayetlerini referans alarak Sektörün kaliteli hizmet sağlama noktasında en iyi Nakliyat Firması olmayı hedefliyoruz.

Vizyonumuz

16 yıllık çalışma hayatımız süresince en büyük kazancımız olan geniş müşteri portfoyümüz ve referans listemiz doğrultusunda sizlere sağlamış olduğumuz Kaliteli Nakliyat çözümlerini aynı titizlik ve güvenle devam etmek.

Dilerseniz BURADAN referanslarımızı detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Call Now ButtonAra
× Whatsapp Destek